Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μαγισσογατα

Πήγαινε κάτω 
+6
Lady21
Dark Princess.
Nasos24
λαουρα
Nemecis
Dragon Blood
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dragon Blood
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Dragon Blood


Αριθμός μηνυμάτων : 1195
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ασχολίες : Μαγεια

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΠεμ Ιουλ 01, 2010 10:23 pm

Μαγισσογατα Pagan_Kitty_by_ladylady17
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dragonblood.org
????????
Επισκέπτης




Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΚυρ Ιουλ 04, 2010 2:39 pm

Ποιανού γατούλα είναι αυτή? 🐱
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragon Blood
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Dragon Blood


Αριθμός μηνυμάτων : 1195
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ασχολίες : Μαγεια

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 2:07 pm

Δεν ξερω Very Happy
Την βρηκα στο ιντερνετ Smile
Παντως δεν ειναι αυτη που νομιζεις Laughing
Ξερεις εσυ Agkalia love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dragonblood.org
????????
Επισκέπτης




Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 10:11 am

Ξέρω ξέρω Emoticon 2 Όχι δεν την πέρασα για αυτή που νομίζαμε και οι δύο και γι΄αυτό ρώτησα ποιανού είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemecis
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Nemecis


Αριθμός μηνυμάτων : 430
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 02, 2010 7:36 am

Ωραίο το γατουλίνι πάντως! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
λαουρα
Ιππότης
Ιππότης
λαουρα


Αριθμός μηνυμάτων : 1100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2010

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 02, 2010 2:12 pm

Μόνο το κολιέ κάνει τη διαφορά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΔευ Οκτ 11, 2010 9:05 pm

γεια σας δρακακι και αγγελουδι!!!!σε τι αναφερεστε για την γατα??? Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΔευ Οκτ 11, 2010 11:06 pm

Τι εννοείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤρι Οκτ 12, 2010 5:45 am

εννοω σε ποια γατουλα αναφερεται το δρακακι που σου λεει ''οχι δεν ειναι αυτη που νομιζεις''.συγνωμη αν γινομαι αδιακριτος απλα καταλαβα πως καποιος απο τους δυο εχει μια γατουλα και ηθελα να κανω μια ερωτηση πανω στις γατες.δεν ρωτησα απο περιεργια αλλα για να ανοιξω κουβεντα και ετσι να σασ ρωτησω κατι για τις γατες!!!! Embarassed συγνωμη και παλυ αν το πηρες καπως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess.
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Dark Princess.


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2010
Ασχολίες : Γραψιμο ιστοριων,ζωγραφικη,διαβασμα εξωσχολικων βιβλιων......

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤρι Οκτ 12, 2010 11:27 pm

Εχω και εγω γατα!!!!!!!!!!!

Σπόιλερ:

Οκ μπορει να μην φοραει κολιε αλλα παραμενει μια μαγισσογατα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lady21
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Lady21


Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2010

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 3:08 am

Surprised πολυ ζουζουνα η μαγισσογατουλα σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 3:10 am

καλα ειναι πανεμορφη η γατουλα σου!!!!!! I love you kiss
εγω θελω καποια στιγμη να αγορασω μια αλλα δεν ξερω αν ειναι πραγματικη ρατσα ή εχει φαει τοση διαφιμιση μονο και μονο για το επμοριο.εννοω βεβαια την αιγυπτιακη μαο που υποτιθετε οτι ειναι η πιο αρχαια ρατσα στον κοσμο και η γατα μετενσαρκωση της αρχαιας αιγυπτιακης θεας σεκμετ.ειναι η πρωτη γατα που εξιμεροθηκε απο τον ανθρωπο και μαλιστα στην αρχαια αιγυπτο της απεδιδαν μαγικες οικανοτητες και την λατρευαν σαν θεα!!!!!τα ατομα δε που την ειχαν σαν κατικοιδια ξυριζαν τα φρυδια τους σαν ενδιξη πενθους οταν τις εχαναν απο την ζωη.αυτα με την ιστορια της μαο.μηπως ξερετε αν η σημερινη μαο ειναι αυθεντικη και αν ναι που μπορω να την βρω? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess.
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Dark Princess.


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2010
Ασχολίες : Γραψιμο ιστοριων,ζωγραφικη,διαβασμα εξωσχολικων βιβλιων......

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 4:52 am

Κοιτα.....αν ειχα να επιλεξω μια γατα ρατσας θα επελεγα μια Περσικη.Τον γατουλη μου (Ναι ειναι αρσενικο και τον λεω Τζεικομπ,αρα τον λεμε Μαγισσογατουλι!!!! Very Happy ) τν εσωσα αυτον και τα αδερφακια του οταν ηταν 1 μηνων.Εια βγει εξω και εβρεχε και τα βρηκα σε μια κουτα σχεδον πνιγμενα απο την βροχη!Και ετσι τα πηρα σπιτι.Τα αλλα τα εδωσα.Σε ευχαριστω πολυ Lady..........
Τωρα για το που θα βρεις αληθινη μαο δεν εχω ιδεα ...... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 4:54 am

ευχαρηστω..... luck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 5:32 am

Καλέ Νάσο δεν το πήρα κάπως,γιατί ζητάς συγνώμη?Σε εκτροφείς θα βρεις ή σε pet shop.Από εκεί που θα την πάρεις θα σου δώσουν και το χαρτί γνησιότητάς της το λέγομενο Pedigree!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 5:39 am

το ξερω βρε αγγελουδι μου οτι σε εκτροφεις θα την βρω Very Happy αλλα που θα βρω εκτροφεα για τετοια ρατσα δεν ξερω luck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 5:48 am

Σε pet shop καλέ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 6:08 am

εχω ρωτησει σε κανα δυο στην πετρουπολη της αθηνας,σε μεγαλη αλισιδα καταστηματων pet shop και μου ειπαν οτι καν δεν την ξερουν αυτη την ρατσα. luck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 6:51 am

Να πας στα μεγάλα...δε λέω όνομα για να μη θεωρηθεί διαφήμηση.Αν δεν έχουν εκεί γατάκια αυτής της ράτσας,παίρνουν τηλ εκτροφείς που συνεργάζονται και στην φέρνουν σε λίγες μέρες.Απλό?Αν δεν υπάρχει απλά περιμένεις μέχρι να γεννηθούν,δε γίνεται συχνά αυτό ακόμα και σε σπάνιες ράτσες.Συνεργάζονται με πολλούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lady21
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Lady21


Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2010

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 7:05 am

Νασο, απ οτι κοιταξα "Αιγυπτιακή Μάου" λεγεται η ρατσα. και μαλλον ειναι λιγο δυσκολο να τη βρεις. ισως αν γραφοσουν σε καποιο φορουμ με γατοφιλους οπως αυτο http://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=22136 -που λεει και πληροφοριες για την ρατσα που σε ενδιαφερει- να ενημερωνοσουν καλυτερα για το που θα μπορουσες να τη βρεις

αλλιως παντα υπαρχουν και σελιδες οπου χαριζονται πολυ χαριτωμενα γατακια που ψαχνουν οικογενεια! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΤετ Οκτ 13, 2010 4:22 pm

my lady το ξερω οτι λεγεται μαου απλα το κοβω το υ γιατι μου αρεσει πιο πολυ μαο Very Happy ευχαρηστω παντως και ναι ειναι δισευρετη ρατσα!!!!!!η ατιμη....... Smile
αγγελουδι εκει πηγα στην αλισυδα των μεγαλων pet shop κασ δεν την ηξεραν θα ξανα παω ομως.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαρηστω πολυ για την βοηθεια ομορφιες μου luck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lady21
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Lady21


Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2010

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 29, 2010 1:37 pm

Μαγισσογατα Cutekittiehat-1 Very Happy

Μαγισσογατα Happy_Halloween__WP_by_pure_andrea

Μαγισσογατα L_e0dd3b69911d4a688a0ecb35a384a625

Μαγισσογατα Magick10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 30, 2010 1:38 am

Ιιιιιιιιιιιιιιι τέλειο το πρώτο ψιψί!Το έχω και εγώ σε μιά παρόμοια φωτό love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NocturnalWiz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
NocturnalWiz


Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 13, 2011 9:54 pm

Dragon Blood έγραψε:
Μαγισσογατα Pagan_Kitty_by_ladylady17

I love you γάτα I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Μαγισσογατα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαγισσογατα   Μαγισσογατα I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 14, 2011 8:09 pm

Αυτη δεν ειναι γατα... Αυτη ειναι ΓΑΤΑ...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μαγισσογατα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Βίντεο και Εικόνες-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις