Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βωμος

Πήγαινε κάτω 
+33
λαουρα
ivilinia
Clairans
Fire Elemental
zoi
ec
chrischris
Gum
ΑΘΗΝΑΙΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
usui
sweetfairy
isabella
XSENIA22
ishtar
bill
mooncild
Lak
indianos13
mixalio
barby
Ηλιος
Afr0 526
sakhs123456
Ariela
Perco
Enoch
creature
melidyel
regina
Dragon Blood
Astrowitch
selini
neraida
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
isabella
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 11:26 pm

ινδιανε ααα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι κυκλικος?και πρεπει οπωσδποτε το πανι να καλυπτει ολο το τραπεζι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
indianos13
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
indianos13


Αριθμός μηνυμάτων : 535
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ασχολίες : πολυ παραξενες

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 12:03 am

ναι σαμπελα δεν παιζει ρολο το σχημα αλλα το πανι πρεπει να το σκεπαζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usui
Αξιωματικός
Αξιωματικός
usui


Αριθμός μηνυμάτων : 1843
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : Πολλά και Διάφορα

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 1:25 am

Καλά μου παιδιά...
Συνήθως ο εσωτερικός βωμός (μέσα στο σπίτι) είναι τετράγωνος ενώ ο εξωτερικός (υπαίθριος), είναι κυκλικός.
Αλλά....
Περισσότερη σημασία, πιστεύω, έχει η πίστη μας σ' αυτόν και όχι τόσο το σχήμα.
Έχω διαβάσει εμπειρίες ανθρώπων που έχουν τελέσει μαγεία σε ένα λευκό πανί σκέτο κάτω στο πάτωμα και είχαν απόλυτη επιτυχία!
Αυτό δε σημαίνει ότι έτσι θα κάνουμε κι εμείς, απλώς ήθελα να τονίσω ότι η ουσία βρίσκεται σε άλλους παράγοντες κι όχι στις λεπτομέρειες.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
indianos13
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
indianos13


Αριθμός μηνυμάτων : 535
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ασχολίες : πολυ παραξενες

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 1:45 am

εχεις εν μερη καπου δικιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ishtar
Αξιωματικός
Αξιωματικός
ishtar


Αριθμός μηνυμάτων : 1738
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2010
Ασχολίες : χαρτομάντης

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 3:19 am

Ισαβέλλα νομίζω ότι πρέπει να μικρύνεις λίγο το άβατάρ σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ishtar
Αξιωματικός
Αξιωματικός
ishtar


Αριθμός μηνυμάτων : 1738
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2010
Ασχολίες : χαρτομάντης

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 3:59 am

indianos13 έγραψε:
ishtar έγραψε:
Ισαβέλλα νομίζω ότι πρέπει να μικρύνεις λίγο το άβατάρ σου!
Laughing Laughing Laughing ασχετοοοοοοοοοο Razz
Σχετικότατο αφού η απορία της έχει απαντηθεί!!!!!! Razz Razz Razz
Επίσης Ινδιάνε...γρήγορα διάβασμα!!!!!!!!!! Η Ούσουι έχει απόλυτο δίκιο!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ishtar στις Κυρ Φεβ 20, 2011 4:03 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΘΗΝΑΙΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
ΑΘΗΝΑΙΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 646
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗς

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 4:31 am

indianos13 έγραψε:
Laughing Laughing Laughing affraid affraid affraid

1)ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ Απαγορευετε το τσαταρισμα και σχολια ασχετα με το θεμα.Πηγαινετε στο ''ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
indianos13
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
indianos13


Αριθμός μηνυμάτων : 535
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ασχολίες : πολυ παραξενες

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 3:57 pm

ishtar έγραψε:
indianos13 έγραψε:
ishtar έγραψε:
Ισαβέλλα νομίζω ότι πρέπει να μικρύνεις λίγο το άβατάρ σου!
Laughing Laughing Laughing ασχετοοοοοοοοοο Razz
Σχετικότατο αφού η απορία της έχει απαντηθεί!!!!!! Razz Razz Razz
Επίσης Ινδιάνε...γρήγορα διάβασμα!!!!!!!!!! Η Ούσουι έχει απόλυτο δίκιο!
διαβασμα?εχω την εντυπωση οτι ξερω πολυ περισσοτερα απο πολλους εδω οσο για τον βωμο αγαπητη μου διβασε καπως καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gum
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 4:07 am

εγω εχω ενα αλλο προβλημα,δεν ειμαι και απο τους πιο πιστους ανθρωπους πανω στην γη.πρεπει να χρησιμοποιησω σταυρο? επισης μαγαζι μαγειας που μπορω να βρω?(συγγνωμη αν ειναι ασχετη ερωτηση απλα ειδα το ποστ του/της enoch και αναρωτιεμαι...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
indianos13
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
indianos13


Αριθμός μηνυμάτων : 535
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ασχολίες : πολυ παραξενες

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 4:09 am

τον σταυρο πρεπει να τον εχουμε ΠΑΝΤΑ στο βωμο ασχετα αν πιστευεις πολυ η οχι οσο για το μαγαζι πηγαινε στο λινκ χρησιμα και βοταν/κα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gum
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 4:11 am

ευχαριστω πολυ.αλλα πια ειναι η βοηθεια του σταυρου στον βωμο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
indianos13
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
indianos13


Αριθμός μηνυμάτων : 535
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ασχολίες : πολυ παραξενες

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 4:14 am

ο σταυρος ειναι παντα για καλο και παντα μας βοηθαει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 4:18 am

Ο Σταυρος ειναι Ηλιακο συμβολο...Οτι θεωρεις Ιερο για σενα ειναι καταλληλο για το βωμο σου.
Μαγαζια Μαγειας θα βρεις στα Χρησιμα Λινκς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrischris
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Απρ 13, 2011 10:02 pm

καλησπερα σας, μια ερωτηση ποια ειναι τα λογια ξαστρισματος για τα υλικα του βωμου μας? ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bill
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2026
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2010

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Απρ 13, 2011 10:16 pm

Mπορεις να πεις αυτα τα λογια, (τα εχει περασει η κασανδρα)
Λόγια Γέμισης (γενικά )
1. ''αστέρια της νύχτας και μάγισσα φεγγαρουλα ενεργοποιήστε τα μαγικά υλικά μου για ......(ο σκοπός μας)....με τη βοήθεια των 4ων στοιχείων του σύμπαντος και των ανωτέρων δυνάμεων δώστε σε αυτά τα μαγικά υλικά πνοή και ζωντάνια για να υπακούνε σ'εμενα την ...γέννα της ....''

2. Φως της Σελήνης .άκουσε με
και την δύναμη σου δώσε -σε τούτα τα υλικά ----------(και εδω λέμε αυτο που θέλουμε)

ή μπορεις να πεις λογια που σε εμπνεουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ec
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 05, 2011 3:00 pm

δηλαδη οταν ξαστριζουμε τα υλικα του βωμου και στην αλλη γωνια τα υλικα για το ξορκι,λεμε δυο διαφορετικα λογια ξαστρισματος? και επεισης κατι αλλο που ειναι σημαντικο να μου απαντησετε.ο βωμος κοιταει στην ανατολη.δηλαδηεχοντας τον μπροστα μου τα κερια πχ πρεπει να ειναι πανω δεξια και αριστερα.οταν ομως κανω την εργασια εγω κοιταω λογικα τη δυση.αυτο δεν παιζει ρολο? και κατι τελευταιο.πρεπει να καθομαι στο πατωμα η σε καρεκλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zoi
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
zoi


Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 05, 2011 3:16 pm

Λες για καθένα σκοπό διαφορετικά λόγια ξαστρίσματος. Τα μεν τα ξαστρίζεις με λόγια του βωμού (π.χ. να δίνουν δύναμη κι ενέργεια στο βωμό μου για να κάνω τις μαγικές μου εργασίες) και τα δε με λόγια για το ξόρκι (για να κάνω το τάδε ξόρκι...). Εσύ επιλέγεις τα λόγια που θα πεις.
Εσύ κοιτάς Ανατολή ο βωμός βρίσκεται μπροστά σου. Εικονικά δηλαδή φαντάσου πως ο βωμός κοιτάει εσένα κι έχει πλάτη στην Ανατολή. Εσύ όμως ΠΑΝΤΑ κοιτάς ανατολή, εκτός κι αν το ξόρκι αναφέρει κάτι άλλο. Αν δεν το αναφέρει θεωρείται αυτονόητο. Με δυο λόγια. Πρώτα μπροστά ο βωμός σου και πίσω εσύ. Κι εσύ κοιτάς Ανατολή. Ο βωμός σου όμως κοιτάει εσένα. Αλλά στην Ανατολή πρώτα φαίνεται ο βωμός και μετά εσύ.
Το εξήγησα όσο καλύτερα μπορούσα γιατί ούτε καφέ δεν έχω πιει ακόμα Very Happy . Θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες. Έτσι???
Και κάθεσαι ανάλογα με το ύψος του βωμού σου. Αν είναι ψηλός ο βωμός κάθησε σε καρέκλα ή σε πολυθρόνα. Αρκεί να μπορείς να κινείς άνετα τα χέρια σου επάνω για να κάνεις τη μαγική σου εργασία. Εμένα που είναι χαμηλός με βολεύει να κάθομαι στο πάτωμα οκλαδών. Κάποιον άλλο μπορεί να τον βολεύει να είναι όρθιος. Εσύ ξέρεις γι' αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ec
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 06, 2011 6:40 am

ωραια....μεχρι τωρα εκανα ακριβως το αντιθετο....ειχα το βωμο μπροστα μου κι εγω κοιταγα τη δυση.... γιατι ειχα καταλαβει οτι ο βωμος πρεπει να κοιταει ανατολη και οχι εγω....πιστευετε οτι πρεπει να κανω κατι πρωτα για να ακυρωσω τις λανθασμενες διαδικασιες,η να προχωρισω κανονικα στη νεα εργασια οταν ειμαι καλα ενημερωμενη και ετοιμη?τα πρηγουμενα τα εκανα μεσα σε κριση πανικου.τωρα πιστευω οτι ειμαι σε πολυ καλυτερο επιπεδο και πολυ πιο δυνατη.ελπιζω μονο να μην επαιξαν τοσο μεγαλο συμπαντικο ρολο τα λαθη μου και να μου δωθει η ευκαιρια για επιτυχια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zoi
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
zoi


Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 06, 2011 7:38 am

ΛΥΣΙΜΟ ΓΕΝΙΚΟ για όλα. Και για σένα και για το άτομο που ξόρκισες, αν ξόρκισες για άλλο άτομο, π.χ. αν έκανες ερωτικό!!!!
Και μετά θα καταπιαστείς με νέο ξόρκι. Μην αφήνεις λανθασμένες ενέργειες να "αιωρούνται". Δεν ξέρεις πώς θα αξιοποιηθούν. Μην το ρισκάρεις!!
Και ότι θελήσεις να κάνεις θα το σκεφτείς σε ήρεμη κατάσταση, και όταν θα το κάνεις θα είσαι επίσης ήρεμη με έντονο συναίσθημα. Ο πανικός και οι υστερίες, αν δε μπορούν ν' αποφευχθούν, προτιμώνται πριν ή μετά τη λήψη αποφάσεων και την τέλεση μαγικών εργασιών. Για τη δική μας ασφάλεια και για τη σωστή καθοδήγηση της ενέργειάς μας.
Τα υπόλοιπα αν θες να ρωτήσεις και δεν αφορούν το βωμό στις Απορίες γιατί εδώ θα μας κυνηγήσουν. Οκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fire Elemental
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Fire Elemental


Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2011 9:16 pm

Μία ερώτηση... τα κεριά του βωμού είναι αναμμένα για όσο διαρκεί η εργασία μας και μετά τα σβήνουμε ή τα αφήνουμε αναμμένα μέχρι να τελειώσουν..? Και κάτι διάβασα για πεντάλφα πού την κάνουμε στο βωμό ή στο πανί..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2011 10:59 pm

Τα κερια σου θα τα αφησεις να καψουν ως το τελος καθως εσυ θα οραματιζεσαι την επιτυχια του ξορκιου σου...
Εχω σκασει...ψαχνω να βρω που διαβασες για την πενταλφα πανω σε βωμο για να δω τι ελεγε ετσι ωστε να σε βοηθησω και δεν το βρισκω πουθενα... Μπορεις να μου δωσεις το λινκ που το βρηκες, για να καταλαβω τι ζητας? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 5:36 am

Νομίζω clairans μου, οτι μπερδεύτηκες, επειδή δεν είδες οτι το μέλος Fire Elemental ρωτάει για τα κεριά του βωμού μας και όχι για τα κεριά του ξορκιού. Τα κεριά του βωμού, φίλε μου, όταν τελειώσεις την διαδικασία θα τα σβήσεις και θα τα ανάψεις στο επόμενο ξόρκι σου. Θα ακολουθήσεις αυτή τη διαδικασία μέχρι να κάψουν ως το τέλος. Τα κεριά του βωμού είναι μεγάλα, επομένως δε γίνεται να κάψουν ως το τέλος σε ένα μόνο ξόρκι.

Σχετικά με την πεντάλφα, που κι εγώ ακόμη δεν έχω βρει, πού αναφέρεσαι, δεν είναι κάτι το αναγκαίο, κυρίως αν δε σε εκφράζει ο συμβολισμός της. Μπορείς είτε να τη σχεδιάσεις πάνω στο βωμό σου, είτε στο ριχτάρι-πανί σου να τη φτιάξεις εσύ, αν δεν έχει απο μόνο του(επειδή κυκλοφορούν έτοιμα ριχτάρια, τα οποία την έχουν έτοιμη σχεδιασμένη πάνω τους. Απο εκεί και πέρα, αν αυτό το σύμβολο δε σε εκφράζει, όπως προείπα, απλά το προσπερνάς! Ο βωμός είναι καθαρά ένα δικό σου δημιούργημα, είναι το "σπίτι" σου. Το γεμίζεις με ό,τι εκφράζει εσένα και με ό,τι σχετιζεται με τα δικά σου πιστεύω! Αφού, βέβαια, έχουμε βάλει τα απολύτως αναγκαία, τα οποία αναφέρονται!!
Αυτά απο μένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 4:00 pm

Ιιιιι απροσεκτη κι απαραδεκτη! Ναι οντως νομιζα οτι ρωτουσε για ξορκι και για το τι θα κανει με τα κερια..
Πλασμα μου I love you και σορρυ.... cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fire Elemental
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Fire Elemental


Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 11:36 pm

Ευχαριστώ πολύ Creature και
Clairans σιγά ένα λάθος έκανες δεν πειράζει

Όσο για την πεντάλφα την ανέφερε ο/η Perco στην 2η σελίδα
Και Creature εμένα μου αρέσει σαν σύμβολο η πεντάλφα (όχι αντεστραμμένη φυσικά)
αντίθετα με τον σταυρό που δεν με αντιπροσωπεύει καθόλου. Άρα να την κάνω η όχι..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Βωμος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βωμος   Βωμος - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 11:38 pm

Ναι, τότε την κάνεις κανονικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βωμος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βωμος voodoo

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Στοιχειώδεις γνώσεις για τα πρώτα σας βήματα-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις