Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γεια σε όλους!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aribeth
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Aribeth


Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2010

Γεια σε όλους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σε όλους!   Γεια σε όλους! I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 10:17 pm

Είμαι καινούριο μέλος και βρήκα το φόρουμ τυχαία... Είναι αρκετά ενδιαφέρον κ έχει πολλές ενότητες που με κάλυψαν αρκετά! Αυτό που δεν ξέρω αν έχει (γιατί μπορεί απλα να μην το πρόσεξα Smile ) είναι αν μπορείτε να μου πείτε προστασίες για τα ψυχολογικά βαμπίρ! θα με βοηθούσατε αρκετά.! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σε όλους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σε όλους!   Γεια σε όλους! I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 10:23 pm

καλως ηρθες!!!! welcome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μιχαηλ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Μιχαηλ


Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2010
Ασχολίες : θεματοφυλακας-θεραπεια

Γεια σε όλους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σε όλους!   Γεια σε όλους! I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:29 am

καλώς ήρθες,ξεναγήσου στον χώρο και ξεκίνα απο την ενότητα για τα αρχάρια μέλη,εκεί θα βρείς τις απαντήσεις που ψάχνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Για όλους τους hakers και decoders εδω μεσα..
» Βωμος
» Muppet show

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις