Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σιγίλια......

Πήγαινε κάτω 
+6
Clairans
scorpius rose
Μιχαηλ
Ηλιος
aggeloudi
imperator
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 8:31 am

Σιγιιιλια λοιπον...... Very Happy ( Sigils).

Το σιγίλιο ουσιαστικα ειναι μια σφραγιδα /συμβολο που μας δινει τη δυνατοτητα να φερουμε μια συγκεκριμενη αλλαγη στην πραγματικοτητα ( εκει στοχευει εν μερει και η Μαγεια γενικοτερα), χρησιμοποιωντας γραμματα, λεξεις, εικονες, χρωματα. Υπαρχουν σιγιλια που προυπαρχουν εδω και πολλες πολλες χιλιαδες χρονια, οπως για παραδειγμα οι σφραγιδες που χρησιμοποιουμε για να καλεσουμε πνευματα, δαιμονες και αγγελους, ΑΛΛΑ ΔΕΝ θα εστιασουμε εκει .

Εκτος απο αυτα τα σιγιλια μπορουμε να φτιαξουμε και τα δικα μας προσωπικα σιγιλια. Η διαδικασια λεγεται σιγιλισμος, και ειναι παρα πολυ ευκολη!!!!!! Επισης οι σφραγιδες αυτες ειναι ΑΚΡΩΣ αποτελεσματικες Smile

Πώς φτιαχνουμε λοιπον τα δικα μας σιγιλια; Καταρχας πρεπει να ΞΕΡΟΥΜΕ αληθινα τι θελουμε!!!
Δευτερον, ορισε αυτη τη συγκεκριμενη αλλαγη που θελεις να σου συμβει. Πες το φωναχτα. Για παραδειγμα. "Μπορω να κανω αστρικη προβολη".
" Εχω απολυτη προστασια". " Ειμαι δυνατος" , " Θεραπεια", " χρειαζομαι ... χρηματα" κτλπ. Νοιωσε αυτο που ζητας με ολη σου την υπαρξη. Νοιωσε το πραγματικα σα να το εχεις ΗΔΗ. Οραματισου τον εαυτο σου να το εχεις ηδη.

Χαιντε προχωρουμε και στο επομενο βημα. Πρακτικα πραγματα. Παρτε ενα χαρτι και γραψτε με κεφαλαια γραμματα αυτο που θελετε. Θα χρησιμοποιησω το πρωτο παραδειγμα! " ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ". Ο χρονος πρεπει να ειναι παντα ενεστωτας, ποτε μελλοντας ας πουμε"θα μπορω... ". Ουχι! Ποτες.

Λοιπον εγραψαμεν τη φραση μας, τωρα παιρνουμε τα γραμματα απο τη φραση, αλλα δεν παιρνουμε ΠΟΤΕ το ιδιο γραμμα. Για παραδειγμα. Μ, Π, Ο, Ρ, Ω, Ν , Α , Κ, ( βλεπετε το Α το πηραμε ηδη οποτε δεν το ξαναπερνουμε, συνεχιζομεν το λοιπον,) Σ, Τ, Ρ , Ι , Η, Β, Λ. Καθε γραμμα μια φορα το χρησιμοποιουμε, οποτε εχουμε τα εξης Μ, Π , Ο Ρ, Ω, Ν , Α , Κ , Σ, Τ , Ρ , Ι , Η , Β , Λ!@!! Θα δουλεψουμε τωρα με τουτα τα γραμματα.

Παιρνουμε ενα αλλο χαρτι και ξεκιναμε γραφουμε το πρωτο γραμμα που ειναι το Μ. Μετα βαζουμε καπου πανω στο Μ , οπως θέλουμε και το επομενο γραμμα το Π, οκ; Το Π μπορουμε να το σχεδιασουμε και μικροτερο ας πουμε, ή αναποδο πανω στο Μ, σα καπελακι. Μετα γραφουμε το Ο . Οπου θελουμε πανω στο Μ, και οπως θελουμε. Ας πουμε μπορουμε να σχεδιασουμε ενα μικρο Ο λιιγο πιο κατω απτο Μ. Και ετσι συνεχιζουμε και με τα υπολοιπα γραμματακια. Στο τελος, οταν πια εχουμε τελειωσει με ολα τα γραμματακια, θα εχουμε μπροστα μας ολοκληρωμενο το σιγιλιο μας! Θα σας φαινεται περιεργο, παραξενο, σα σπαζοκεφαλια. Τελειωστε το σιγιλιο σχεδιαζοντας ειτε κυκλο ειτε τριγωνο ειτε τετραγωνο, κτλπ εξωτερικα του σιγιλιου. Επειδη αυτο το πραγμα για να το καταλαβετε πληρως καλο ειναι να το δειτε παραθετω ενα βιντεακι, που μας δειχνει ο ανήρ πώς κανει το σιγιλιό τουυ.. οκ;

Οριστε=>

Ειναι στα αγγλικα αλλα δε σας νοιαζει τι λεει, αλλα τι κανει. Το χρησιμοποιω ως παραδειγμα. Αφου λοιπον τελειωσετε τη σφραγιδα σας ,
το υποσυνειδητο σας χωρις καν να το γνωριζετε θα προσπαθει να "λυσει" ουσιαστικα αυτο το μπερδεμα που υπαρχει ακριβως μπροστα σας.
Παιρνετε το σιγιλιο ετσι πως ειναι και το βαζετε οπου θελετε καλο θα ειναι καπου που να μη μπορειτε να το βλεπετε, αλλα καλλιστα μπορειτε να το βαλετε και στο βωμο σας, κανενα προβλημα.

Τελειωσαμε λοιπον! Τωρα τι γινεται; Ασχοληθειτε με οτιδηποτε αλλο, Ο,ΤΙ και να πατε να κανετε επειτα μετα τη δημιουργια της σφραγιδας, το υποσυνειδητό σας θα επιχειρει χωρις καν να το εχετε υποψη να τη" λυσει". Η εικονα εντυπωνεται απολυτα στο υποσυνειδητο και το υποσυνειδητο μας προσπαθει να το λυσει, οποτε συγκεντρωνεται ΕΚΕΙ!

Τι κανουμε μετα; Οποτε θελετε μπορειτε να το παρετε μπροστα σας και να κανετε διαλογισμο που θα συγκεντρωνεται ουσιαστικα σε αυτο που εχετε φτιαξει! Οραματιζομαστε οτι αυτο που εχουμε γραψει , εχει ηδη εκδηλωθει και περνούμε την ενεργεια μας πανω στο σιγιλιο το οποιο φορτιζεται με ποσοτητα της δικης μας ενεργειας, της δικης μας προσωπικης "ουσιας". Το φορτιζουμε λοιπον και προαιρετικα, μετα απο καποια περιοδο πχ 7 μερουλες , το καιμε και καθως το καιμε, οραματιζομαστε την ενεργεια που εχει συγκεντρωθει πανω σ'αυτο το συμβολο να διασκορπιζεται στο συμπαν και εν τελει να εκδηλωνετε.

Για παραδειγμα καιτε μια σφραγιδα για προστασια, καθως το κανετε αυτο, φανταστειτε οτι ειστε απολυτα προστατευμενοι και δε φοβαστε τιποτα...

Πολυ απλο, και πολυ χρησιμο
study

Τα σιγιλια μπορει να εχουν 1002 χρησεις να μην πω και παραπανω, μπορειτε να εκδηλωσετε κατι που θελετε, να ερθετε πιο "κοντα" με τη Θεοτητα/ -ες σας ( αν και εφοσον εχετε), να φτιαξετε ενεργομορφες, κτλπ, κτλπ.

Αυτα Very Happy
Ο,τι αποριες εχετε, ρωτηστε! χαιντε@!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:00 am

Απορία:Τι σημαίνει η υπογραφή,ρίξε μια μετάφραση!Γρι δεν καταλαβαίνω! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:04 am

Χαχαχαχαα καλε συυυυυυυ πες καλε αμα σι αρεσε η ποστ μου!!! Very Happy
Λοιπον χαχαχα μεταφραση λοιπον ο.ο

ο.ο Θορρω τι γιντι... Ομματα 14 εχου.
Βλεπω τι γινεται. 14 ματια εχω
Ο_ο πηριηργα πραματα θορρω ο_Ο Σκώνω και τα φρύδια'μ. Οιιιι παπαπα τι θορρώ γρέα γυνέκα Ο_Ο

Ο_ο περιεργα πραγματα βλεπω ο_Ο Σηκωνω και τα φρυδια'μ. Οιιι απαπα τι βλεπω γρια γυναικα Ο_Ο

Ασήμουσι να σι πω του ριζικός. Άμα δεν ασμώσης, δεν έχη ριζικό'ς αμ πώς!

Ριχτα να σου πω τη μοιρα σου. Αν δε ρίξεις, δεν έχει να σου πω τι μοιρα, τι περιμενες;

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ Θεικο , ετσι;;;;;;
Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:16 am

Laughing Πλάκα σου έκανα γιαβρί μ,έχω μάθει να μεταφράζω τα όσα λες!Είναι καταπληκτικότατο!
Όσο για το σιγίλιο...το ήξερα λίιιιιγο διαφορετικό και δεν ξέρω καν αν αυτό που ήξερα λέγεται σιγίλιο.Γητιούλα θα το έλεγα όπου γράφεις σε ένα χαρτί τι θες,οραματίζεσαι και μετά το καις και γίνεται!
Το έχεις δοκιμάσει εσύ το σιγίλιο παλικάρ μ?Έχει αποτελέσματα?
Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ!Φαίνεται ενδιαφέρον.Θα το μεταφέρω και στη σωστή ενότητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:21 am

Ευχαριστω! Ουσιαστικα αυτο που λες ειναι αλλα ακομα πιο αποτελεσματικο διοτι , το συμβολο που φτιαχνεις ειναι ΤΟΣΟ μπερδεμενο που το υποσυνειδητο σου ρε παιδι μου κυριολεκτικα κ-ο-λ-λ-α-ε-ι εκει! Να σημειωσω επισης τα ξορκια /γητειες που εχουν να κανουν με φωτια ειναι και τα πιο"γρηγορα", ετσι λεγεται, και αυτα που χρησιμοποιουνε γη( οταν θαβεις πραγματα) ειναι τα πιο"αργα", οσον αφορα την εκδηλωση του αποτελεσματος παντα.

Αμί! δυο φορες εχω χρησιμοποιησει Σιγιλια, και τα δυο πετυχαν, το πρωτο ηταν το παραδειγμα που παρεθεσα με την αστρικη προβολη!! Πετυχαν και μαλιστα αρκετα αμεσα τολμω να πω Happyyy

Το βλεπεις αυτο το αβαταρ; Δεν ειναι ΤΕΛΕΙΑ η μπλουζα;;;;;;;;;Μια τετοια μπλουζιτσα θελω!!!!! Σνιφ!!! Αγγελουδι κανε κατι κανε την ευχη μου πραγματικοτητα θελω μπλουζιτσα ο_Ο . Crying or Very sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:26 am

Μισό να αρχίσω να κάνω σιγίλιο για την ευχούλα σου χαχα Έλα έλα δε θέλω τέτοια μουτράκια....αν βρω αγάπη μου θα σου πάρω να στη στείλω και δεν σου κάνω πλάκα! I love you
Όσο για αυτό που είπες για τη φωτιά και το θάψιμο,συμφωνώ και επαυξάνω! cheers
Θα το δοκιμάσω και εγώ το σιγίλιο και θα σου πω αποτελέσματα.Αααααααα να μου ήρθε απορία....παίζουν ρόλο οι φάσεις Σελήνης?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:29 am

Παιζουν ρολο αναλογα με το τι θες, ας πουμε αν ειναι κατι επιθετικο θα το κανεις σε χαση, αν θελεις να κοψεις κακια συνηθεια ή να ξεφορτοθεις καποιον, παλι το κανεις σε χαση, με αυτο τον τροπο ευνοειται η μαγικη σου εργασια βασικα, κανεις κανονικα ο,τι θα εκανες και σε μια γητεια, ξορκι, τελετη και ουτω καθ'εξης!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:30 am

kiss kiss kiss Είσαι Θεός!!!Και πάλι σε ευχαριστούμε love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:31 am

Agkalia Agkalia Agkalia maxilaropolemos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 3:45 pm

Ιμπε!Καλημερουδια σ!Μου αρεσει πολυ...ΔΕν το ηξερα...και μου δινει χαρα να μαθαινω τοοοοσο ενδιαφεροντα πραγματα!
Αυτη η 'εντολη' φορτισης του υπσυνηδειτου...ειναι ανταξια των σπουδων σου πουλακι μ!!
Σε ευχαριστω Σιγίλια...... 927140 Σιγίλια...... 625101
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 6:02 pm

Μπραβο σου Ηλιε'μ σπιρτο εισαι Very Happy Το βρισκω τρομερα ενδιαφερον να μιξαρω την επιστημη που σπουδαζω , με την πρακτικη μου στη Μαγεια. Επιστημη η μια, επιστημη και η αλλη αλλωστε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μιχαηλ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Μιχαηλ


Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2010
Ασχολίες : θεματοφυλακας-θεραπεια

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 6:39 pm

impe πολύ καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Λύσε μου σε παρακαλώ μια απορία.Το τονίζεις στην αρχή του άρθρου σου οτι πρέπει να ξέρεις ακριβώς τι θέλεις,κάπως έτσι το λές.Απλά επειδή το δικό μου υποσυνείδητο κουβαλά μνήμες επικίνδυνες και επειδή το υπερ εγώ μας διατηρεί αυτόνομη λειτουργία υπάρχει έστω και μια περίππτωση η εντολή μεσω της διαδικασίας στο υποσυνείδητο να ενεργοποιήσει κάποια μνήμη ή εμπειρία ή να αλλάξει ο αποδέκτης και η ευχη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 6:46 pm

Οταν λεω "πρεπει να ξερεις αληθινα τι θελεις" εννοω συγκεκριμενα για αυτη την περιπτωση, αυτο που θα ζητησεις δηλαδη. Ειναι ακριβως σα να κανεις μια γητεια/ ξορκι. Πριν "ζητησεις" κατι, πρεπει πρωτα να το σκεφτεις καλα οτι πραγματι θελεις αυτο που θελεις να εκδηλωθει, γιατι μετα δεν μπορεις να το αντιστρεψεις. Να δωσω και απο ενα παραδειγμα. Καποιος σε φερνει στα ορια σου και ετσι πως εισαι σε ενταση και μεσ' τα νευρα αντιδρας με παρορμητισμο και του κανεις κατι επιθετικο, οκ; Το επιθετικο πετυχαινει και Μ-Ε-Τ-Α αφου εχει γινει, το μετανοιωνεις Smile Καταλαβες τι εννοω; Πρωτου ζητησουμε λοιπον κατι πρεπει να ειμαστε απολυτως σιγουροι οτι το θελουμε αυτο το κατι στη ζωη μας γιατι απο τη στιγμη που εχει απελευθερωθει η ενεργεια που απελευθερωνεται με το καψιμο του σιγιλίου, δεν υπαρχει επιστροφηSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μιχαηλ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Μιχαηλ


Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2010
Ασχολίες : θεματοφυλακας-θεραπεια

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 6:48 pm

Ευχαριστώ καλέ μου impe. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 6:48 pm

Τιποτα βρε Very Happy magos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:04 pm

καλημερα!!!!! ειναι φανταστικο ιμπι....ειλικρινα σ'ευχαροστω πολυ.... θα το δοκιμασω σημερα.... μου αρεσε πολυ... και ηταν η πρωτη φορα που το ακουγα..δεν ηξερα οτι υπαρχει κατι τετοιο... λοιπον....χμμμμμμ θα σκεφτω τι θελω πολυ πολυ και θα το γραψω.... thanks ipoklinome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:07 pm

Kaлη τυχηηηηηηηη!!!!!!!! Good Luck Very Happy !!! Εγω παντως ετσι εμαθα να κανω Α.Π. Very Happy 6 Μηνες προσπαθουσα, λιγες μερες μετα που εκανα το σχετικο Σιγιλιο, τα καταφερα Very Happy
Xaιρομαι που σας αρεσε party
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:16 pm

Γι αυτο λατρευω τα παιδια!!!!!!! Σιγίλια...... 80383
Η γεννια μου ..οικονομια ενεργειας...αυτοπαρατηρηση...αυτο μαστιγωμα....[αμα σε παρατηρεις..δεν εχεις και την καλυτερη γνωμη για την αφεντομουτσουναρα σου]μαντραμ.......χροοοοοοοονιααααααααα!

Μ' αρεσουν οι νεες γεννιες!!Σας δωσαμε ενα κοσμο αστα να πανε.....και θα τα φτιαξετε οοοοοοοολααααααααααα!!!!!!

Ειμαι αισιοδοξη με τοοοοοσα ουαου παιδια που υπαρχουν!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:19 pm

Agkalia Agkalia Ηλιε μου προσπαθουμε .. Αλλα δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα. Αλλοι ειναι οι υψηλα ισταμενοιSad Εδω σου λεει χρωσταμε ΜΕΧΡΙ και δανεια που ειχε παρει ο Κολοκοτρόνης!!! Πλακα μου κανεις; Laughing Laughing Laughing Γιατι νομιζεις οτι ολοι φυγανε εξωτερικο; Σιχαθηκαν...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:25 pm

imperator έγραψε:
Μπραβο σου Ηλιε'μ σπιρτο εισαι Σιγίλια...... 524317 Το βρισκω τρομερα ενδιαφερον να μιξαρω την επιστημη που σπουδαζω , με την πρακτικη μου στη Μαγεια. Επιστημη η μια, επιστημη και η αλλη αλλωστε Σιγίλια...... 275381

Μπα Ιμπε μου!Αξιοπρεπης βλακας!
Εκεινο που θελω να σου πω..ειναι οτι Πατερες της επιστημης σου για μενα...ειναι..Μυστες και μαγοι....
Μελετουσαν τον εαυτο τους και τους αλλους....και η Τεχνη τους Υψηλη ή χαμηλη....εκανε χρηση της ψυχοσυνθεσης του ατομου....
Νομιζω οτι εισαι σε καλο δρομο...Να διαπρεψεις πουλακ μ!Να κανεις περηφανο το Δρακοσπιτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:27 pm

Η Μανα Γη μας....παντα αιμοραγουσε με αυτο τον τροπο....
Θα ελθουν καλες μερες.....
Και θα ελθουν και τα ξενιτεμενα πισω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:31 pm

Αμα δε φτιαξουν τα πραγματα, τα ξενιμενεα οπως λες και συ ηλιε μου , δε γυρνανε πισω. Μια λεξη ταιριαζει εδω, ενα τεραστιο ΚΡΙΜΑ, μας δοθηκε η πιο ευλογημενη γη και δες πώς την καταντησαμε...............Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:50 pm

Μην χαμηλωνεις την δονηση σου....Αυτο πρσπαθουν.....
Οχι εσυ Ιμπε μου....
Η Γη δεν παθαινει τιποτα...μεσα στον εγωισμο μας...και αυτο.
Η Μανα εχει τροπο να αυτοθεραπευτει....
Εμεις πρεπει να καθαριζουμε τη σκεψη μας και η δονηση μας να ανεβαινει....
Εχει δικιο το Αγγελουδι που σου χει αδυναμια... Σιγίλια...... 397604
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:55 pm

I love you love Agkalia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:55 pm

ιμπε μου οταν με το καλο παρεις το πτυχιο σου παντως,εγω θα ειμαι η πρωτη σου ασθενης!!!!!! και μην ανησυχεις εχω κοσμο να σου στειλω που χρειαζεται βοηθειαααααα!!!!!!!!!!!! ουυυυυυυ!!!!!! θα κανεις το καλυτερο ξεκινημα!!!! και σε χαιρομαι γιατι το αγαπας αυτο που διαλεξες να κανεις, γι'αυτο οπως λεει και ο ηλιος ειμαι σιγουρη πως θα διαπρεψεις και θα μας κανεις ολους περηφανους!!!! mpravo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σιγίλια......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | Επιστήμες | Astrology, Medium, Supernatural | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις