Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ο μισθός της δασκάλας

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
B22
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
B22


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

ο μισθός της δασκάλας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ο μισθός της δασκάλας   ο μισθός της δασκάλας I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 05, 2010 11:00 pm

Μια μέρα ο Μπόμπος στο σχολείο, αφού τελείωσε το μάθημα και είχαν φύγει όλα τα παιδάκια, λέει στη δασκάλα: - Κυρία έχω 10.000 δρχ. Αν σου τα δώσω να σου πιάσω λίγο το μπουτάκι; - Τι πράγματα είναι αυτά που λες Μπόμπο; του λέει. - Κύρια να τα κάνω 20.000 δρχ.; Το σκέφτεται η κύρια και συμφωνεί μαζί του. Αφού τη χουφτώνει κανονικά της λέει: - Κυρία να σου δώσω 30.000 δρχ. να σου πιάσω το βυζάκι; - Και δεν το πιάνεις; του λέει η κύρια. - Κυρία, της λέει, να σου δώσω 40.000 δρχ. να βγάλεις έξω τις βυζάρες σου να τις γλύψω; Συμφωνεί η κύρια και της τα γλύφει. - Κυρία μίας και φτάσαμε εδώ να σε πάρω από μπροστά για 100.000 δρχ.; Δεν το σκέφτεται καθόλου η δασκάλα, κατεβάζει το κυλοτάκι και ο Μπόμπος τη γαμάει. Μετά το γαμήσι της λέει ο Μπόμπος: - Κυρία έχω άλλες 110.000 δρχ. Να στα δώσω να σε γαμήσω απ` τον κώλο; - Κοίταξε να δεις μπόμπο του λέει η κύρια, από πίσω είμαι παρθένα. - Με το γαριδάκι που έχω κύρια δεν θα καταλάβαιτε τίποτα. Αυτή το σκέφτεται λίγο και συμφωνεί. Αφού τη γαμάει και από κώλο, χαιρετιούνται και ο Μπόμπος φεύγει. Ενώ έφευγε χαρούμενη η κύρια που είχε μαζέψει τόσα λεφτά, τη συναντάει ο διευθυντής και της λέει: - Τι γίνεται κύρια Παπαδοπούλου, σας έδωσε ο Μπόμπος τα χρήματα του μισθού σας που του έδωσα να σας φέρει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ivilinia
Πύργος
Πύργος
ivilinia


Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2011
Ασχολίες : Μουσική (κιθαρα, κλασσικο και συγχρονο τραγουδι, πιανο), Πολεμικές τέχνες

ο μισθός της δασκάλας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο μισθός της δασκάλας   ο μισθός της δασκάλας I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 3:49 am

χαχαχχαχαχαχ τί εξυπνο παιδακι τελικα! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkness
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Darkness


Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011
Ασχολίες : βιβλια, μουσικη, θεατρο

ο μισθός της δασκάλας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο μισθός της δασκάλας   ο μισθός της δασκάλας I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 07, 2011 4:47 am

χαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ο μισθός της δασκάλας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Τα παιδία παίζει....και γελάνε!-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις