Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
helmos
Πύργος
Πύργος
helmos


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2010

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 4:47 pm

http://www.hellenicreligion.gr/doc/targ.htm ...... στην αρχη βρήκα ενδιαφέρουσα την ιστοσελίδα απο το όνομα της αλλα μετά που διάβασα... καπου έχουν χάσει τον δρόμο οι άνθρωποι...

http://enhmerwths.pa-sy-a.gr/pa-sy-a_enhmerwths.htm όσο για αυτό..... τι να πω... αν καταλάβει κάποιος/α ας μου πει και εμένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 5:47 pm

καλα καλα αμα ο νους ειναι εγκλωβισμενος... αμα οι ανθρωποι φορουν παρωπιδες... τι θα πει: Αμείλικτη εξόντωση των εχθρών του Έθνους και του Ελληνισμού. στην πρωτη ιστοσελιδα αυτο... θα παρω δηλαδη το μπαζουκα και Guns οι ανθρωποι που οδηγουνται καιδεν ψαχνονται συνηθως γινονται προβατα... τι να τους κανουμε??? δηλαδη αν ενα παιδακι γεννηθει στην Τουρκια και απο μικρη ηλικια του μαθουν να μην χωνευει την Ελλαδα φταιει αυτο???? ακομα κι αν ειναι καλη η ψυχουλα του??? και δεν μιλω για την περιπτωση που γινει πολεμος... αλλα ακομη κι εκει ξερουμε καλα οτι αλλοι ειναι αυτοι που τους συμφερει ο πολεμος...οχι ο λαος... ας ειμαστε ρεαλιστες, ολοι στην Γη γεννηθηκαμε κι εκει θα καταληξουμε... δεν εκανε εξαιρεσεις η Φυση... δεν ειπε: αα αυτος δεν ειναι Ελληνας και θα τον καταραστω....
το δευτερο site βεβαια.... δεν το πολυκαταλαβα Shocked δικιο εχεις helmos.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Salvia
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
Salvia


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 5:52 pm

συμφωνω με Clairans I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 5:54 pm

I love you love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Salvia
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
Salvia


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 5:56 pm

απ οτι καταλαβα στο δευτερο site ειναι η απαντηση στον φεμινισμο? Shocked καπου διαβασα για τα δικαιωματα των αντρων κ την απαξιωση απ τις γυναικες.. tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 6:03 pm

ναι κι εγω κατι τετοιο καταλαβα... τι να πω.... τα ακρα ποτε μου δεν τα συμπαθησα..... προτιμω την καρδια......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Salvia
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
Salvia


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 6:09 pm

α μπραβο! Very Happy I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
helmos
Πύργος
Πύργος
helmos


Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2010

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 6:14 pm

το δευτερο είναι απλά χωρις νόημα....
Όσο για το πρώτο... οι άνθρωπο έχουν χάσει το νόημα.. δεν το συζητάω ότι είμαι υπέρ του Ελληνισμού.. θα μπορούσα να πω ότι υπο διαφορετικές συνθήκες θα μπορούσα κάλλιστα να είμαι μέλος ενος τέτοιου κινήματος.. ευτυχώς εξελίχθηκα απο ζωων σε ον... Smile
αν και εκ φύσεως είμαι πολεμοχαρής για κάποιο λόγο, πάντα όμως θα είμαι με τους καλούς.. Έτσι και αλλιώς αυτο που χαρακτηρίζει έναν Έλληνα είναι η παιδεία του πάνω απο όλα και όχι η γεωγραφική καταγωγή του μόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΠεμ Νοε 18, 2010 6:18 pm

helmos έγραψε:
το δευτερο είναι απλά χωρις νόημα....
Όσο για το πρώτο... οι άνθρωπο έχουν χάσει το νόημα.. δεν το συζητάω ότι είμαι υπέρ του Ελληνισμού.. θα μπορούσα να πω ότι υπο διαφορετικές συνθήκες θα μπορούσα κάλλιστα να είμαι μέλος ενος τέτοιου κινήματος.. ευτυχώς εξελίχθηκα απο ζωων σε ον... Smile
αν και εκ φύσεως είμαι πολεμοχαρής για κάποιο λόγο, πάντα όμως θα είμαι με τους καλούς.. Έτσι και αλλιώς αυτο που χαρακτηρίζει έναν Έλληνα είναι η παιδεία του πάνω απο όλα και όχι η γεωγραφική καταγωγή του μόνο.


μπραβο helmos!!!! ολοι ειμαστε υπερ του Ελληνισμου, αλλα οπως πολυ σωστα ειπες, οντα με νου κι οχι ζωα!! να εισαι καλα στις εξερευνησεις σου... luck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cv1971
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
cv1971


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..   Ιστοσελίδες χωρίς νόημα.. I_icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 10:35 pm

maxilaropolemos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ιστοσελίδες χωρίς νόημα..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ιστοσελίδες με νόημα..
» Δειτε το .εχει μεγαλο νοημα....
» Ινδός Γιόγκι Ζει Χωρίς Τροφή και Νερό για 70 Χρόνια
» Κυκλος Προστασιας ΚΑΙ Πώς να εξασκούμε Μαγεία χωρίς να χάνουμε ενέργεια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις