Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Νέο online κατάστημα

Πήγαινε κάτω 
+16
λαουρα
PASXOS
KASANDRA
morgrah
soulitsa@xd
LadyOfDarkness
elven
Lady21
sweetfairy
bill
usui
dafnitsa
imperator
erotas
neraida
kismet
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kismet
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
kismet


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Νοε 10, 2010 9:01 pm

Εγώ απο μεριάς μου θεώρησα σωστώ να προσθέσω στο δικό σας φόρουμ ένα καινούριο στο χώρο κατάστημα και να επεξηγησω περιεκτικά ορισμένες πληροφορίες για το περιεχόμενό του. Πάντα ενημερωτικά, καλοπροαίρεται και με τις καλύτερες προθέσεις. Και πιστεύω ότι και εφόσον τα μέλη αυτού εδώ του φόρουμ είναι άνθρωποι σκεπτόμενοι και ενήλικοι και πάνω απ' όλα με δικαίωμα επιλογής είναι λοιπόν στο χέρι του καθενός ποιον ή ποιο κατάστημα δύναται ο καθένας με τα προσωπικά του κριτήρια να εμπιστευθει...
Απο την πρώτη μάλιστα στιγμή που πρόσθεσα το Link του καταστήματος στο φόρουμ είμαι εδώ και απαντώ στο κάθε ερώτημα που μου παραθέτετε με σκοπό να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε πολιτισμένα και καλοπροαίρετα τις απόψεις μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 11, 2010 4:26 am

Ωραια,σε ευχαριστουμε!!! luck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usui
Αξιωματικός
Αξιωματικός
usui


Αριθμός μηνυμάτων : 1843
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : Πολλά και Διάφορα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 6:30 pm

Είναι απατεώνες παιδιά, ΜΗΝ εμπιστευτείτε και κάνετε αγορά!
Θα περιμένω λίγο ακόμα, μπας και.... και θα σας ενημερώσω σχετικά!!!

Δεν ήξερες, δε ρώταγες???
Καλά να πάθω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bill
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2026
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 6:54 pm

τι επαθες παιδι μ?
σε κλεψανε Guns affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 7:02 pm

drunken drunken drunken Police Police
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sweetfairy
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
sweetfairy


Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 7:12 pm

πες μας τι εγινε usui για να μην αιωρειται ετσι μια φημη για καποιο καταστημα χωρις να ξερουμε....τι εγινε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usui
Αξιωματικός
Αξιωματικός
usui


Αριθμός μηνυμάτων : 1843
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : Πολλά και Διάφορα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 7:13 pm

bill έγραψε:
τι επαθες παιδι μ?
σε κλεψανε Guns affraid

Θα σας τα πω γιαβρί μ, θα σας τα πω!
Κάτσε να περάσει καμιά εβδομάδα ακόμα μπας κι έχω κάποια απάντηση και θα σας τα πω!!!!
Εμ!! βέβαια!! ούτε τηλέφωνο επικοινωνίας, ούτε στοιχεία, έτσι απρόσωπα..... τι περίμενα κι εγώ!
Τέλος πάντων! Προς γνώση και συμόρφωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sweetfairy
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
sweetfairy


Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 7:14 pm

αυτοι δε λεγαν ομως πως στελνουν μονο με αντικαταβολη?σου ζητησαν να προπληρωσεις???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usui
Αξιωματικός
Αξιωματικός
usui


Αριθμός μηνυμάτων : 1843
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : Πολλά και Διάφορα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 7:16 pm

sweetfairy έγραψε:
πες μας τι εγινε usui για να μην αιωρειται ετσι μια φημη για καποιο καταστημα χωρις να ξερουμε....τι εγινε?

Θα σας τα πω χαρά μου με το νι και με το σίγμα!
Έτσι για να γίνονται τα παθήματα μαθήματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 7:54 pm

Γι'αυτο εγω ψωνιζω πλεον απο εξωτερικο μονο, και φτηνοτερα μου ερχονται, επαε εχει ΠΟΛΛΟΥΣ απατεωνες... πχ σε ενα πολυ γνωστο καταστημα, ενα βουτυρομαχερο , το πουλουσε ο τυπας, τυπισσα μαλλον, ΛΟΛ , 40 ευρω, ΩΣ αθαμε... + εξοδα αποστολης..
Πηρα λοιπον απο E-Bay ενα αθαμε 23 ευρω.. ΚΟΥΚλιστικο.. τζαματο αθαμε. Ετσα.. προσοχη που δινουμε στοιχεια μας και απο που ψωνιζουμε. Usui ευχομαι να μη την πατησες τελικα.... γραψε νεα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sweetfairy
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
sweetfairy


Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 8:02 pm

Παιδια γι αυτο δε πρεπει να πληρωνουμε ποτε προκαταβολικα.το συγκεκριμενο καταστημα δεν ειχε ουτε τηλεφωνο ουτε φαινοταν καποιο ονομα υπευθυνου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kismet
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
kismet


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 10:58 pm

Παιδιά γεια σε όλους κι απο μένα κι ας χαθήκαμε για ένα διάστημα...να ενημερώσω λοιπόν αφενός τους αγαπητούς πελάτες και αφετέρου τα μέλη αυτού εδώ του φόρουμ ότι για όσους έκαναν παράπονα είμαι σίγουρος ότι αυτά αφορούν είτε στα μεταφορικά όπου σε ορισμένες περιοχές το κοστος ήταν υψιλότερο απο το προκαθορισμένο των 8 περίπου ευρώ. Αυτό λυπάμαι πολύ αλλά δεν εξαρτάται απο εμάς αλλά απο την εταιρεία κούριερ με την οποία συνεργαζόμασταν και κάναμε τα σχετικά μας παράπονα και εμείς. Η επιπλέον χρέωση των μεταφορικών δεν είναι σε καμία περίπτωση χρήματα που βάζουμε εμείς σαν κατάστημα στην τσέπη μας. Απο κανένα πελάτη μας δεν ζητήσαμε προπληρωμή των προιόντων για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Όλα τα δέματα έχουν σταλεί αντικαταβολή και ποτέ δεν υπήρξε χρέωση περισσότερη απο αυτήν της αξίας των προιόντων που αναγράφονται στο κατάστημα. Λάβαμε όμως κάποια ε μαιλ παραπόνων που μας έλεγαν ότι οι οδηγίες ενεργοποίησης που τώρα τελευταία για λόγους ασφαλείας αποφασίσαμε να στέλνουμε με μαιλ στους πελάτες μας, δεν έφτασαν ποτέ σε αυτούς. Αυτό παιδιά και λυπάμαι πολύ συνέβη γιατί το διάστημα αυτό είχαμε κάποια έργα στα δίκτυα της περιοχής με αποτέλεσμα να έχουμε ελειπέστατη διαδυκτιακή σύνδεση στο ίντερνετ. Τα μέιλ με τις οδηγίες ενεργοποίησης ενώ έδειχναν πως φεύγαν απο εμάς εκείνα δεν εστάλησαν στους ηλεκτρονικούς παραλήπτες. Παρόλα αυτά η βλάβη αποκαταστάθηκε και στείλαμε, φαντάζομαι με επιτυχία αυτή τη φορά, τα μέιλ με τις οδηγίες ενεργοποίησης στους πελάτες μας. Συγνώμη για την καθηστέρηση και την όποια ταλαιπωρία και απο δω.
Όποιο μέλος του φόρουμ έχει να παραθέσει κάποιο παράπονο εμείς θα είμαστε εδώ και χωρίς τεχνικά πλέον ελπίζω προβλήματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kismet
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
kismet


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 11:04 pm

Α και να ενημερώσω ότι ήρθαμε εν τέλη σε συνεννόηση με την εταιρεία κούριερ με την οποία μέχρι στιγμής συνεργαζόμασταν και μας ενημέρωσαν για την υπογραφή σύμβασης βάση της οποίας τα μεταφορικά θα πέσουν στην τιμή των 5-6 ευρώ σταθερά. Έλεος!!! επρεπε να τους κάνουμε κι εμεις παράπονα για να μας πούνε ότι υπάρχει και αυτή η επιλογή. Στο μόνο που αν κατάλαβα καλα μας υποχρεώνει είναι να αποστέλλουμε δέματα κατ' αποκλειστικότητα με αυτήν. Οκ. Λάθος και δικό μας βεβαια που σαν νέο κατάστημα δεν είχαμε την εμπειρία να ψάχτούμε με διάφορες άλλες έταιρείες και να παρουμε προσφορες. Αν παρελπίδα κάποιο απο τα μέλη είναι σχετικό με το τι ακριβώς γίνεται με τις μεταφορικές εταιρείες ας κάνει ένα κόπο να μου στείλει ενα πμ να ενημερωθώ κι εγω. Ευχαριστώ παιδιά και πάλι συγνώμη για την όποια ταλαιπωρία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 11:06 pm

Φιλε μου,
ως διαχειριστρια οφειλω να ξερω τι εχει συμβει με το μελος usui καθως ειναι δικη μου ευθυνη το τι συμβαινει μεσα στο forum.
Η usui ειναι ενα πολυ ηρεμο μελος και ποτε δεν εχει κανει επιθεση...
Δεν πιστευω να εκανε τωρα και ειδικα χωρις λογο...
Κατι εχει γινει...
Και πρεπει να ξερουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kismet
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
kismet


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 11:10 pm

Σαφώς και δεν αντιλέγω neraida μου και ειληκρινά θα ήθελα και εγώ να μάθω το παράπονο. Διαφορετικά αν είχαμε εξαπατήσει κάποιον δεν θα σας έγραφα και δεν θα ήμουν εδώ τώρα να προσπαθώ να επιλύσω την όποια διαφορά. Δεν ξέρω αν αφορά χρηματικό ζήτημα γιατί όπως προανέφερα κανένας δεν έχει ποτέ σε εμάς προπληρώσει απολύτως τίποτα. Όλα έρχονται με αντικαταβολή και πάντα με το ακριβές αντίτιμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 11:23 pm

Ας περιμενουμε και την usui τοτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usui
Αξιωματικός
Αξιωματικός
usui


Αριθμός μηνυμάτων : 1843
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : Πολλά και Διάφορα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 12:19 am

Αγαπημένα μου μαγισσάκια ήρθε η ώρα να σας ενημερώσω.

Από το συγκεκριμένο e-κατάστημα παρακινήθηκα ν' αγοράσω κάποια πράγματα, που ήθελα και βιαζόμουν, από ένα κλικ που μου έκανε η όλη τους παρουσία στο χώρο.
Μου φάνηκαν γνώστες του αντικειμένου, με δικές τους καλλιέργειες βοτάνων, προσεκτικά όλα και προσεγμένα, τα προϊόντα να συνοδεύονται με οδηγίες ενεργοποίησης, τιμές μέσα σε λογικά πλαίσια κλπ κλπ.
Πέραν αυτού, εντελώς συμπτωματικά, μαθαίνω από μία γνωστή ότι έχει αγοράσει κάποια προϊόντα από εκεί, που πραγματικά της φαίνονται "θαυματουργά" παρ' όλο που τα φτιάχνουν κάποιοι άλλοι!!

Μετά απ' αυτό, δε θέλω και πολύ για να παραγγείλω, έχω και το θέμα μου που με καίει και μέρα με την ημέρα γίνεται όλο και χειρότερο και τελικά παρήγγειλα ένα λάδι και μία σκόνη, στην αρχή της γέμισης που μας πέρασε.

Περνάει μια εβδομάδα και δεν έχω καμία ενημέρωση για την παραγγελία μου!
Τους γράφω ένα mail γιατί θέλω να φύγω για την Αθήνα και δεν είναι σωστό να "στήσω" κανέναν!

Καμία απάντηση.

Ευτυχώς με πέρνουν από την κούριερ, πάω παραλαμβάνω, (δεν παραπονιέμαι καν για τα επιπλέον 12 € της αποστολής), ανοίγω το πακέτο και βρίσκω ένα σημείωμα ότι θα μου στείλουν μέσω mail τις οδηγίες ενεργοποίησης.

Δεν έρχεται μέιλ. Τους στέλνω εγώ να τους υπενθυμίσω, τίποτα.
Περιμένω, περιμένω, τίποτα. Τους ξαναστέλνω, τίποτα. Ανησυχώ, κοντεύει Πανσέληνος, τους ξαναστέλνω (πάντα ευγενικά!), τίποτα.
Το τελευταίο mail μου, γύρισε πίσω απαράδοτο, απορριπτέο!!

Πάει και η γέμιση, πήγαν κι όλα! Μου ήταν άχρηστα τα προϊόντα, στενοχωρήθηκα αλλά δεν το έβαλα κάτω.

Μπήκα στο site τους και τους στέλνω μήνυμα κι από εκεί!

Τίποτα.....

Ε! όχι! λέω! Πρέπει να ενημερώσω τα μαγισσόπουλα να μην την πατήσει κανένα!

Και σας έγραψα την εμπειρία μου!


Όμως....

Το αρχαίο ρητό, σωστό!

Μηδέν προ του τέλους μακάριζε!!!

Σήμερα πριν από λίγο, έλαβα mail τους, με χίλιες συγνώμες, (το δίκτυό τους είχε "πέσει" όλο αυτόν τον καιρό) και τις πολυπόθητες οδηγίες ενεργοποίησης! ΓΙΟΥΠΙ!!! Καταλαβαίνετε τη χαρά μου!!!

Θα περιμένω τη γέμιση πάλι, και θα κάνω αυτό που χρειάζεται....
και γλυκά μου μαγισσάκια θα σας ενημερώσω για τα καθέκαστα!!!!

Ζητώ συγνώμη από το φόρουμ αν δημιουργήθηκε αναστάτωση με αυτό το θέμα
και ευχαριστώ την καλή μου Νεράιδα για την υποστήριξη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 12:22 am

Kaλη σου επιτυχια Usui!!!!!!!!!!! Agkalia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lady21
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Lady21


Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 12:49 am

νομιζω πως αυτο που λες , οτι "το τελευταίο mail μου, γύρισε πίσω απαράδοτο, απορριπτέο!" αποδυκνυει πως ειχε "πεσει" το δικτυο οντως!

παντως 12 ευρω δεν ειναι λιγο πολλα?? ειδικα κιολας για ενα πακετακι με 2 τεμαχια?

σορρυ κιολας για την επεμβαση Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usui
Αξιωματικός
Αξιωματικός
usui


Αριθμός μηνυμάτων : 1843
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : Πολλά και Διάφορα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 1:04 am

imperator έγραψε:
Kaλη σου επιτυχια Usui!!!!!!!!!!! Agkalia

Impe μου σ' ευχαριστώ να είσαι καλά! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 1:05 am

Agkalia Agkalia Agkalia party
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usui
Αξιωματικός
Αξιωματικός
usui


Αριθμός μηνυμάτων : 1843
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : Πολλά και Διάφορα

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 1:19 am

Lady21 έγραψε:
νομιζω πως αυτο που λες , οτι "το τελευταίο mail μου, γύρισε πίσω απαράδοτο, απορριπτέο!" αποδυκνυει πως ειχε "πεσει" το δικτυο οντως!

παντως 12 ευρω δεν ειναι λιγο πολλα?? ειδικα κιολας για ενα πακετακι με 2 τεμαχια?

σορρυ κιολας για την επεμβαση Rolling Eyes


Ναι, όντως αυτό πρέπει να είχε συμβεί, γιατί δεν μπορεί μετά από τόσα "καλά" που είχα ακούσει γι'αυτούς,
να ήμουν η γκαντέμω και άλλαξαν όλα τόσο ξαφνικά!!

Κοίτα, αντικειμενικά τα 12 ευρώ ναι, είναι πολλά.
Σ' αυτή τη χώρα και μ' αυτήν την κρίση όμως, ο καθένας κάνει ότι θέλει.

Σε αυτή την περίπτωση, η εταιρεία κούριερ ευθύνεται για την αύξηση.
Από το κισμέτ (να είμαστε και δίκαιοι) ήξερα πως θα πληρώσω εξ αρχής 8 ευρώ επιπλέον για τα ταχυδρομικά.
Ασχέτως αν η κούριερ με χρέωσε 12!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elven
Στρατιώτης
Στρατιώτης
elven


Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 1:25 am

Τέλος καλό όλα καλά.Μακάρι να σου πένε όλα κατευχήν.Το θυμάμαι το θέμα σου. luck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 2:04 am

usui μου με τη σειρα μου να σου ευχηθω καλη επιτυχια με το θεμα σου και ολα να πανε οπως πρεπει για να εισαι χαρουμενη!!!
Χαιρομαι που ολα ειχαν ενα καλο τελος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kismet
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
kismet


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010

Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέο online κατάστημα   Νέο online κατάστημα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 2:35 am

usui Μου ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το κατάστημα...τώρα όσο για τα μεταφορικά ανέφερα και πριν σε προηγούμενο ποστ πως είναι θέμα της εταιρείας κούρειερ που αν δεν το έψαχνα εγώ περαιτέρω δε θα μου λέγανε ότι υπάρχει και η περίπτωση της σύμβασης προφανώς για να τρώνε τα έξτρα μεταφορικά. Παρόλα αυτά αφού βρήκαμε τρόπο μέσω της σύμβασης να ρίξουνε το κόστος στα 5-6 ευρώ αν θυμάμαι καλά απο ότι μου είπαν. Χαίρομαι που λύθηκε το θέμα κι εγώ με τη σειρά μου να ζητήσω άλλη μια φορά συγνώμη για την καθυστέρηση και το τεχνικό πρόβλημα που είχαμε... Τώρα έγινε αναβάθμιση του δικτύου της περιοχής και απο ότι με διαβεβαίωσαν δεν θα έχουμε στο μέλλον παρόμοια θέματα. Το αστείο είναι ότι ενώ εγώ έβλεπα ότι είχα σύνδεση εκείνη ήταν πιο αργή κι απ' το θάνατο και ελειπέστατη παιδια. Ότι mail στέλναμε έδειχναν ότι έφευγαν... Τέλος πάντων τέλος καλό όλα καλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νέο online κατάστημα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καταστημα Φενγκ Σουι
» Δείτε ταινίες online με υπότιτλους!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις