Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))

Πήγαινε κάτω 
+3
Sanatorium
neraida
χριστινα
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:09 pm

http://www.adespoto.tv/watch_video.php?v=3b1e0e3eff4dd4d

πολυ λυπαμαι που αποκλειστικε ο κυριος luciferus γτ θα ηθελα πολυ να δει πως ταιριαζουν αυτες οι δυο αθωες ψυχες... Και να δει πως δεν θα πρεπει να αισθανομαστε περηφανοι για την "εξυπναδα" αλλα να λυπομαστε που δεν μπορουμε πια να γελαμε ετσι...εσεις τουλαχιστον κυριε luciferus γιατι εγω και αρκετοι αλλοι μπορουμε και ειμαι πολυ ευτυχης για αυτο...απολαυστε το :-)))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:20 pm

Ανθρωποι σαν αυτον δεν χωρανε στο φορουμ και λυπαμαι για τη διαμονη του!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:26 pm

εγω δυστυχως ελειπα αυτες τις μερες και δεν ειχα δει την ολη συζητηση. οταν πηγα να απαντησω δεν γινοταν...κριμα και ειχα να του πω μερικα πραγματακια....βεβαια ισως και καλυτερα που δεν τον προλαβα γιατι δεν φημιζομαι για την αυτοσυγκρατιση μου θα εκφραζομουν απρεπως Very Happy Very Happy Very Happy οπως και να χει εχω να δηλωσω τα συγχαρητηρια μου σχεδον συγκινηθηκα με τις απαντησεις σας στον εν λογω κυριο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:43 pm

Ουτε εγω μπορεσα να συγκρατηθω οπως και κανενας μας βασικα...
Αλλα σε αυτες τις περιπτωσεις τι να πεις???
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι πως η Τριπολη φημιζεται για το ψυχιατρειο της...
ΑΣ ΠΑΕΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:46 pm

χαχαχαχαχαχαχα...μπορει να ειμαι κακια αλλα πιστευω πως το καλυτερο τελος για τον κυριο ειναι να τον φανε τα σκυλια.....τα αγριμια δεν ξερω και γω τι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:48 pm

Το σκεφτομουν!!!
Απο σκυλι να τη βρει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:49 pm

ισως τοτε μαθει να εκτιμα και να σεβεται τη φυση και τα πλασματα της που στο κατω κατω μονο καλο του προσφερουν....ο αγρίκος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 6:52 pm

Τοτε ξερεις τι θα πει?
Ειχα δικιο πως πρεπει να τα σκοτωνουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 7:06 pm

καλα ναι...θελω να ξυπνησει τα δολοφονικα ενστικτα κανενος αλλου ανωμαλου να γινει υποχειριο του να τον βασανιζει και να δει πως ειναι να σε σκοτωνει ο αλλος για την πλακα του....θελει να λεγεται και κυριος!!!πφφφφφφφ......απαξιω να μιλαω για την μεγαλειοτητα του πια.....θα μαθει καποια στιγμη να σεβεται....η γη που πατας και η θαλασσα που σκιζεις καλε μου κυριε μπορει ανα πασα στιγμη να ανοιξουν και να σε παρουν μεσα τους....τα πλασματα του θεου μπορει να μην εχουν μυαλο εχουν ομως ενστικτο και αν καποια στιγμη βρεθεις αντιμετωπος με καποιο πεινασμενο ζωντανο εκει να δεις πως θα γελαω εγω...καποια στιγμη το συμπαν θα σε εκδικηθει για καθε πνοη που απλοχερα σου προσφερει και που εσυ δεν εκτιμας και σπαταλας τα λεπτα της ζωης σου που δεν σου ανηκουν καν βλαπτωντας πλασματα της φυσης με αγνη ψυχη...ολα εδω πληρωνονται...καλε μου κυριε..(με το δεοντα σεβασμο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΤετ Σεπ 08, 2010 10:44 pm

neraida έγραψε:
Ουτε εγω μπορεσα να συγκρατηθω οπως και κανενας μας βασικα...
Αλλα σε αυτες τις περιπτωσεις τι να πεις???
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι πως η Τριπολη φημιζεται για το ψυχιατρειο της...
ΑΣ ΠΑΕΙ!!!

Κουμπάρα και το Δαφνί σου λέει είναι απο τα καλύτερα!!!Μια χαρά θα περάσει σε όποιο και αν διαλέξει να πάει.Το μόνο σίγουρο είναι ότι αυτός ο άνθρωπος που θεωρεί φυσιολογικό το να σκοτώνεις ζώα για να καλύψεις τις "ανάγκες σου για να σκοτώσεις" όπως είπε,έχει προβληματάρα!Αν δεν αγαπάς τα ζώα τότε δε θα μπορέσεις να αγαπήσεις ούτε ανθρώπους ούτε τον ίδιο σου τον εαυτό ούτε τίποτα!Αν δεν τα αγαπάς οκ δεκτό ΑΛΛΑ όχι και να τους κάνεις κακό!Για όνομα του Θεού δηλαδή σαν δεν ντρέπεται λίγο και αυτός και ο καθένας που έχει τέτοιες αντιλήψεις!Και έχει και το θράσσος να λέει δημόσια ότι σκότωσε τις γάτες του??????????Τράβα ρε από δω κ*****όμαγκα!Αι στο καλώδιο μας έσπασες το νεύρο τελείως μιλάμε! Evil or Very Mad Guns Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sanatorium
Επικινδυνο μελος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 2:49 am

Το συγκεκριμένο account το έφτιαξα γιατί είχα κάτι τελευταίο να πω...

Είχα δηλώσει απ' την αρχή ότι απαιτώ τον σεβασμό που δείχνω και εγώ στον καθένα... Εσείς όμως θεωρήσατε ασέβεια εκ μέρους μου το γεγονός ότι διαφώνησα με εσάς. Δυστυχώς δεν μπορεί ο καθένας να συμφωνεί μαζί σας, ειδικά εαν λάβουμε υπόψιν το γεγονός ότι στην πλειοψηφία είστε γυναίκες και είναι λογικό ένας άντρας να μην έχει τις "ευαισθησίες" σας.

Καλό βέβαια θα ήταν όταν ξεστομίζετε προσβλητικούς χαρακτηρισμούς να εξηγείτε και που τους στηρίζετε και όχι να αποκαλείτε κάποιον "αμόρφωτο" και "απάνθρωπο" επειδή δεν συμπαθεί τα ζώα όσο εσείς.

Αυτά...

- Αντίο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 2:55 am

δεν ειναι οτι διαφωνησες και γι αυτο πεσαμε να σε φαμε αλλα γινεσαι προκλητικος και δεν ειναι θεμα ευαισθησιας αλλα σεβασμου αν διαβασες τι σου εγραψα παραπανω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 3:21 am

Εσύ όχι απλά δεν συμπαθείς τα ζώα αλλά τα σκοτώνεις!!!!!Αν απλά δεν τα συμπαθούσες δε θα είχαμε να σου πούμε κάτι.Κατάλαβες τώρα που στηρίζεται το προβληματικός και απάνθρωπος?Ελπίζω να σε κάλυψα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sanatorium
Επικινδυνο μελος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 3:55 am

Πόσα ζώα σκοτώνονται κάθε μέρα...;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astrowitch
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Astrowitch


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2010
Ασχολίες : Πνευματικη - Ψυχικη ανυψωση

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:02 am

Ποσοι ανθρωποι σκεφτονται σαν εσενα?

Αν το σκεφτεις αυτο θα ξερεις και γιατι σκοτωνουν τα ζωα.

Και να σου πω και κατι αλλο? Εχουμε να ασχολιθουμε με καλυτερα πραγματα απο σενα.

Κρατα τις ιδεες σου για σενα. Και ακομα καλυτερα να μην γινεσε προκλητικος με τις δηλωσεις σου για να μη σου φαιρετε κανεις προκλητικα.

Αντε να τελειωνουμε νυχτιατικα οκ?

Και ειπες και αντιο....τι θες και ξανα ηρθες δηλαδη...δεν εχεις με κατι καλυτερο να ασχολιθεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
λαουρα
Ιππότης
Ιππότης
λαουρα


Αριθμός μηνυμάτων : 1100
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:06 am

Sanatorium έγραψε:
Το συγκεκριμένο account το έφτιαξα γιατί είχα κάτι τελευταίο να πω...

Είχα δηλώσει απ' την αρχή ότι απαιτώ τον σεβασμό που δείχνω και εγώ στον καθένα... Εσείς όμως θεωρήσατε ασέβεια εκ μέρους μου το γεγονός ότι διαφώνησα με εσάς. Δυστυχώς δεν μπορεί ο καθένας να συμφωνεί μαζί σας, ειδικά εαν λάβουμε υπόψιν το γεγονός ότι στην πλειοψηφία είστε γυναίκες και είναι λογικό ένας άντρας να μην έχει τις "ευαισθησίες" σας.

Καλό βέβαια θα ήταν όταν ξεστομίζετε προσβλητικούς χαρακτηρισμούς να εξηγείτε και που τους στηρίζετε και όχι να αποκαλείτε κάποιον "αμόρφωτο" και "απάνθρωπο" επειδή δεν συμπαθεί τα ζώα όσο εσείς.

Αυτά...

- Αντίο...


Μόνο που αυτό δεν έχει να κάνει για ευαισθησία αλλά με ανωμαλία και γράφεις αυτά που γράφεις απλά για να κεντρίσεις και να τραβήξεις το ενδιαφέρον,Βρες και μάθε άλλους τρόπους να τραβας την προσοχή των άλλων.Ντροπή σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sanatorium
Επικινδυνο μελος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:07 am

Farewell...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:08 am

προτεινω απλα να αγνοησουμε τον κυριο.ας λεει οτι θελει δεν αγγιζει κανενα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KASANDRA
Αξιωματικός
Αξιωματικός
KASANDRA


Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ασχολίες : Ερευνήτρια Αποκρυφισμού

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:11 am

Ρε τι κολημα εινα αυτο ,,
και μπαινεις συνεχεια ??

Τι δεν καταλαβαινεις οτι δεν εισαι ευπροσδεκτος για τιςδολοφονικες σου αποψεις
περι ζωων ...???

Η οτι ενα τελειωμενο κτηνος σαν και εσενα βασανιζες ζωακια μεχρι θανατου οπως μας ειπες ???


Μπαινεις κ ξαναμπαινεις μονο μαλακιες λες και δημιουργεις θεματα
εβαλες και του ψευδονυμο του διαβολου για αποψη ...

Αντε να βρεις το δρομο σου πουθενα αλλου ...

αντε βραδυατικα ..


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:13 am

Καλα εεε δεν παιζεσαι!!!
Το θεωρουσαμε δεδομενο πως θα ξαναμπεις!!!
Γι'αυτο και σου απαντησα και στο αλλα ποστ ενω ειχες ηδη το ban...
Οι χαρακτηρισμοι που σου προσαπτουμε σου αξιζουν.
Ξερουμε πολυ καλα τι σημαινουν(ξερεις εχουμε και εμεις λεξικα)και ακριβως γι'αυτο σε χαρακτηριζουμε ετσι.
Οι ευαισθησιες που εχουμε δεν ειναι γυναικειες ΑΛΛΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ...
Αγνωστη λεξη για'σενα.....αλλα ξεχασα.....εχεις λεξικο....οποτε μπορεις να δεις τι σημαινει εξυπνακια!!!
Δεν αξιζεις τιποτα απολυτως και σιγουρα το εχεις καταλαβει γι'αυτο και βγαζεις τα νευρακια σου και τις ανωμαλιες σου σε κατι πιο αδυναμο επειδη ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!

Λοιπον ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Την ανωμαλια σου και σε αλλο φορουμ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:16 am

ας ληξει επιτελους αυτο το θεμα..ναι κυριε μου εχεις δικιο παρα πολλα ζωα μα και ανθρωποι σκοτωνται καθημερινα. κριμα και αδικο.καταλαβαινω πως εχεις μια αποψη και την εκφραζεις με ειλικρινεια.μπραβο σου.μαθε ομως να σεβεσαι τους αλλους οχι μονο αποκαλωντας τους κυριε και κυρια αλλα να σταματησεις να μας προκαλεις...ειναι προφανες δεν συμφωνουμε. εδω μεσα εμεις θεωρουμε σκληρο αδικο και εξαιρετικα κακοβουλο να βλαπτεις αθωες ψυχες γιατι ετσι σου τη βαρεσε...οποτε επειδη περιπτωση να μας πεισεις για την ορθοτητα των αποψεων σου δεν υπαρχει απλα κρατα την αξιοπρεπεια σου και τις αποψεις σου για τον εαυτο σου και κανε πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 4:21 am

Άντε πάλι...Δεν μας είπες αντίο????????Ε άντε στο καλό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
POLY
Στρατιώτης
Στρατιώτης
POLY


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 6:34 am

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ απάλευτοοοο??? ...δεν ακούει.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))   η λουσι και ο σκυλος της :-)))))))))))))))) I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 6:35 am

Guns
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
η λουσι και ο σκυλος της :-))))))))))))))))
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» το κοριτσι και ο σκυλος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Βίντεο και Εικόνες-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις