Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αγγελικά Πρόσωπα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 1:16 am

Η αληθινή ιστορία των Σατανιστών της Παλλήνης σε ένα επεισόδιο της 10ης Εντολής με όνομα "Αγγελικά Πρόσωπα". Ο τίτλος δεν θα μπορούσε να είναι πιο ταιριαστός... Ίσως ένα απ' τα καλύτερα "έργα" της Ελληνικής τηλεόρασης (το συγκεκριμένο επεισόδιο, όχι όλη η σειρά).

http://video.google.com/videoplay?docid=7432570918395408811#

Υπόθεση:
Μία νέα κοπέλα με όνειρα για σπουδές και επιτυχία, γνωρίζει έναν νέο άντρα και τον ερωτεύεται. Εκείνος, με την έντονη προσωπικότητά του και τα διαστροφικά του ένστικτα, χρησιμοποιεί τον αποκρυφισμό και τις δυνάμεις του κακού, για να παρασύρει νέους ανθρώπους και να τους κάνει υποχείριά του. Η κοπέλα καταλήγει μπλεγμένη σε μία ιστορία που ξεπερνάει τους χειρότερους εφιάλτες της. Όταν προσπαθήσει να ξεφύγει θα καταλάβει ότι είναι αδύνατον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 3:22 am

Αν σου πω πως ψαχνω μηνες αυτο το επεισοδιο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 4:58 am

neraida έγραψε:
Αν σου πω πως ψαχνω μηνες αυτο το επεισοδιο.....
Είναι πολύ ωραίο επεισόδιο και έχει σχέση με occult αγαπητή κυρία, γι' αυτό νομίζω είναι απ' τα πιο ταιριαστά βίντεο εδώ μέσα.

Το ενδιαφέρον μεγαλώνει ακόμα περισσότερο αν σκεφτούμε ότι είναι αληθινή ιστορία που δυστυχώς ή ευτυχώς δεν συνέβη μόνο μία φορά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
POLY
Στρατιώτης
Στρατιώτης
POLY


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2010

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 5:29 am

affraid Αυτό το επεισόδιο ακόμα το θυμάμαι... Η σκηνή της τελετής είναι πολύ έντονη!!

Ευχαριστούμε Luciferus!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 6:08 am

POLY έγραψε:
affraid Αυτό το επεισόδιο ακόμα το θυμάμαι... Η σκηνή της τελετής είναι πολύ έντονη!!

Ευχαριστούμε Luciferus!
Όντως αγαπητή κυρία, αυτές οι σκηνές τελετής του συγκεκριμένου επεισοδίου μου προξένησαν αρκετά προβλήματα αλλά είναι πολύ εντυπωσιακές. Πρόσφατα έβλεπα ένα Αμερικάνικο έργο με Σατανιστές και ήταν τελείως χάλια, κυριολεκτικά μόνο Χριστιανική προπαγάνδα και τίποτε άλλο. Αυτό νομίζω είναι αρκετά σοβαρό και δείχνει την πραγματικότητα έτσι όπως είναι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 6:32 am

Και εγώ το είχα δει!Όλες οι ιστορίες είναι καταπληκτικές!Αγαπημένη σειρά η 10η εντολή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragon Blood
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Dragon Blood


Αριθμός μηνυμάτων : 1195
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ασχολίες : Μαγεια

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 4:30 pm

Και εγω το ειχα δει το επεισοδειο οπως ειπε και η Πολυ η σκηνη της τελετης ειναι παρα πολυ ενοτνη..

Να πω επεισης μακρια απο κακες παρεες (σαν την μανα μου ακουγομαι Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dragonblood.org
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 6:52 pm

Dragon Blood έγραψε:
Και εγω το ειχα δει το επεισοδειο οπως ειπε και η Πολυ η σκηνη της τελετης ειναι παρα πολυ ενοτνη..

Να πω επεισης μακρια απο κακες παρεες (σαν την μανα μου ακουγομαι Laughing )
Είχες κάποια εμπειρία με τέτοιες παραίες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragon Blood
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Dragon Blood


Αριθμός μηνυμάτων : 1195
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ασχολίες : Μαγεια

Αγγελικά Πρόσωπα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγγελικά Πρόσωπα   Αγγελικά Πρόσωπα I_icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 8:31 pm

Οχι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dragonblood.org
 
Αγγελικά Πρόσωπα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Βίντεο και Εικόνες-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις