Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.

Πήγαινε κάτω 
+13
c_dt
aggeloudi
erotas
shan
Charalampikos
Perco
bill
KOUBARA
astarti
kentavros1925
melidyel
KASANDRA
creature
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elven
Στρατιώτης
Στρατιώτης
elven


Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 5:09 am

Yes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 7:35 am

λοιπον προσπαθω ακομα να κατεβασω το προγραμμα οταν σε βγαζει στο chronos xp
ekei patao dowhloak ? επιδει εχει 4 κατηγοριες και δεν ξερω που παταω για να κατεβασει το προγραμμα που θελω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 9:13 am

καλησπερα προσπαθω να κατεβασω το προγραμμα μηπως μπορει να μου πει κανεις τι εικονιδιο βγαζει αφου κανει την εγκατασταση ? για να δω και εγω τι εχω κανει εδω περα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 5:39 pm

Αν έχεις κάνει την εγκατάσταση, στη γραμή εργασιών θα σου έχει αυτή τη στιγμή το σημαδάκι της Αφροδίτης.. Διαφορετικά, μπορείς να πατήσεις στην αναζήτηση το όνομά του και θα στο βγάλει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:05 pm

την εκανα την εγκατασταση αλλα και μου εβγαλε σαν εικονιδιο ena pc με ενα δισκο αυτο επρεπε να μου βγαλει?(βρε παιδια πειτε μου )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:13 pm

Ναι αυτό έπρεπε να σου βγάλει!Άνοιξέ το και πάτα εκτέλεση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:15 pm

to ekana kai ayto πατησα εκτελεση και εξακολουθει να ειναι το ιδιο εικονιδιο
αρα καλα το εκανα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:17 pm

Περίμενε να ολοκληρωθεί και δες κάτω δεξιά που θα σου βγάλει στην γραμμή κατάστασεις εικονίδια με τους πλανήτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:21 pm

otan σου κανεις εκτελεση μετα πιο διαλεγεις το Repair h to Remone
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:23 pm

Repair είναι διόρθωση και Remove είναι απεγκατάσταση.Το πρώτο πάτα γιατί κάτι έκανες και το διέλυσες μάλλον.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aggeloudi στις Δευ Νοε 29, 2010 11:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:24 pm

giati se μενα δεν μου βγαζει αυτα τα εικονιδια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:25 pm

Γιατί κάτι κάνεις λάθος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:29 pm

μαλλον εκανα ζημια εγω τι να πω εχθες το περασα πολλες φορες και το διεγραψα παρα πολλες φορες ισως μεσα απο τις διαγραφες μου να διεγραψα τιποτα ντραιβερ
και δεν το διαβαζει ....και αντε τωρα να βρεις τι ζημια εκανα ουτε ειδικος δεν θα καταλαβει ....τι να πω ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:30 pm

δεν υπαρχει αλλο προγραμμα να δω μηπως αυτο δεν ειναι συμβατο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:35 pm

Δεν ξέρω άλλο πρόγραμμα.Κοίταζε τις ώρες από το anew αφού δε μπορείς να το βάλεις αυτό.Τα βήματα στα είπα.Δε μπορώ να στο εξηγήσω καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:44 pm

μια λεπτομερεια ακομα και τελος οταν ξεκινας για να το κανεις εγκαταστασει πατας το gronos xp 4.1 kai meta σε βγαζει στο "yokr gronos xp dowhload will "? αν ναι μετα εκει δεν μου εβγαλε παραθυρακι αλλα στην πανω γραμμη του υπολιστει μου εβγαλε κατι και πατησα dowhload ....kapoy εκει δεν παει καλα εκει θελω να μου εξηγησεις και τελος τα παραταω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 11:55 pm

Το έχω κατεβάσει πολύ καιρό και δε θυμάμαι απ' έξω τα βήματα!Πρώτα το κατεβάζεις από το λινκ που σου είπαμε και μετά κάνεις εγκατάσταση με τα βήματα που σου είπα.Αυτό που λες εσύ τώρα δεν το καταλαβαίνω Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
c_dt
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Νοε 30, 2010 2:30 am

φίλοι μου! ειμαι καινουρια συγγνωμη! μ αυτο το προγραμμα θα ξερω ποτε, ποια ωρα ποια μερα θα κανω ξορκι? Σας παρακαλω βοηθειστε με. Μπερδευτηκα με το χρονο..ευχαριστωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Νοε 30, 2010 2:39 am

Καλώς ήρθες!Ναι σου δείχνει τις πλανητικές ώρες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 01, 2010 6:09 am

to καταφερα !!!!! ειναι πολυ ωραιο το ΚΑΤΑΦΕΡΑ !!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 01, 2010 6:15 am

mpravo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 01, 2010 6:35 am

Happyyy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erotas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
erotas


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 01, 2010 6:36 am

Laughing Laughing Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
c_dt
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 02, 2010 9:00 pm

Καλως σας βρηκα! Σε ευχαριστω παρα πολυ Αγγελουδι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiclight
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
magiclight


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2011

Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.   Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 7:29 am

Πολύ ωραίο πρόγραμμα και εξαιρετικά χρήσιμο!!!! thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόγραμμα για πλανητικές ώρε και φάσεις σελήνης.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρόγραμμα για τις Φάσεις της Σεληνης
» Πρόταση Για τις Φάσεις της Σελήνης..
» Πως η θέση της Σελήνης στα ζώδια βοηθάει το είδος της μαγικής μας εργασίας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις