Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ

Πήγαινε κάτω 
+15
Fire Elemental
maurogata
black-cat
neraida
chrischris
KALLIA1
dafni
Lilith18
kristirc
bill
ellia
creature
Φτου Ξελευθερία
Roula24
KASANDRA
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KASANDRA
Αξιωματικός
Αξιωματικός
KASANDRA


Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ασχολίες : Ερευνήτρια Αποκρυφισμού

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 4:50 am

Οι δύναμη των υλικών φορτίζονται και να παίρνουν δύναμη απο τα αστέρια κ την Σελήνη!
Όλα τα υλικά πρέπει να ξαστρίζονται ακόμα και αν δεν αναγράφεται στο ξόρκι που επιλέξατε . Το σύνηθες είναι να ξυστρίζονται 3 ημέρες και καμία φορά μέχρι 4 ώρες είναι αρκετό . Το σίγουρο είναι ότι μαζεύονται πριν την Ανατολή του Ήλιου . ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΚΤΙΝΕΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ..τα κάψατε και αχρηστεύτηκαν .

• Τα υλικά τα βγάζουμε σε εξωτερικό μέρος που τα βλέπουν τα άστρα .
• Τα ξόρκια που θέλουμε να αυξήσουμε ,ξαστρίζουμε σε γέμιση
• Τα ξόρκια που θέλουμε να μειώσουμε ,ξαστριζουμε σε χάση
• Το ξαστρισμα σε βροχή είναι το πιο δυνατό και ποτίζονται από ενέργεια στο φουλ .
Σε βροχή για να μην βραχουν τα υλικά ..βάλτε τα σε ανοξείδωτο μπολ,με καπάκι από μεμβράνη μαγειρικής . Έτσι αντικατοπτρίζεται το φως της σελήνης και σας δίνει ΔΙΠΛΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ !!!
• Σε ξόρκια που κρατανε ημέρες δεν κάνουμε συνήθως έναρξη Τρίτη και Σάββατο εκτός αν ζητηθεί .

Λόγια Γέμισης (γενικά )

1. ''αστέρια της νύχτας και μάγισσα φεγγαρουλα ενεργοποιήστε τα μαγικά υλικά μου για ......(ο σκοπός μας)....με τη βοήθεια των 4ων στοιχείων του σύμπαντος και των ανωτέρων δυνάμεων δώστε σε αυτά τα μαγικά υλικά πνοή και ζωντάνια για να υπακούνε σ'εμενα την ...γέννα της ....''

2. Φως της Σελήνης .άκουσε με
και την δύναμη σου δώσε -σε τούτα τα υλικά ----------(και εδω λέμε αυτο που θέλουμε ..


Λόγια Γέμισης (ερωτικά )
1. Θεές του έρωτα ,της αγάπης και της ένωσης αγγίξτε και ευλογήστε τα μαγικά αυτά υλικά μου για .....(ο σκοπός μας)....έτσι ωστε να έχω επιτυχία εγώ η ...της …για τον .....της..!!

2. Άστρα δώστε δύναμη στα υλικά μου
για να πετυχω αυτο το ξόρκι και να γεμίσει
αγάπη και πάθος ο-----------γέννα--------
για μένα -----γέννα ----------

Άστρα φωτεινά -ακούστε με δυνατά και
όπως σηκώνετε το κύμα της Θάλασσας έτσι και 0/η-----
γέννα-------------να ξεσηκωθεί για μένα -----------γέννα-της --------

3. Όπως γεμίζει το Φεγγάρι, έτσι να γεμίσει κι η καρδiα του (ταδε) του γιου της (ταδε), από έρωτα/αγάπη για εμένα την (ταδε) την κόρη της (ταδε)... Γενοιτο"

Για επαναφορά:
"Όπως γυρίζει και γεμίζει το φεγγάρι, έτσι να γυρίσει κι ο (ταδε) ο γιος της (ταδε) σε μένα την (ταδε) την κόρη της (ταδε) και να γεμίσει με την παρουσία του το σπίτι μας... Γενοιτο"



Για Προστασία:
"Με τα Ιερά και Πανάγαθα ονόματα του Θεού Αδωνάϊ, Σαβαώθ, Τετραγράμματος, σας επικαλούμαι ω, φωτεινά όντα, ω, Άγγελοι δώστε δύναμη σε τούτα τα υλικά μου, να μου δώσουν την προστασία που χρειάζομαι... Αμήν"


Χάση (γενικά )
1. Όπως αδειάζει και χάνεται το φεγγάρι έτσι να χαθούν
και να φύγουν τα εμπόδια που έχω εγώ -------γέννα ----
(και λέμε την επιθυμία )

2. ''μαύρες νύφες και βασιλιάδες του σκότους δώστε στα μαγικά αυτά υλικά τη δύναμη να διώξουν αυτό που θα τους προστάξω εγώ η .....της....''


Μοίρες/Τυχη (γενικα)
1. ''μοίρες μου καλομοίρες μου ζητώ την προστασία σας ,ζητώ την ευλογία σας ,ζητώ την ενέργεια σας στα υλικά μου''....ή μπορείτε να πείτε και κάτι δικό σας ανάλογα με το ξόρκι....

2. Μοίρες καλομοίρες μου ......(και μετά αυτό που θέλουμε )

3. "Μοίρες μου Καλομοίρες μου, που γυρνάτε μες στην Νυχτιά και συντροφεύετε την Τύχη των ανθρώπων... Ελάτε κοντά σε μένα την/τον (ταδε) την/τον γεννα/γιο της (ταδε) και φέρτε μου την καλή μου Τύχη.. Γένοιτο



Τα λογια ειναι συλλογικη δουλεια Astroharry -Star - Poly- Duke -Myroli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KASANDRA στις Σαβ Ιουλ 17, 2010 5:10 am, 5 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roula24
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 14, 2010 4:13 am

Καλησπερα ευχαριστουμε για τα λογια!Μια ερωτηση...θα τα λεμε ολα τα λογια 1,2,3 οπως εχεις αριθμολογησει η μια προταση απο αυτα?
Ευχαριστω!
Φιλικα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 14, 2010 4:27 am

Θα διαλέγεις ή το 1 ή το 2 ή το 3,όχι όλα,και θα το λες από 3 φορές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φτου Ξελευθερία
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Φτου Ξελευθερία


Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΤετ Νοε 17, 2010 6:45 am

Γιατι ειναι απαραιτητο να το λεμε 3 φορες? Αποκτανε μεγαλυτερη δυναμη τα λογια μας χαρη στον μαγικο αριθμο 3 η συμβολιζει κατι αλλο? (με συγγχωρητε αν η ερωτηση μου ειναι χαζη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΤετ Νοε 17, 2010 6:56 am

Ο αριθμός 3 είναι συμβολικός αριθμός, όπως και πολλοί άλλοι αριθμοί. Το νούμερο 3 συμβολίζει τη δύναμη (βλ. Αγία Τριάδα). Αναγκαίο, επίσεις, είναι να ακουστεί και το όνομά μας τρείς φορές για τον ίδιο, σχοδόν, λόγο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ellia
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 22, 2011 6:10 pm

Όταν λες τα μαζεύουμε πριν την ανατολή εννοείς ότι κάθε μέρα πρέπει να τα μαζεύουμε κα να τα ξαναβάζουμε το βράδυ. Αν είναι έτσι, κάθε φορά που τα μαζεύουμε μέχρι την επόμενη τοποθέτηση που τα φυλάμε neraida Very Happy neraida
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bill
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2026
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 22, 2011 6:42 pm

τα φυλαμε σε σκοτινο μερος μεχρι το βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kristirc
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
kristirc


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 9:04 pm

geia sas. 1 erwthsh. t logia auta t leme k ts 3 fores p 8 valoume t ulika g 3astrisma?

thnx....


Γραφουμε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες.Προφανως δεν εχετε διαβασει τους κανονες λειτουργιας του φορυμ.Αυτο θα γινει αφορμη παρατηρησεων και αποκλεισμου σας.Διαβαστε τους κανονες και την ενοτητα αρχαριων μελων.Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lilith18
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Lilith18


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 3:07 am

Ναί , και τις 3.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kristirc
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
kristirc


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 7:07 am

1 ερώτηση, τα λόγια αυτά μπορούμε να τα λέμε χαμηλόφωνα ή είναι απαραίτητο να τα λέμε δυνατά? (ξέρω ότι μπορεί να είναι και χαζή ερώτηση) Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lilith18
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Lilith18


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 7:10 am

Ε, τώρα οκ , αρκεί να είναι ξεκάθαρα~όπως θές! Με όση περισσότερη σιγουριά μπορείς! Τώρα μην σε ακούσει και όλη η γειτονιά!!! Σε λογικά πλαίσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lilith18
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Lilith18


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 7:12 am

Αρκεί να τα πιστεύεις και άσε τα άστρα να δράσουν !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dafni
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 4:12 pm

Για τα εργαλεία του βωμού μας ποιά λόγια θα ήταν καλλίτερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bill
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2026
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 8:16 pm

αυτα εδω --> Λόγια Γέμισης (γενικά )
1. ''αστέρια της νύχτας και μάγισσα φεγγαρουλα ενεργοποιήστε τα μαγικά υλικά μου για ......(ο σκοπός μας)....με τη βοήθεια των 4ων στοιχείων του σύμπαντος και των ανωτέρων δυνάμεων δώστε σε αυτά τα μαγικά υλικά πνοή και ζωντάνια για να υπακούνε σ'εμενα την ...γέννα της ....''
ή μπορεις να πεις δικα σου λογια...κατι που βγαινει απο μεσα σου εκεινη την ωρα....
(σορρυ που δεν αναπαντησα πιο πριν αλλα ειμουν απο το κινητο μου)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KALLIA1
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 3:44 pm

καλημερα μια ερωτηση μπορει να σας φανει χαζη τα υλικα για επαναφορα μπορω να τα βγαλω στην βροχη σκεπασμενα γιατι ειναι πολυ δυνατα και οποιαδιποτε βροχερη μερα η πρεπει να ειναι σε γεμισμα φεγγαριου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KALLIA1
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 3:46 pm

συγνωμη και κατι ακομα οταν τα ετοιμαζουμε λεμε καποια λογια οπως διαβασα η απλα μια ευχη γιατι μπερδεφτικα αλλο για επαναφορα αλλο για γεμιση αλλο για χαση δεν καταλαβα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KALLIA1
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 3:51 pm

Α΄΄΄΄΄΄ ξεχασα και κατι αλλο το βραδυ μπορω να τα βγαλω δηλ στης 8 το βραδυ διαβασα οτι και 4 ωρες αρκουν και 1ωρα να τα βαλω μεσα και που πρεπει να τα βαλω σε σκοτεινο μερος σκεπασμενα με ασπρο πανι ειναι για επαναφορα σε ευχαριστω και συγνωμη αν σε κουρασα θα προσπαθισω να γινω καλη μαθητρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KALLIA1
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 4:08 pm

και κατι τελευτεο για το ξαστρισματος το ξεκιναω οποιαδιποτε μερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KALLIA1
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 4:19 pm

ερωτηση πριν κανουμε το ξαστρισματο πρεπει να κανουμε καθαρισμο υλικων η γινετε πριν ξεκινησουμε την τελετη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 4:31 pm

Λοιπόν, δε ξέρω πώς την έχεις δει την κατάσταση, αλλά δε θα γίνεται μέσα στο φόρουμ ό,τι σου καπνίσει.. Χίλιες φορές σου έχουμε πει να συγκεντρώνεις τις ερωτήσεις σου σε ένα πόστ, αλλά εσύ συνεχίζεις να τις κάνεις όλες ξεχωριστά και να γεμίζουν τα θέματα με τις απορίες σου. Επειδή, λοιπόν, δε βάζεις μυαλό, παίρνεις αποκλεισμό μιας εβδομάδας απο το φόρουμ, για να ησυχάσεις λίγο κι εσύ κι εμείς...

Αποκλεισμός μέλους KALLIA1.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KASANDRA
Αξιωματικός
Αξιωματικός
KASANDRA


Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ασχολίες : Ερευνήτρια Αποκρυφισμού

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 9:02 pm

challenge_thumb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrischris
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΣαβ Απρ 09, 2011 12:44 am

καλησπέρα σας ειμαι καινουργιο μέλος κ θα ήθελα να κανω ενα ξόρκι για επαναφορά οταν λετε με την γεμιση εννοειται οταν το φεγγαρι γεμιζει οχι οταν ειναι σχεδον γεματο σωστα? σημέρα π.χ. μπορώ να ξεκινήσω το ξαστριμά μου?
ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΣαβ Απρ 09, 2011 1:04 am

Η γεμιση ξεκιναει με τη Ν.Σεληνη και τελειωνει τη Πανσεληνο.
Ναι μπορεις να ξεκινησεις το ξαστρισμα σημερα μιας και ειμαστε σε γεμιση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-cat
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
black-cat


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΤετ Απρ 27, 2011 2:07 am

μια ερωτησουλα.... το ξερω οτι καλυτερα να μην ξεκιναμε ξαστρισμα Τριτη αλλα επειδη ειναι ΜΕΓΑΛΗ αναγκη γινεται να κανουμε μια εξαιρεση;;; ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ    ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ  I_icon_minitimeΤετ Απρ 27, 2011 6:24 pm

Επιθετικο θες να κανεις?
Επειδη ειμαστε και σε χαση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΞΑΣΤΡΙΣΜΑΤΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τα λόγια του αρχηγού των Ινδιάνων Seattle...
» Η Φωνή της Φύσης - Λόγια ενός Μάγου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Στοιχειώδεις γνώσεις για τα πρώτα σας βήματα-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις