Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σποροι

Πήγαινε κάτω 
+10
imperator
Astrowitch
Charalampikos
neraida
< kostas >
kentavros1925
phycho kitty
bill
KASANDRA
Isiris
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 11:54 am

Σου μίλησα όπως μου μίλησες kentavros1925!Απλά αμύνθηκα!Ο Charalampikos θα πρεπε να έχει θιχτεί γιατί σε αυτόν την είπα!Όχι μόνο δεν αντέδρασε αλλά τον ευχαριστώ που σεβάστηκε τον χώρο και που το συζητήσαμε με απόλυτη ηρεμία και το λύσαμε.Εσύ είσαι υστερικός!!!!!!!!!!Guns Πολιτισμός μηδέν!Το ποιος δεν σέβεται φάνηκε από τα όσα ειπώθηκαν και δεν το είπα μόνο εγώ ότι είσαι απαράδεκτος...για ξανά δες και το ποστ του Άστρο!!Δόξα τω Θεώ χαμένα δεν τα έχω ακόμα και ξέρω να είμαι αμερόληπτη και ευτυχώς που στην είπε και άλλος εκτός από μένα μπας και ξεστραβωθείς και δεις ότι έχεις άδικο!Είμαι ψύχραιμη μέχρι αηδίας αλλά αν με πειράξουν,μαύρο φίδι που τους έφαγε!Επίσης ξέρω να ζητάω συγνώμη όταν χρειάζεται όπως έκανα και με τον Charalampikos!Στα τόσα χρόνια που ζω,δεν έχει βρεθεί ούτε ένας να πει έστω και το παραμικρό άσχημο για τους τρόπους μου και την ηθική μου.Είναι από τα ελάχιστα πράγματα που έχω να παινεύομαι για τον εαυτό μου!Συγνώμη κιόλας που σου είπαμε να στείλεις πμ...άντε τράβα ρε από δω,η υπομονή έχει και τα όρια της!Που θα μας πεις ότι είσαι και ευγενικός...λες και ματάκια δεν έχουμε να δούμε!Είσαι σε ένα χωρό που υπάρχουν κάποιοι κανόνες και πρέπει να λειτουργείς με βάση αυτούς...αυτό ήταν για τις υποδείξεις που είπες!Όσο για το ότι πετάχτηκα,αυτή είναι η δουλειά μου εδώ μέσα!Σε εσένα έχω να πω μόνο αυτό...λυπάμαι για την παιδεία σου!Φαντάζομαι πως θα αντιδράς όταν όντως σε προσβάλουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 08, 2010 3:15 am

Τι θεμα καλο ειναι να λυθει μεταξυ σας μεσω πμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 08, 2010 2:11 pm

Δεν έχω να συζητήσω τίποτα άλλο με τον "κύριο"!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentavros1925
Στρατιώτης
Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2010
Ασχολίες : σκοποβολη

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 08, 2010 11:57 pm

...Kaι εγω με την ''κυρια".
ιδιαιτερα μετα το κλειδωμα που ειχε το post και εγω δεν ειχα δικαιωμα για να απαντησω στην αναφορα της.
παραθετω το pm οπως το εστειλα γιατι δεν εχω μαθει να κρυβομαι

Πεμ Oct 07, 2010 6:57 pm Θεματική Ενότητα: [Κανένα προσωπικό μήνυμα]

--------------------------------------------------------------------------------

Bλεπω οτι το συνεχιζεις.
Kαι για να σου αποδειξω οτι λεω, ενω ειναι κλειδωμενο το ποστ και δεν μπορω εγω να γραψω εσυ φερεσε για μια ακομα φορα πολιτισμενα!!!!
Απο την στιγμη που βγαινεις για να την πεις σε δυο που συνομιλουν δεν θιγεται μονο ο ενας.
ουτε λιγο ουτε πολυ μας ειπες
οτι προσπαθουμε να συναλασομαστε εκμεταλευομενοι το σαιτ.
Λειτουργησε κανενας εκτος κανονων???
Ποια ειναι η ασεβεια και ποιος θα μου κανει υποδειξη την στιγμη που δεν εχω δωσει δικαιωμα?
Παιδεια, ξεστραβωθείς ,άντε τράβα ρε από δω, υστερικός ,απαράδεκτος .
Μαυρα και ασπρα φιδια και αρλουμπες.
Ολα αυτα δειχνουν και πολιτισμο και παιδεια και ηθικη.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.
Οσο αν μου την ειπαν κλπ , ξερεις ε????
Ειλικρινα δεν με ενδειαφερει να ξανα ασχολειθω μαζι σου, δεν αξιζει.
παντως δεν εισαι αποτομη μονο στην συγκεκριμενη περιπτωση,
Λυπαμαι γιατι εως τωρα τουλαχιστον επικοινωνουσαμε νορμαλ οι δυο μας.
Γραφε και λεγε στους φιλους σου οτι θελεις αλωστε ξερω οτι το ποστ ειναι
ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΟΝΟ που εχουν και ΠΑΙΔΕΙΑ
Να εισαι παντα καλα.(απολιτιστος kentavros1925)
.
Τωρα μετα μια μερα και αφου ευχαριστησα με pm για τον πολιτισμενο μονολογο που ειχε απεναντι μου (γιατι εγω ειμαι απολιτιστος και... οτι αλλο θελει, και δεν δικαιωμουνα να γραψω αφου ειχε κλειδωθει για εμενα το post)
θεωρω ληξαν το περιστατικο, και της ευχομαι να ειναι καλα.
Οπως βλεπεις Νεραιδα εγω το σταματαω εδω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 12:13 am

Λοιπόν, για να μη τα πάρω κι εγώ, kentavros χαλάρωσε. Έχεις πολύ θράσος και αν το συνεχίσεις θα στο κόψω εγώ ο ίδιος. ΝΑΙ, ο χώρος αυτός ανήκει στο aggeloudi, στην neraida και τον dragonblood επειδή αν έχεις δει καλά είναι οι διαχειριστές. Η συμπεριφορά σου είναι απαράδεκτη και το θράσος σου δεν έχει όρια, όταν κλειδώνεται μια ενότητα για να μη συνεχιστεί ο καβγάς, όταν ξεκλειδώνεται, εσυ να μπαίνεις και να συνεχίζεις... Φράσεις όπως, "Κατανοητο?" , "και τα ωπα και τα σωπα οχι σε μενα.", όχι εδωμέσα... Και ένα άτομο που έχει αυτόν τον τρόπο δεν αρμόζει να κάνει αναφορές στην παιδεία των άλλων... Μην ξαναδώ τέτιου είδους συμπεριφορά και τέτοιο ύφάκι εδωμέσα, θα φύγεις αμέσως έξω από το φόρουμ. Όταν η παρεξήγηση έχει λυθεί και δεν αφορούσε καν εσένα, δεν έχεις κανένα λόγο να επεμβαίνεις... Και γιατί πετάχτηκε; Επειδή είναι διαχειρίστρια..Και η δουλειά της είναι αυτή. Μάζεψε, λοιπόν, την μαγκιά σου που έχει πέσει κάτω, επειδή τα μαγκάκια σαν εσένα τα έχουμε μάθει και τα τρώμε για πρωινό.. Πρόσεξε, λοιπόν, καλά και μαζέψου..Αυτά απο εμένα... Ημουν απόλυτα ήρεμος μαζί σου..Μη το συνεχίσεις επειδη δε θελεις να με δεις νευριασμένο..

Καλή σου συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentavros1925
Στρατιώτης
Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2010
Ασχολίες : σκοποβολη

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 1:00 am

creature
μαγκακι χαλαρωσε,και ασε την μπουρδολογια.
Και αν θελεις μαγκιες.... απο κοντα.
Ετσι?
ειπαμε θεωρειτε ληξαν.
Αν ειναι να πεταγεται ο καθενας και να το παιζει υπερασπιστης προτιμω απο κοντα λοιπον.
Και κατι βλαχομαγκες οπως εσενα για παραδειγμα,τους εχω ξερεις που γραμενους!
ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ. ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentavros1925
Στρατιώτης
Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2010
Ασχολίες : σκοποβολη

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 1:03 am

Αν εχεις παρακολουθηση απο την αρχη δεν νομιζω οτι ειμαι πολυ λαθος.
Αλλα τελος παντων ΛΕΜΕ STOP
ΣΥΝΕΧΙΖΕΙς ΕΣΥ ΤΗΝ ΣΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙς ΣΤΑΜΑΤΙΣΑΜΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentavros1925
Στρατιώτης
Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2010
Ασχολίες : σκοποβολη

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 1:06 am

Παιδια δεν θα συνεχισω σε αυτην την παρακρουση. Να πεταγεται ο καθενας και να το παιζει .... ρομπεν των δασων. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 2:23 am

Το καλο που θα κανεις ειναι να μη πεταγεσαι οπως ειπες.
Επισης θα προσεχεις πως μιλας στους διαχειριστες κ συντονιστες.
Αν δεν σου αρεσει δε( ξανα μπαινεις,απλο.
Ιστορια παιχτο αλλου κ οχι εδω.
Με το που ανοιξε η ενοτητα πεταχτηκες.
Ελεος,μαζεψου.
Και δεν εισαι και κανενα παιδακι να πεις πως εχεις βαση να το συνεχιζεις.
Θα παρακαλεσω οποιο διαχειριστη η συντονιστη ειναι μεσα να κανει αποκλεισμο στον κενταυρο.
Ειμαι απο κινητο και δεν ξερω αν εχω τη δυνατοτητα.
Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemecis
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Nemecis


Αριθμός μηνυμάτων : 430
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 2:25 am

Κένταυρος είσαι σε ένα χώρο φιλοξενούμενος. Η συμπεριφορά και το επίπεδο με το οποίο αντιμετωπίζεις τόσο τους οικοδεσπότες όσο και το αντικείμενο με το οποίο ασχολείται αυτός ο χώρος είναι επιεικώς απαράδεκτος και πάνω από όλα ασεβείς! Προσωπικά συνιστώ πως ή θα απολογηθείς στον creature και το aggeloudi γι αυτήν σου την συμπεριφορά ή αλλιώς καλύτερα να αποχωρήσεις καθώς για να μιλήσω και στην γλώσσα σου με χαλάει να βλέπω και οποιαδήποτε δημοσίευσή σου μετά από αυτό το αδικαιολόγητο και υβριστικό ξέσπασμα που δεν αρμόζει. Είσαι μάγος??? Ούτε είσαι ούτε θα γίνεις ποτέ! Πρώτον γιατί δεν έμαθες να έχεις αυτοέλεγχο .... δεύτερον γιατί δεν σέβεσαι.... τρίτον γιατί υποβιβάζεις με τέτοιο τρόπο το επίπεδο το δικό σου και της ελληνικής γλώσσας που σαφώς δεν ξέρεις να διαχειριστείς! "Έλα από κοντά"
?????? Τι σημαίνει αυτό? Ποιον απειλείς και ποιος νομίζεις ότι θα φοβηθεί? Και θέλεις να περνιέσαι για μάγος? Άσε να χαρείς σε παρακαλώ. Τα νταιλίκια και οι ψευτομαγκιές τέτοιου τύπου δικαιολογούνται μέχρι κάποια εφηβική ηλικία που οι ορμόνες είναι σε έξαρση. Μετά από κάποια χρόνια καθιστούν την κατάσταση εκτός ελέγχου και χωρίς παιδεία και εσένα γελοίο που τα ξεστομίζεις. Και στο φινάλε αν ο creature η οποιοσδήποτε ασχολείται με το χώρο όπως αρμόζει και γνωρίζει πίστεψέ με ... Σου προκαλεί και μελανιές χωρίς να χρειαστεί να σε δει. Λοιπόν επειδή πολύ ασχολήθηκα οφείλεις μια μεγάλη συγνώμη αλλιώς ψάξου κάπου αλλού αλλά επειδή είμαι απλώς ένα μέλος ας πράξει η διαχειριστική και συντονιστική ομάδα όπως εκείνοι θεωρούν καλύτερα! Ας με συγχωρήσουν οι υπόλοιποι για το ύφος μου αλλά αν σωπαίνουμε σε κάτι τέτοια όπως λέει και η παροιμία "θρέφε φίδι το χειμώνα να σε φάει το καλοκαίρι"!!!


Φιλικά

Nemecis

Υ.Σ. Ααααα και μην το ξεχάσω ... Ο Ρομπέν των Δασών για τους αδαής εδώ μέσα δεν ήταν σπίτι του να κάνει κουμάντο...ήταν στο δάσος επαναστάτης. Το θέμα είναι.... Αυτόν τον θυμούνται όλοι γιατί είχε και κάτι να αφήσει. Το βασιλιά που έφαγε το δάσος του Σεργουντ να τον έβρει και πήρε με δόλο το θρόνο του Ριχάρδου του Λεοντόκαρδου ποιος τον θυμάται???
Αυτό ακριβώς έλεγα κι εγώ.....

Καλή σας νύχτα!
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 2:28 am

Εύγε,κάνε κι άλλο το καραγκιοζάκι kentavros1925!Έλα δείξε την παιδεία σου!Ξέχασες να δείξεις το πμ που σου έστειλα εγώ...

Από: aggeloudi
Προς: kentavros1925
Δημοσιεύθηκε: Yesterday at 8:16 pm
Θέμα: Απ: [Κανένα προσωπικό μήνυμα]
εσυ το συνεχιζεις οχι εγω.δε θα σου απαντησω,ειλικρινα κουραστηκα να σου γραφω συνεχεια τα ιδια πραγματα και να μην καταλαβαινεις.Καλη συνεχεια!

__________________________________________________
Έτσι για να ξέρουμε και τι λέμε.Το ποιος είναι ανάγωγος φάνηκε!Μην ανησυχείς κουμπάρα,γι' αυτό μπήκα!Ο αποκλεισμός όλος δικός σου καλέ μου με πολύ αγάπη!Τράβα να πουλήσεις μαγκιά αλλού!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 2:39 am

Έφαγε το ban του!Άντε να ηρεμήσουμε επιτέλους γιατί το παράκανε!Nemecis πολύ σωστά μιλάς cheers Τι λέγαμε λοιπόν για τους σπόρους? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 3:00 am

παιδια σιγνωμη που επεμβαινω αλλα κατα την γνωμη μου ισασταν(η σιντονιστικη ομαδα)λιγο ιπερβολικοι.νομιζω πωσ ο κενταυροσ δεν ηταν ιβριστικοσ παρα μονο λιγο εριστικοσ.σιμασια εχει πωσ σε ενα forum γινομαστε μελη για ανταλαγη ιδεων και αποψεων και οχι για να λογομαχουμε,επομενος θα μπορουσαν και οι δυο μεριες να το σταματησουν νωριτερα ετσι ωστε να μη χριαστει να αποβλιθει ενα μελος(συμαντικο η' ασυμαντο δεν το ξερω)γιατι εμεις χανουμε που αντι να μεγαλονουμε μικρενουμε.

φιλικα παντα.
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 3:04 am

Προσπαθούσαμε να τον ηρεμήσουμε και το συνέχιζε.Και αν είδες και το πμ μου του είπα να το σταματήσει...δεν το έκανε όμως οπότε έπρεπε να τον σταματήσω εγώ με αποκλισμό.Ας μην το συνεχίσουμε,το θέμα έχει λύξει Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 3:13 am

οκ aggeloudi.απλα την γνωμη μου ειπα δεν ηθελα να το συνεχισω.καλη συνεχεια. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 09, 2010 5:36 am

Nasos24 έγραψε:
παιδια σιγνωμη που επεμβαινω αλλα κατα την γνωμη μου ισασταν(η σιντονιστικη ομαδα)λιγο ιπερβολικοι.νομιζω πωσ ο κενταυροσ δεν ηταν ιβριστικοσ παρα μονο λιγο εριστικοσ.σιμασια εχει πωσ σε ενα forum γινομαστε μελη για ανταλαγη ιδεων και αποψεων και οχι για να λογομαχουμε,επομενος θα μπορουσαν και οι δυο μεριες να το σταματησουν νωριτερα ετσι ωστε να μη χριαστει να αποβλιθει ενα μελος(συμαντικο η' ασυμαντο δεν το ξερω)γιατι εμεις χανουμε που αντι να μεγαλονουμε μικρενουμε.

φιλικα παντα.
Very Happy

Nasos24 υπαρχουν πολλα ''κορακια'' τα οποια κοιτανε να πουλησουν.
Σκοπος μας ειναι να σας προφυλαξουμε απο αυτα καθως
1)δεν ξερουμε αν τα υλικα που θα παρετε θα ειναι οντως αυτα που σας λενε
και
2)οσο δεν υπαρχει μαγαζι και αποδειξεις ειναι παρανομο.

Το aggeloudi απλα ετσι οπως το ειδε ως διαχειριστρια οφειλε να σας προστατεψει...
Τελικα ΗΤΑΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ και λυθηκε αναμεσα στους δυο.
Λογος δεν επεφτε σε κανενα αλλο μελος και δεν επρεπε να συνεχιστει.

Οι συντονιστες και οι διαχειριστες οφειλουμε λοιπον να σας προστατευουμε και αυτο θα γινεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nasos24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Nasos24


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010
Ασχολίες : polles kai diafores

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 3:27 am

ευχαρηστουμε νεραιδα εγω δεν ειπα τιποτα αντιθετο,συμφωνω απολυτα απλα θα ηταν καλυτερο να παρεμενε μεσα στο φορουμ,αλλα αφου επραξε ετσι το αγγελουδι κατι θα ξερει παραπανω. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 3:45 am

Δεν ήταν μόνο απόφαση δικιά μου ο αποκλεισμός,ήταν όλων μας απόφαση Smile Πάτησε έναν κανόνα του φόρουμ.Τον σεβασμό προς τους υπόλοιπους!Όχι μόνο προς σε μένα αλλά και σε όλους τους διαχειριστές και συντονιστές που πήγαν να τον καλμάρουν.Αν έμενε μόνο φασαρίες θα δημιουργούσε και εμείς εδώ προσπαθούμε για το αντίθετο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Σποροι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σποροι   Σποροι - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 6:09 am

Αν και χθες έγραφα ολόκληρο γράμμα, σήμερα θα γράψω απλά.. Με δύο λέξεις.

Επειδή κάποια στιγμή θα ξαναμπεί και θα τα δεί, είμαι στη Φλώρινα και μπορεί ανα πασα στιγμή να έρθει και να με βρεί, αφού θέλει να τα πούμε από κοντά και να κάνουμε τις "μαγκιές" μας!! Α! Και ας μου στείλει μήνυμα να του πω και τα υπόλοιπα προσωπικά μου στοιχειά(διεύθυνση κτλ).. Θα περιμένω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σποροι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις