Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Φωτογραφιες φαντασματων

Πήγαινε κάτω 
+3
bill
Tom_Riddle
neraida
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 1:27 am

Ο casper φορουσε μσυρα?χιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
< kostas >
Πύργος
Πύργος
< kostas >


Αριθμός μηνυμάτων : 1101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 1:34 am

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 1:59 am

Από όσο θυμάμαι...τσου!Αλλά που ξέρεις καμιά φορά,τόσα χρόνια μπορεί να τα βαρέθηκε και να είπε να κάνει μια αλλαγή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 2:01 am

Χαχχαχαχ το καλο μου μου κανει και παρεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 2:10 am

Χωρίς πλάκα τώρα,μήπως θα πρεπε να αρχίσεις να ανησυχείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 2:12 am

Χωρις πλακα ανησυχω πολυ !!το βλεπω και στον υπνο μου οτι κατι υπαρχει (εχω θεμα με τα ονειρα μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
< kostas >
Πύργος
Πύργος
< kostas >


Αριθμός μηνυμάτων : 1101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 2:15 am

Εγω παλια ελεγα οτι σ το δωματιο μου ειναι ο κανενας......και οταν πηγαινα να κοιμηθω στο δωματιο μου τρομαζα να κοιμηθω........αλλα εφυγε ιιι δεν μπωρω να τον σκευτομε τρομαζω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
< kostas >
Πύργος
Πύργος
< kostas >


Αριθμός μηνυμάτων : 1101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 2:15 am

και τον εβλεπα στα ονειρα μου (παλια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 2:18 am

Αν νιώθεις άσχημα και σε φοβίζει τότε δεν είναι για καλό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
< kostas >
Πύργος
Πύργος
< kostas >


Αριθμός μηνυμάτων : 1101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φωτογραφιες φαντασματων   Φωτογραφιες φαντασματων - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 13, 2010 2:19 am

παντα με φωβισε.... Crying or Very sad και αμα σκευτο οτι ειναι στο δωματιο μου θα ερθει.. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Φωτογραφιες φαντασματων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Οι διασημότερες φωτογραφίες φαντασμάτων!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Βίντεο και Εικόνες-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις