Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας

ΦόρουμΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fosopsi
Πύργος
Πύργος

Αριθμός μηνυμάτων : 1798
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ασχολίες : διάβασμα,υπερφυσική,γρίφοι,γυμναστική,ζωγραφική,αστρονομία,ορειβασία και πολύ ποδήλατο...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 2:58 am

ευχαριστω πολυ ουσουι μου ο χρονος με πιεζει λιγο φετος,εχω στειλει ηδη σε 3 μελη το βιβλιο μεσω ηλεκτρονικου ταχυδρομειου,οποιος αλλος τ θελει στελνει πμ

Πύργος
Πύργος

Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 4:05 am

fosopsi μπορείς να το στείλεις και σε εμένα???
Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά μου λέει ότι δεν μπορώ να το στείλω.. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Esmeralda
Πύργος
Πύργος

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 4:48 am

Ναι φωσοψη το ίδιο κι εγώ μου λέει δεν δέχεσαι πμ
όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ στειλε μας

σε ευχαριστώωω
fosopsi
Πύργος
Πύργος

Ασχολίες : διάβασμα,υπερφυσική,γρίφοι,γυμναστική,ζωγραφική,αστρονομία,ορειβασία και πολύ ποδήλατο...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 5:37 am

βάζω εδώ το εμαιλ μου να μου στείλετε εκεί ένα μήνυμα,μόλς σας στείλω θα ζητήσω να διαγραφεί .

Το διέγραψα και το στέλνω Smile Ηλιος.

Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 6:36 am

Φως όψη!Το στέλνω στα κορίτσια και αγόρια σε π.μ.Και το σβήνω να μην είναι εκτεθειμένο...

fosopsi
Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 6:39 am

ok Ηλιε μου σε ευχαριστω πολυ!Να πω πως εκανα μια βλακεια εννοω το great book of magic που raymod οχι της φενιολο αν και θα το κατεβασω και της ιταλιδας λογικα αυριο

Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 6:53 am

Η Αριμο με πληροφόρησε ότι η Φως-όψη είχε μπερδευτεί και δεν έχει το συγκεκριμένο βιβλίο.
Το ποστ σε μια εβδομάδα θα 'κατέβει'.

Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:00 am

big smile οπότε παιδιά όποιος θέλει και ξέρει ιταλικά του στέλνω το μέιλ..

fosopsi
Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:01 am

αν δε σου κανει κοπο μου το στελεις?

Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:05 am

Να σου στείλω το μέιλ σου;
Μου διέφυγε κάτι;

fosopsi
Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:06 am

ααα νομιζα οτι εννοουσε οτι εχεις το βιβλιο στα ιταλικα χαχαχαχχα,εγω θα το βρω στα ελληνικα

Ιππότης
Ιππότης

Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:09 am

Laughing παιδιά κουλουβάχατα τα κάναμε. Λοιπόν για να μην μπερδευτούμε πάλι. Το βιβλίο της Maria Fenoglio υπάρχει μόνο στα ιταλικά και όσο καιρό το ψάχνω δεν υπάρχει σε καμία γλώσσα σε ηλεκτρονική μορφή και πωλείται ακόμα μόνο στην ιταλική. Αν το είχε κάποιος θα ήταν σκαναρισμένο απο βιβλίο που έχει στα χέρια του
fosopsi
Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:10 am

υπαρχει μια ομαδα παιδιων που μεταφραζει βιβλια απο ολες τις γλωσσες οποτε μπορω να το βρω απο εκει,επιπλεον ενας φιλος μου ειναι Ιταλος

Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:10 am

Laughing είναι η ώρα..Καλό ξημέρωμα!
Οπότε ενημερώνεις εδώ. Smile

fosopsi
Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:11 am

επισης Ηλιακο μου I love you

Ιππότης
Ιππότης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:14 am

Είναι η άτιμη. Προσωπικά δεν έχω να ενημερώσω για κάτι, το ψάχνω γενικά σχεδόν ένα μήνα και πάντα καταλήγω στο ιταλικό έντυπο.Μέχρι εκεί, γι᾽αυτό πρότεινα να διαγραφεί και το θέμα.Όποιος γνωρίζει Ιταλικά και τον ενδιαφέρει το βιβλίο λέγεται Il grande libro della magia - Maria Fenoglio. Καλό ξημέρωμα να έχετε όλοι σας (και καλή μου ολονυκτία χαχα)
Arimo
Ιππότης
Ιππότης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 7:18 am

Α άλλος θα ενημερώσει Laughing κουλουβάχατα κουλουβάχατα! Σταματάω να γράφω.-
Tanis the Deadheart
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Δευ Φεβ 20, 2012 11:14 pm

Θα μπορούσατε παρακαλώ να το στείλετε και σε εμένα: Αν θέλετε σας δίνω και τη διεύθυνση του email μου προκειμένου να μου στείλετε ολόκληρο το αρχείο σε μορφή pdf. Αν μπορείτε επικοινωνήστε και μαζί μου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
fosopsi
Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Τρι Φεβ 21, 2012 12:59 am

παιδια εκανα λαθος εννοουσα τ βιβλιο του ρειμομτ,εαν ενδιαφερεται καποιος για αυτο ευχαριστς

Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Τρι Φεβ 21, 2012 1:21 am

Eren έγραψε:
Ε και τελικα τη εγινε ....

Που ειναι η φωσοψη ???

Suspect

Τι υπουλες φατσουλες ειναι αυτες...???
Μη τις ξαναδω.!!!
Ευχαριστω.

Διαβαστε με προσοχη!!!

http://www.dragonblood.org/t2770-topic

http://www.dragonblood.org/t453-topic
Aribeth
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Πεμ Φεβ 23, 2012 8:53 pm

Μιας και εγώ έψαχνα αυτό το βιβλίο (και δεν το βρήκα πουθενά διαθέσιμο) το μόνο που είδα είναι ότι υπάρχουν 2 αντίτυπα στην Κυπριακή Βιβλιοθήκη! Δεν ξέρω αν ισχύει, ορίστε και το λίνκ να δείτε και μόνη σας!
http://147.102.210.250/ccc/Record/10338516

Όσοι είστε απο Κύπρο.. Μπορείτε να πάτε να κοιτάξετε καλού κακού Smile
Eren
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Σαβ Φεβ 25, 2012 5:07 am

neraida έγραψε:
Eren έγραψε:
Ε και τελικα τη εγινε ....

Που ειναι η φωσοψη ???

Suspect

Τι υπουλες φατσουλες ειναι αυτες...???
Μη τις ξαναδω.!!!
Ευχαριστω.

Ναι αυτό σας πείραξε ! Neutral

Εδώ ένα μηνά τραβιόμαστε και τελικά η φωσοψη μας δουλεύει κανονικότατα !! Razz
Τη να πω , φούσκα ήταν μαγισσακια μου … Sad

imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Σαβ Φεβ 25, 2012 5:10 am

ο_Ο

Ιππότης
Ιππότης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Σαβ Φεβ 25, 2012 5:10 am

Παράθεση :
Ναι αυτό σας πείραξε ! Neutral

Εδώ ένα μηνά τραβιόμαστε και τελικά η φωσοψη μας δουλεύει κανονικότατα !! Razz
Τη να πω , φούσκα ήταν μαγισσακια μου … Sad

Λίγο σεβασμό ή τουλάχιστον λίγη ευγένεια αγαπητέ μου. Θα σε παρακαλούσα να προσέχεις πώς μιλάς
~ΣΠΥΡΟΣ~
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 1295
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2011
Ασχολίες : μαγεία ~μουσική~ πληροφορική

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα   Σαβ Φεβ 25, 2012 5:19 am

Έρεν σε παρακαλώ να μιλάς καλύτερα και ειδικά για ένα άτομο σαν την φος-όψη!!!
δεν σου έχει δώσει απολύτως κανένα δικαίωμα!!!!
πρόσεχε και να ζητήσεις συγνώμη για την αυθάδια σου !!!
το βρήκαμε όλοι τώρα να το παίζουμε εξηπνοι!!! Mad
http://mageiasfusi.forumgreek.com/

Το Μεγάλο Βιβλίο της Μαγείας - διαθέσιμα έντυπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Sosblog.fr