Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας

ΦόρουμΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Τι σου κάνει η αυθυποβολή!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rogdia
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2010
Ασχολίες : διάβασμα

ΔημοσίευσηΘέμα: Τι σου κάνει η αυθυποβολή!!!!!!!!!!   Παρ Απρ 29, 2011 8:03 pm

Ένας ινδός πενήντα ετών περίπου μαθαίνει ότι πάσχει από μία ανίατη ασθένεια και του μένουν 2-3 μήνες ζωής, στην απελπισία του αποφασίζει να πάρει να ρωτήσει ένα γέρο σοφό (γκουρού) τι πρέπει να κάνει. Πράγματι ο γέρο σοφός τον παροτρύνει να κάνει διαλογισμό όσο πιο συχνά μπορεί και αντί για να λέει κάποιο μάντρα (επαναλαμβανόμενο ήχο) να λέει συνεχώς <<είμαι απόλυτα υγιής-είμαι απόλυτα υγιής-είμαι απόλυτα υγιής-....>>. Μετά από τρεις μήνες και ενόσω ζει ακόμα πηγαίνει στο γιατρό για εξετάσεις, ο οποίος μένει κατάπληκτος βλέποντας ότι η ασθένεια έχει ιαθεί και ο πρώην ασθενής είναι υγιέστατος. Η χαρά του δεν περιγράφεται....
Περνούν 4 μήνες ακόμα και ο πρώην ασθενής προβληματισμένος λέει στη σύζυγο του που του παραπονιέται, ότι δεν έχει καθόλου όρεξη για ερωτικές συνευρεύσεις και ότι σκέφτεται να πάει να ρωτήσει ξανά το γέρο σοφό, φυσικά η γυναίκα του συμφωνεί όλο χαρά. Ο γέρο σοφός τον παροτρύνει ξανά να κάνει διαλογισμό 3 φορές τη μέρα και αντί κάποιου μάντρα να λέει συνεχώς κάτι άλλο το οποίο όμως απαγορεύεται να το πει στη γυναίκα του.
Δέκα μέρες μετά την επίσκεψη του στο σοφό ο φίλος μας είναι γεμάτος ορέξεις και από το 1 φορά στις 15 περνά στο 15 φορές τη μέρα, η σύζυγος του ευχαριστημένη, συνεχώς προσπαθεί να μάθει τι του είχε πει ο γκουρού αλλά αυτός δεν της απαντάει. Περνούν αρκετές μέρες ώσπου η κυρία καταλαβαίνει ότι ο καλός της κάθε πρωί που πηγαίνει στο μπάνιο κάνει το είδος του διαλογισμού που του είπε ο γκουρού, έτσι ένα πρωί στήνει αυτί και ακούει το σύζυγο της να διαλογίζεται και να λέει: Δεν είναι γυναίκα μου- Δεν είναι γυναίκα μου- Δεν είναι γυναίκα μου.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GALAZIA1980
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 107
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σου κάνει η αυθυποβολή!!!!!!!!!!   Πεμ Μαϊος 19, 2011 1:34 am

αααααχαχαχαχαχαχαχ τελειο!!!!!!!!!! Laughing
noob123
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σου κάνει η αυθυποβολή!!!!!!!!!!   Τετ Ιουλ 20, 2011 3:29 am

σε ολους μασ θα δουλευε αυτο
Hype
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σου κάνει η αυθυποβολή!!!!!!!!!!   Τετ Σεπ 21, 2011 9:57 pm

χαχαχα πολυ καλο...

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 1295
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2011
Ασχολίες : μαγεία ~μουσική~ πληροφορική

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σου κάνει η αυθυποβολή!!!!!!!!!!   Σαβ Οκτ 15, 2011 5:15 am

εξαιρετικο...!!!
http://mageiasfusi.forumgreek.com/

Τι σου κάνει η αυθυποβολή!!!!!!!!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Τα παιδία παίζει....και γελάνε!-
Μετάβαση σε:  
Forumotion.com | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε ένα μπλογκ