Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας

ΦόρουμΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011    Τρι Μαϊος 31, 2011 11:59 pm

Δεν ξέρω με έχει στεναχωρήσει απίστευτα αυτή η κατάσταση. Η Νέα Τάξη όπως το αποκαλούνε.. Θέλουν να μειώσουν τον πληθυσμό της Γης, μας καταπατούν κάθε είδος ελευθερία.. Και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Δεν είμαστε μόνοι μας, πιστεύω ακράδαντα πως κάτι , κάποιος εκεί έξω ,θεικής μορφής, θα μας βοηθήσει, άγγελοι, Θεός, πείτε το όπως θέλετε.. Αυτή η Ενέργεια( διότι μονάχα έτσι μπορούμε να Την καταλάβουμε τη Δύνα,μη ετούτη) δεν θα μας αφήσει έτσι, όπως δεν μας άφησε και ποτέ. Το θέμα όμως είναι να συνασπιστούμε και να κάνουμε κάτι.. Μια φωνή, δεν ακούγεται καν, 1.000.000.000 όμως;;;; Έχω απελπιστεί τελείως. Τα φαγητά μας είναι ήδη μέσα στα φυτοφάρμακα και τα δηλητήρια, μέχρι και η οδοντόκρεμα σου λέει!!! Τα βότανα μας, που είναι ό,τι πιο φυσικό έχει γεννήσει η Μητέρα Γη, μας τα απαγορεύουνε. Δε νομίζω ο κόσμος να το αφήσει έτσι αυτό, ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω..Μέχρι και το DDT θα γυρίσουν.. Τι εστί αυτό; Μη βιοδιασπώμενη ουσία εστί... ουσία που δεν διασπάται στον ανθρώπινο οργανισμό, ρύπος κυριολεκτικά... και όλα τα ζώα είναι τόσο δεμένα μεταξύ τους που το 1980 βρέθηκε ποσότητα DDT μέχρι και στους Εσκιμώους!!! Έχω α-π-ε-λ-π-ι-σ-τ-ε-ί. Κάνουν ό,τι θέλουν και κανείς δεν ασχολείται. Κανείς.

Αξιωματικός
Αξιωματικός

Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011    Τετ Ιουν 01, 2011 12:02 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Να μου το θυμηθεις....
Ναρκομανεις θα μας λενε επειδη θα βραζουμε χαμομηλακι...
Και δεν μου λετε, στις περιπτωσεις που φυτρωνει μονο του???
Στα βουνα πχ..
Η γιαγια μου στο κοτετσι (καλη ωρα Ηλιε μου) εχει πολυ χαμομηλι που φυτρωνει... Ε εκει τι θα κανουν????

Κι εγω Ιμπι στεναχωριεμαι...Δεν ειναι κατασταση αυτη, δεν ΠΡΕΠΕΙ να γινει αυτο...

Αξιωματικός
Αξιωματικός

Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011    Πεμ Ιουν 02, 2011 8:22 pm

Σχετικά με ετούτη την απαγόρευση. Πήγα σήμερα να αγοράσω βότανα που χρειαζόμουν και παιδιά ΌΛΑ ΚΑΛΑ!Δεν ισχύει, ή τουλάχιστον δεν ίσχυσε ακόμη. Πάντως ρώτησα από εδώ κι από κει και λένε δεν πρόκειται να ισχύσει με την καμία!Το εύχομαι. Πάντως αυτό για από 30 Απριλίου και έπειτα ΔΕΝ ισχύει!!! party

Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011    Παρ Ιουν 03, 2011 7:56 pm

Χαχαχαχαχα Ελλαδαρα ρεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!
Εδω απαγορευσεις????
χαχαχαχαχαχα Laughing

Αξιωματικός
Αξιωματικός

Αριθμός μηνυμάτων : 1020
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011    Παρ Ιουν 03, 2011 8:00 pm

παιδια ακομη στην ελλαδα δεν εχει εφαρμοστει κατι θα ειμαστε απο τους τελευταιους διοτι αντιπροσωπευουμε το 21% των αγροτοκαλλιεργειων ενω οι υπολοιποι γυρωφερνουν στο 4% κατι ειναι κ αυτο Very Happy

Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011    Παρ Ιουν 03, 2011 8:04 pm

Θα εχουμε φτιαξει υπογεια καταφυγια ως τοτε και θα εχουμε αποθεματα! Laughing

Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011    Δευ Ιουν 20, 2011 11:09 am

καλα τι ειναι αυτα τα πραγματα σε λιγο θα μας απαγορεψουν να πινουμε και νερο..παν καλα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απαγόρευση χρήσης και πώλησης βοτάνων στην Ευρωπαϊκή Ένωση από τις 30 Απριλίου 2011
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Ναός του Απόλλωνα στη Γαύδο 2011
» Νέο Πρόγραμμα εαρινού εξαμήνου 2010-2011
» Eγγραφές Εργαστηρίων Χειμερινού Εξαμήνου 2011-2012
» Πρός όλους... 7-12-2011
» Τα Απομνημονεύματα του Θεόδωρου Κολοκοτρώνη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
Free forum | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε το δικό σας δωρεάν μπλογκ