Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz

Πήγαινε κάτω 
+15
Arimo
Lousina26
teddy
bill
Valerious
odss
samantha
neraida
werewolf
Nasos24
Lady21
creature
sweetfairy
helmos
Voladore
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Blondie70
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012

Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz   Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 4:46 pm

Πού να ξέρω! Μάλλον λόγω ratio? Η πλάκα είναι ότι από τις τρεις που έστειλα, η μία όντως λειτούργησε, και αμέσως μου την ανανέωσαν, έχω δηλαδή πάλι 9 προσκλήσεις!!! Shocked Laughing
Τι πειράζει; Να 'χουμε να δίνουμε!!! Έχω βρει πραγματικά διαμάντια εκεί μέσα.
Και συγγνώμη που ένιωσα άβολα... είμαι μάλλον πολύ αφελής. Έχεις δίκιο.
Αν μου επιτρέπετε, για όσους μπουν εκεί να προσέξουν το εξής: Υπάρχει ένα γριμόριο των μελών, μέσα στο οποίο έχει μια εκπληκτική πρακτική διαλογισμού/οραματισμού ΤΡΟΜΕΡΑ αποτελεσματικού. ΑΛΛΑ είναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ επικίνδυνος για αρχάριους και όχι μόνο. Το επιβεβαίωσα με γνώστες του θέματος. Η πρακτική είναι διαλογισμός στην πυραμίδα του Χέοπα. Μπορείτε να την κάνετε, αλλά ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ να μην μπείτε στην αίθουσα του βασιλιά. Το μέλος που το έκανε κινδύνεψε να σκοτωθεί δύο φορές και υπάρχει λόγος γι' αυτό...
Πολλή προσοχή λοιπόν. Συγγνώμη που το γράφω εδώ, αλλά τα μικρά μέλη σκέφτομαι και εγώ που θα δουν πόσο αποτελεσματική είναι και θα πέσουν με τα μούτρα. Προσοχή. Ό,τι δεν είστε σίγουροι, ή ό,τι βλέπετε ότι έχει αρνητικά αποτελέσματα σε κάποιους ΜΗΝ το επιχειρείτε...
Άντε, τα είπα Rolling Eyes Σορρυ για την πολυλογία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz   Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 4:51 pm

Είδες που 'έρχεσαι' στα λόγια του Χέλμου Laughing
Τα μικρά δεν συγκρατούνται εύκολα....παρόλο που γέρασα [μάλλον από τύχη]θυμάμαι το ασυγκράτητο των νεανικών μου χρόνων..Για υτό σε παρακαλώ να δώσεις τη δέουσα σημασία..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ivilinia
Πύργος
Πύργος
ivilinia


Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2011
Ασχολίες : Μουσική (κιθαρα, κλασσικο και συγχρονο τραγουδι, πιανο), Πολεμικές τέχνες

Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz   Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 10:12 pm

Helmos προσπαθούσα να μπω πριν καιρό και επειδή δεν μπορούσα πλέον μου είναι πολύ δύσκολο να βρίσκω διάφορα σε σχέση με την μαγεία (ηλεκτρονικά βιβλία κυρίως) και έχω μπει στην δυσκολία να πληρώνω κιόλας για κάποια από αυτά. Αν σου εχει μείνει καμιά πρόσκληση ενδιαφέρομαι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teddy
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
teddy


Αριθμός μηνυμάτων : 522
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2011
Ασχολίες : Κιθάρα, διάβασμα, άσκηση, μαγειρική

Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz   Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 10:20 pm

Εγώ παιδιά πριν μήνες που είχα προσπαθήσει να κάνω εγραφή, δεν είχα κανένα πρόβλημα. Και αν και είχα μπει μόνο 2 φορές και ξαναμπήκα χθες μετά από μήνες, ο λογαριασμός μου ήταν ανέπαφος. Δυστυχώς όμως δεν έχω προσκλήσεις ακόμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blondie70
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2012

Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz   Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 15, 2012 1:49 am

Παιδιά, επειδή από τα μέλη που μου έστειλαν pm για πρόσκληση, μόνο ένα δεν έχει καταφέρει να την λάβει, μπήκα στο occultbz και έψαξα τι πρόβλημα υπάρχει και διασταύρωσα πως δεν στέλνουν τίποτα σε hotmail. Είδα ότι ατ άλλα μέλη που έστειλα δεν ήταν σε hotmail.
Λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία. Για να μην υπάρχει πρόβλημα, ας το επιβεβαιώσει και το άλλο μέλος που είναι στο occultbz, από το FAQ, και αν έχεις υπομονή φίλε μου, δημιούργησε έναν λογαριασμό gmail ή yahoo, τους οποίους δέχονται απ' ό,τι γράφουν.

Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Προσκλήσεις έχω, μην ανησυχείς, και θα σου κρατήσω πάραυτα μία, μέχρι να τα καταφέρουμε!!!! Εκτός αν μου πεις ότι δε θες πια να μπεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Arimo
Ιππότης
Ιππότης
Arimo


Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2011

Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz   Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 15, 2012 1:54 am

Blondie70 αναφέρονται όντως συχνά προβλήματα με λογαριασμούς hotmail. Προσωπικά δεν είχα πρόβλημα αλλά μάλλον ήμουν αρκετά τυχερή όταν έφτιαξα το λογαριασμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teddy
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
teddy


Αριθμός μηνυμάτων : 522
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2011
Ασχολίες : Κιθάρα, διάβασμα, άσκηση, μαγειρική

Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz   Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 15, 2012 2:04 am

Όντως, απ'ό,τι είδα κι εγώ υπάρχουν κάποια θέματα με το hotmail. Καλύτερα θα ήταν για το μέλος που ενδιαφέρεται να δημιουργήσει ένα λογαριασμό στο gmail που είναι πολύ απλό κι εύχρηστο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαθέσιμες Προσκλήσεις για το TheOccult.bz
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις