Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας

ΦόρουμΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Σιγίλια......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 1:41 am

<.< Λιμνες μι λετε βουνα μι λετε λαγκαδια μι λετε ... Sad Κι γω εδω!!!!!!! <_< Τυχερη τυχερη τυχερη. Καθαρο οξυγωνο αλλα κατσε μαρι δεν θα μπουτιασεις κρυο δεν εχει εκει; ο_Ο

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 1:50 am

χαχαχαχαχα...εχει και χιονακι!!!!!! γι'αυτο θα παω και μαλλον θα γυρισω πεμπτη...εχουμε εξοχικο εκει... δεν θα πουντιασω ιμπι μου γιατι εχω ειδικα ισοθερμικα ρουχαλακια για τρεξιμο για ειδικες θερμοκρασιες!!!! χαχαχαχα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 1:51 am

<.< εισαι και εξοπλισμενη παναθεμα σε Laughing Καλα να περασεις γιαβρουμ ριξε κανενα διαλογισμο και για μενα μαρι!!!!!!!!

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 1:57 am

χαχαχαχα...εννοειται!!!! για τον γκουρου μου δεν θα φροντισω?????? χαχαχαχαχα Happyyy
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 1:58 am

Χαχαχχαχαχαχαχαχαχ ετσι μπραβο Laughing Τωρα που ειπες Γκουρου μη ξεχασεις να παρεις να ακουσεις και τη ΘΩΔΗ!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:03 am

χαχαχαχαχα εισαι απιστευτος!!!!! εννοειται θα την παρω να την ακουω στην καταβαση του βουνου και οποτε θελω να ξεκουραστω θα σταματαω και θα ριχνω και κανενα τσαμικο!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα μονο κανενας τσοπανης μη με δει εκει και με παρει απ'το κοντο!!! θα ακουει τη θωδη και θα νομιζει οτι ειμαι δικια τους!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:05 am

Αχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχχαχαχαχαχχα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΟΛ και παλι ΛΟΛ Laughing Laughing Laughing

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:12 am

κι εγω ακομη γελαω φανταζομενη ττην εικονα!!!!!! αντε που ειναι ο ηλιακος και το αγγελουδι!!!!!! περιμενω να μου πουνε κατι σημαντικο και εχω αποβλακωθει ολη μερα στην οθονη περιμενοντας!!!!!!!!!!! χαιντε!!!!! που ειστε???????????????????????????? maxilaropolemos
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:13 am

Στειλ'τες πμ μαρι κουκουμαφκα! wii

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:17 am

κουκουμαφκα????????? τι προελευσεως ειναι αυτη η λεξη??? πρωτη φορα την ακουω!!!!! Laughing Laughing εκει περιμενω την απαντηση στο πμ.....
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:19 am

Βορας, Βορεια Ελλαδα Very Happy Στα πιο μικρα κουτσοχωρια τη λενε αυτη τη λεξη χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαα . Ακυρο Sad Ο Κολλητος μου θα παει Μιλανο για χριστουγεννα SadSadSadSadSadSadSad Crying or Very sad

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:24 am

καληηηη....θα την βαλω στο λεξιλογιο μου να την λεω και να μην με καταλαβαινουν!!!χαχαχαχα...μιλανο εεεεε???? να σου πω δεν τον πολυζηλευω!!! αν μου ελεγε για βιεννη ομως θα ελεγα φυγαμε ολοι μαζι!!!!!!!! η βιεννη τα χρισ/να ειναι ολα τα λεφτα!!!! ηταν τα πιο ομορφα χρισ/να που εκανα ποτε στην ζωη μου εκει...
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:27 am

<.< Εγω εδω θα τα βγαλω παλι τα Χριστουγεννα αλλα ευτυχως θα ειμαι με την παρεα μου Happyyy Happyyy Χαιντε!!!!!! Βιενη ε ; *.* Τι ωραια!!! Δεν εχω παει ποτε!!! Εχω παει απο εξωτερικο μονο Ουαλια, και Λονδινο με το φροντηστηριο, Κριμαια και Κιεβο Sad Μονο αυτα. Sad Sad

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:36 am

εγω εχω ταξιδεψει αρκετα μεχρι τωρα...ζω για τα ταξιδια!!!!! η βιεννη ομως τα χρισ/να ειναι αλλο πραγμα(την πρωτη φορα που πηγα σεπτεμβριο καλη ηταν αλλα οχι οπως τα χρισ/να!!!) ξερεις,χιονισμενα ολα,στολισμενα,ακους χρισ/κα καλαντα απο παντου,μεχρι και μεσα στο δωματιο μας ειχανε ηχεια στο ταβανι και ακουγοτανε χρισ/κα τραγουδια παντου,να βλεπεις το χιονακι και να πινεις τη ζεστη σοκολατα βιεννουα...και η λειτουργια την παραμονη των χρισ/νων γινεται στον αγ.στεφανο με την πασιγνωστη παιδικη χορωδια της βιεννης που ακους τα μικρα τοσο επαγγελματιες που νιωθεις σα να εισαι στον ουρανο!!!!!!..η να κανεις βολτα στη μαρια χιλφερτσρασε και να πινεις το ζεστο κρασι με το μηλο και την κανελλα....τι να σου λεω!!!!! ειναι τελεια!!!!!!!!!!!! και η πραγα επισης ειναι σαν παραμυθι τα χρισ/να!!!!! θελω να παω στη βιεννη!!!!!! σνιφ σνιφ σνιφ.......
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:39 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad *.* *.* *.* Та περιγραφεις και παραστατικα παναθεμασε και ζηλευω περισσοτερω Laughing Laughing Laughing Καλα που εχουμε και λιγες διακοπες παντως και ξεκουραζομαστε λιγο ουφφφφφφφ Sad οσο μαυρα χριστουγεννα περασα περσι( πανελληνιες γαρ καταλαβαινεις) , τοσο ΤΕΛΕΙΑ χριστουγεννα θα περασω φετος!!!!!!!!! Θα κανω τα παντα, αλλα δυστυχως ταξιδια δεν μπορω να κανω φετος σνιιιιιιφ, του χρονου πρωτα ο Θεος ομως θα κανω και τοτεεεεεες ΧΑΙΝΤΕ party party party

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:47 am

σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου του χρονου τα χρισ/να να εισαι στο πιο μαγικο μερος του κοσμου.....εγω θα ηθελα να παω λαπωνια...αλλα το σκασμενο θελει πολλα λεφτα...γυρω στα 3.000 βγαινει για 7 ουσιαστικα μερες.... αλλα τι να κανουμε?? θα ερθει και η μερα που θα το κανουμε κι αυτο!!!!!! Happyyy
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:50 am

Λαπωνια... <.< Ασε εγω δεν θελω να παω εκει γιατι αμα τυχον πετυχω πουθενα τον Αγιο Βασιλη, θα του τα κανω ΜΑΥΡΑ τα ματακια χαχαχαχα . Σοβαρα τωρα, δεν αντεχω τις πολυ χαμηλες θερμοκρασιες και εκει εινα ΨΟΟΟΦΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ιmperator - παγακι θα γινω χαχαχα Laughing Αλλα ναι ειναι πανεμορφα ρε παιδι μου κανονικα χριστουγεννα Λαπωνια *.* Τις βαρανε αγρια τις τιμες ναι <.<

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:53 am

χαχαχαχαχαχα θα κυκλοφορησεις και στην αγορα παγακι-imperator!!!!!! εγω θα σε προτιμω παντως!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα θα σου κανω καταναλωση!!!!!!
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 2:57 am

Razz Razz Razz παγωνω και ευκολα Sad

Πύργος
Πύργος

Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 4:34 am

Γιατί καμάρ μ την άλλαξες την υπογραφή σ? Crying or Very sad Ήταν τέλειαααααα!!!!!!!!
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 4:35 am

Καλε η καινουρια μου εχει μεγαλη ιστορια!!!!!!!! Σοβαρα σ'νογαω!

Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 4:41 am

Μπορεί αυτή να έχει ιστορία αλλά η άλλη είχε γέλιο.
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 4:45 am

Και η ιστορια αυτου εχει γεεεεελιο ΛΟΙπον. Ξεκιναω Laughing Ημανε που λες στο Μσν μια μερα κλασσικα και εχω ενα φιλο απο το Μεξικο το Χοσεεεεεε.. Και που λες με κανει το παιδι κληση, μιλησαμε λιγο και κατι με ειπε δεν θυμαμαι τι και τον λεω" γαιδουρ". Μετα που λες περναει η ωρα ξεχασα να πατησω τερματισμο κλησης, ειχα κλησει και τα ηχεια, περναει η ωρα, ειχα ανοιχτο τον υπολογιστη , επιστρεφω , παω να βαλω μουσικη , ανοιγω τα ηχεια και ακου το Χοσε, να λεει '' ΕΛ ΓΑΙΔΟΥΡ"!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μιλαμε γελασα τοσο πολυ και απο τοτε εμεινε Laughing Laughing Laughing Laughing

Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 4:45 am

αγγελουδι!!!!!! ηλιε μου!!!!!!!!!!!!! τα διαβασατε τα πμ??????????? που ειστε???????? ολη μερα σας περιμενω μετα φανων και λαμπαδων!!!!!!!!!!!
aggeloudi
Πύργος
Πύργος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Τετ Δεκ 15, 2010 5:17 am

imperator έγραψε:
Και η ιστορια αυτου εχει γεεεεελιο ΛΟΙπον. Ξεκιναω Laughing Ημανε που λες στο Μσν μια μερα κλασσικα και εχω ενα φιλο απο το Μεξικο το Χοσεεεεεε.. Και που λες με κανει το παιδι κληση, μιλησαμε λιγο και κατι με ειπε δεν θυμαμαι τι και τον λεω" γαιδουρ". Μετα που λες περναει η ωρα ξεχασα να πατησω τερματισμο κλησης, ειχα κλησει και τα ηχεια, περναει η ωρα, ειχα ανοιχτο τον υπολογιστη , επιστρεφω , παω να βαλω μουσικη , ανοιγω τα ηχεια και ακου το Χοσε, να λεει '' ΕΛ ΓΑΙΔΟΥΡ"!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μιλαμε γελασα τοσο πολυ και απο τοτε εμεινε Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Απίστευτος ο Χοσέ!

Σιγίλια......
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου-
Μετάβαση σε:  
Δωρέαν φόρουμ στη Forumotion | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Αποκτήστε ένα δωρεάν μπλογκ