Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σιγίλια......

Πήγαινε κάτω 
+6
Clairans
scorpius rose
Μιχαηλ
Ηλιος
aggeloudi
imperator
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:56 pm

Ποσο δικαιο εχεις σ'αυτο που λες Ηλιε μου!!!! Στο οτι πρεπει να κραταμε ψηλες τις δονησεις μας!!! ipoklinome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 7:57 pm

Πρωτοι μου πελατες θα στε ολοι!!!!!!! Τζαμπα θα σας παιρνω βρε I love you Agkalia party
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 8:02 pm

χαχαχαχαχα... με τετοια κριση,θα σε κυρηξουμε εθνικο μας ευεργετη!!!!!!! ipoklinome ipoklinome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 8:08 pm

Xaxaxaxa Τατι Και ξες ποιο ειναι το περιεργο; Μπηκα ψυχολογια ΚΑΤΑ τυχη Ο_Ο Very Happy περασα εκει. Μεταφραστης ηθελα, (εχω τρελα με ξενες γλωσσες) ψυχολογια μου βγηκε και πραγματι λατρευω αυτο που σπουδαζω. Απλα λεω ρε παιδι μου, μερικες φορες Η Ζωη σε παει εκει που θελει αυτη και εν τελει βλεπεις οτι αυτο σε ωφελει !!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 8:22 pm

κι εγω για γιατρος πηγαινα αλλα η μουσικη με τραβηξε!!!!!! ποιος να το φανταζοταν!!! κι εγω δεν το μετανιωνω ουτε το μετανιωσα ποτε ιμπι μου... νιωθω πως αυτο ηταν που μου ταιριαζε...γι'αυτο καμια φορα δεν πρεπει να παμε κοντρα και να επιμενουμε καπου που βλεπουμε οτι δεν μας παει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 8:24 pm

Eτσι ακριβως!!!!! Μ'αρεσε και η υπογραφη σου. Νίτσε αγαπαμε Νιτσε. mpravo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 8:58 pm

κι εγω τον λατρευω το νιτσε... love ο διαλογισμος με βοηθησε χθες βραδυ ιμπι μου... με ηρεμησε και ειδα ενα περιεργο ονειρο που με ταραξε λιγο...αλλα θελω να πιστευω οτι ηταν για καλο.... καθε ποτε μπορω να κανω διαλογισμο?θα παω να κατεβασω και τα αλλα κομματια τωρα που μου εστειλες χθες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:06 pm

Ειδες μαρι δεν σου ειπα εγω;;;; ο διαλογισμος απλα τα σπαει. Βγαζεις ολη την αρνητιλα, ο,τι αρνητικοτητα υπαρχει και παιρνεις θετικη ενεργεια, μετατροπη αρντητικης ενεργειας σε θετικη Very Happy Εκτος απο αυτο χιλια δυο οφελη εχει ο διαλογισμος θα το διαπιστωσεις στην πορεια, βελτιωνε κατα πολυ πχ τη μνημη, ο οργανισμος δυναμωνει διοτι με τις βαθιες αναπνοες που παιρνεις, πηγαινει το οξυγωνο σε οοοολους τους ιστους και ετσι λειτουργει αποτελεσματικοτερα, θα εχεις καλυτερη συγκεντρωση, βελτιωση οραματισμου, συνεχισε καθε μερα, 1 , με 2 φορες την ημερα και θα δεις τι εχει να γινει!!! Μεχρι και μνημες προηγουμενες ζωης μπορεις να ανακαλεσεις!!! Ενα ειναι το σιγουρο θα γινεις πολυ πιο ισχυρη στη μαγεια, ανεφερα παραπανω γιατι και πως Wink

Κανε και σημερα τατι! Στην αρχη συνηθως το παιρνουμε σταδιακα το θεματακι ας πουμε 5-10 λεπτακια ειναι καλα για αρχη Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:11 pm

παντως χθες ιμπι μου μολις τον εκανα,με πηρε κτ'ευθειαν ο υπνος... και ξερεις οτι πριν απο κανα μηνα,υπεφερα με τις αυπνιες.... και μιλαμε για σοβαρη κατασταση...να ειμαι πτωμα,να θελω να κοιμηθω και με το που ξαπλωνα στο κρεβατι να μην κλεινουν τα σκασμενα τα ματια με τιποτα... αφου κοντευα να αρρωστησω... θα αρχισω να το δουλευω συστηματικα...ειδα οτι μου κανει πολυ καλο.... Agkalia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:22 pm

Οι αυπνιες ειναι παρα μα παρα πολυ σημαντικο προβλημα!!! Πρεπει να κοιμομαστε τουλαχιστον 8 ωρες την ημερα για να μπορει ο οργανισμος μας να ανταπεξελθει στις αναγκες της καθημερινοτητας. Ναι βοηθαει και εκει ο διαλογισμος ΛΟΛ Και μενα συνηθως με παιρνει ο υπνος μετα το διαλογισμο ο,τι ωρα και να ναι, πεφτω μπλουμ κατευθειαν!!! Χαχα Very Happy Αν σε ξαναπιασουν αυπνιες, στειλε μου πμ , εχω κατι πολυ πολυ δραστικο για τις αυπνιες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:25 pm

χαχαχαχαχα....το μπλουμ μου αρεσε!!!! ετσι επεσα κ εγω χθες!!!!!! Laughing και να εισαι σιγουρος πως οταν με ξαναπιασουν θα σε ενημερωσω φιλτατε και πολυαγαπημενε ιμπι... Emoticon 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:28 pm

καλα εισαι τρελοοοοοοοοοοςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!! τωρα ακουσα και το τελευταιο κομματι που μου εστειλες χθες για να το κατεβασω!!!!!!! εχω πεθανει στο γελιο μιλαμε!!!!!!! εισαι Α Π Α Ι Χ Τ Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! θωδη για ηρεμια??????? μαλλον την ακους και σου λειπουν τα πανηγυρια και το κλαρινο!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ipoklinome ipoklinome ipoklinome ipoklinome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:29 pm

Agkalia bounce Tati να ρωτησω; Ανοιγεις και κυκλο πριν το διαλογισμο; fouska
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:30 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ωωωωωωωω калε η Θώδη ειναι μεγαλος γκουρου δεν το ξερες;;;;;;;; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:37 pm

Laughing Laughing Laughing καλε πως δεν ξερω τι γκουρου ειναι???? απο τα μερη μας ειναι.... ολη την ιστορια της την ξερουμε!!! ακους θωδη και με κανενα κιλο κρασακι ξεχνας και στεναχωριες και προβληματα και τα παντα!!!! ασχετα αν εγω προσωπικα την ακουω μονο στα πανηγυρια οταν παω(που δεν παω ποτε!!!χαχαχαχαχαχα) αλλα συμφωνω,ειναι μεγαλο γκουρου!!!! χαχαχαχαχαχα.. οχι ιμπι μου δεν ανοιξα κυκλο στον διαλογισμο γιατι δεν το θεωρησα απαραιτητο χθες...μιας και αυτο που διαλογιζομουν ηταν ο εαυτος μου σε κατασταση απολυτης νιρβανας!!!! δεν ειχε να κανει με κανενα αλλο πνευμα παρα μονο με το δικο μου... και εστω και υποσυνηδειτα δεν σκεφτομουν κατι αλλο για να το καλεσω...γι'αυτο δεν τον εκανα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 9:41 pm

Εξαιρετικα Very Happy Κυκλο ανοιγουμε για διαλογισμο μοναχα οταν θελουνε να επικοινωνησουμε με κατι, πνευματα, φυλακες- πνευματα οδηγητες, τοτεμ, κτλπ. Αλλιως δεν ειναι απαραιτητος, ναι ουτε και εγω ανοιγω οταν κανω απλο διαλογισμο bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 10:03 pm

ειδες που μαθαινω τελικα????????????? που θα παει!!!! θα τα καταφερω κι εγω!!!! party party
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 10:08 pm

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ιμπεεε..... τα εσπασες εδω.....!!! ευχαριστουμε πολυυυυυυυ!!!!!!!!! κατσε ομως υπαρχει κατι που δεν καταλαβα... αφου το υποσυνειδητο μας ειναι αυτο που προσπαθει να λυσει και να εφαρμοσει την σφραγιδα, πως γινεται να το κανουμε για αλλους?? δεν ειναι μια καθαρα προσωπικη εργασια με την δικη μας και μονο δυναμη για εμας?? θελω να πω, αν ζητησω καλοτυχια, αυτο δεν εξαρταται απο το υποσυνειδητο μου αλλα απο το συμπαν και τις συμπτωσεις.... θα πετυχει ομως?? φερει δηλαδη μαγικη δυναμη η σφραγιδουλα η μονο δυναμη του νου?? cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alister
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
alister


Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : maresei na diabazo biblia metafisikou endiaferontos

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 10:18 pm

για σας φιλοι μου τι κανετε σημερα; Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cv1971
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
cv1971


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 10:36 pm

Αληθεια ιμπε....
Οταν θελεις χρηματα η καλοτυχεια πως μπορεις να το διατυπωσεις καλυτερα?
Παντως... ipoklinome ipoklinome ipoklinome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Δεκ 14, 2010 11:42 pm

Κλαιρανς μου μη μπερδευεσαι βρε ! Very Happy Δεν κανεις τιποτα για αλλους γιατι πολυ απλα δεν θα δουλεψει. Τη σφραγιδα θα τη δημιουργησεις ΕΣΥ και εσυ θα τη φορτισεις με τη δικη σου προσωπικη ενεργεια~!!! Πολυ σημαντικο αυτο!!!!!!!! Φυσικα και εξαρταται το αποτελεσμα απο το Συμπαν και απο τι πραγματικα χρειαζεται η ψυχη σου για να αναπτυχθει , να προοδευσει, να προχωρησει. Για παραδειγμα αν ζητησεις να παντρευτεις το Μπρατ Πιτ και να ζησεις στο Χολλυγουντ, δεν πιστευω να γινει κατι τετοιο( Κρυβω λογια μαρι, ποτε δεν ξερουμε , καντο εσυ καλου κακου και αμα πετυχει χαιντε ποιος τη χαρη σου!! Laughing )!

Το Συμπαν λειτουργει με τον εξης τροπο, οταν του αναβουμε φλας, ε κοιτα θελω αυτο εδω και αυτο δεν υπαρχει περιπτωση να μη μας το δωσει , αλλα αυτο που ζηταμε ΠΡΕΠΕΙ να το ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ, και οχι απλα να το θελουμε. Στη λεξη θελω υποβοσκει ενας εγωισμος απο πισω, ενω χρειαζομαι σημαινει εχω αναγκη κατι, για να προχωρησω Very Happy Πολλες φορες μαλιστα μπορει να πετυχει και κατι που μπορει να κανουμε και να λαβουμε πραγματα που -θελουμε- αλλα πρεπει να υπαρχει και μια ισορροπια στη ζωη μας, καταλαβες; Παραδειγμα θελεις να βρεις την αληθινη αγαπη, οκ; εχεις τραβηξει πολλα ας πουμε κα θελεις να βρεις την αληθινη αγαπη! Αν αγαπησεις τον ΙΔΙΟ σου τον εαυτο, ναι τον ιδιο σου τον εαυτο 100 % , το Συμπαν το βλεπει αυτο και θα πει ωπα ξες, η Κλαιρανς ειναι ετοιμη να παρει αυτο που θελει οποτε ας της το δωσουμε! Very Happy Ετσι , καταλαβες τι εννοω;!

Τα σιγιλια ειναι ουσιαστικα μια διαφορετικη εκδοχη της γητειας/ του ξορκιου/ της τελετης, πειτε το οπως θελετε! Οποτε λειτουργουμε οπως θα λειτουργουσαμε και αν καναμε γητεια. Απλα το σιγιλιο ειναι πιο αποτελεσματικο γιατι μπαινει στο παιχνιδι και το υποσηνειδητο μας. Το μυαλο μας παιδια ειναι το ισχυροτερο οπλο Very Happy

Γεια Αλαιστερ και Σιβι, την απαντηση αυτη πρεπει να τη βρεις μονος σου. Ειπαμε ο προσωπικος παραγοντας παιζει τεραστιο ρολο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:28 am

ιμπι εισαι δω????? την εχω καταβρει μιλαμε με τον διαλογισμο...εψαξα και βρηκα κατι τελεια κομματια!!!!! σου αγγιζουν την ψυχη!!!! αυριο που θ'ανεβω στα βουνα,θα πιασω μια θεσουλα με θεα καλη και θα κανω εναν τελειο διαλογισμο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:33 am

<.< Τυχερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Εγω που να κανω διαλογισμο εξω;;;; Στην Αριστοτελους; <.<
Τα νευρα μου. Στο εξωτερικο ολοι εχουνε κατι σπιταρονες με κηπους και αυλες τεραστιες, και μεις στα διαμερισματα >___< . Τυχεροι οσοι δεν μενετε επαρχια. Στην πολη μου , ειχαμε δασος πολυ κοντα αλλα δεν πηγα ποτε που λες , <.< ολοι οι ματακηδες εκει μπαστακωνονταν. Μη χασουν Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imperator
Αξιωματικός
Αξιωματικός
imperator


Αριθμός μηνυμάτων : 2332
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2010
Ασχολίες : Ψυχολογια, Μαγεια, Εσωτερισμος, Γυμναστικη, Γιογκα, Ποδοσφαιρο, Βοτανα, Κρυσταλλοι και πολλα πολλα αλλα

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:33 am

οσοι μενετε επαρχια *
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
scorpius rose


Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Σιγίλια...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγίλια......   Σιγίλια...... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:39 am

χαιντε βρε μην στεναχωριεσε...θα τον κανω και για σενα!!!! εγω θα εχω και λιμνη θεα αυριο!!!!! ζηλεια ζηλεια!!!! τι να κανουν μωρε και οι ματακιδες??? καπου πρεπει να πανε κι αυτοι...πως θα εκτονωθουν???χαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σιγίλια......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις