Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας

ΦόρουμΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου   Πεμ Δεκ 09, 2010 3:21 pm

Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μια μπαλα αστροευτυχιας να λουσει το Δρακοσπιτο και τους κατοικους του!

neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου   Πεμ Δεκ 09, 2010 3:39 pm

I love you

Διαβαστε με προσοχη!!!

http://www.dragonblood.org/t2770-topic

http://www.dragonblood.org/t453-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μιχαηλ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2010
Ασχολίες : θεματοφυλακας-θεραπεια

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου   Πεμ Δεκ 09, 2010 9:04 pm

Ευχαριστούμε lady μου.Θέλω να μοιραστώ με αφορμή το άρθρο σου κάτι πικρό και γλυκό μαζι.Λέν οτι τα άστρα είναι ψυχές φωτισμένες,οντότητες και θεότητες που οταν τελειώνει ο κύκλος των ενσαρκώσεων τοποθετούνται ψηλά ως οδηγητές και προστάτες.Οταν κάποιο άστρο {πεθαίνει}στο γρήγορο περασμά του,προσπαθεί να εκπληρώσει την τελευταία του συμπαντική πράξη αγάπης.Με τον θάνατο ενος άστρου πραγματοποιείται μια δική μας ευχή,που συμβολικά είναι αναγένηση και δημιουργία.Ετσι αυτό το άστρο,ακόμα και αν {χαθεί}ακόμα και αν το ξεχάσουμε συνεχίζει να υπάρχει όσο και εμείς.Απλά μην ξεχνάμε οτι τα άστρα είναι δημιουργήματα και κομμάτια του παζλ του σύμπαντος,τα χρησιμοποιουμε για ξστρίσματα,για ευχές,για δάκρυα,για κατάρες.Μια γλυκειά σκέψη και ενα χαμόγελο σε αυτά που δεν μπορύμε να κατανοήσουμε τι είναι αλλά τα καλούμε και τα χρησιμοποιούμε είναι αρκετά. Very Happy
scorpius rose
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου   Πεμ Δεκ 09, 2010 9:23 pm

thanks δεν το ειχα δει ποτε τοσο αναλυτικα μιχαηλ.....
Μιχαηλ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης

Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2010
Ασχολίες : θεματοφυλακας-θεραπεια

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου   Πεμ Δεκ 09, 2010 9:48 pm

Δική μου χαρά να μιλώ για τα άστρα,εγω ευχαριστώ.
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα

Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου   Πεμ Δεκ 09, 2010 10:04 pm

Μιχαηλ έγραψε:
Ευχαριστούμε lady μου.Θέλω να μοιραστώ με αφορμή το άρθρο σου κάτι πικρό και γλυκό μαζι.Λέν οτι τα άστρα είναι ψυχές φωτισμένες,οντότητες και θεότητες που οταν τελειώνει ο κύκλος των ενσαρκώσεων τοποθετούνται ψηλά ως οδηγητές και προστάτες.Οταν κάποιο άστρο {πεθαίνει}στο γρήγορο περασμά του,προσπαθεί να εκπληρώσει την τελευταία του συμπαντική πράξη αγάπης.Με τον θάνατο ενος άστρου πραγματοποιείται μια δική μας ευχή,που συμβολικά είναι αναγένηση και δημιουργία.Ετσι αυτό το άστρο,ακόμα και αν {χαθεί}ακόμα και αν το ξεχάσουμε συνεχίζει να υπάρχει όσο και εμείς.Απλά μην ξεχνάμε οτι τα άστρα είναι δημιουργήματα και κομμάτια του παζλ του σύμπαντος,τα χρησιμοποιουμε για ξστρίσματα,για ευχές,για δάκρυα,για κατάρες.Μια γλυκειά σκέψη και ενα χαμόγελο σε αυτά που δεν μπορύμε να κατανοήσουμε τι είναι αλλά τα καλούμε και τα χρησιμοποιούμε είναι αρκετά. Very Happy

Agkalia

Βροχή αστεριών 13 και 14 Δεκεμβρίου
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου-
Μετάβαση σε:  
Free forum | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Sosblog