Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!

Πήγαινε κάτω 
+30
fosopsi
NocturnalWiz
rayzek saked
feelmagic
Lady Of The Wind
Dragon Blood
κρυσταλενια
ivilinia
λαουρα
imperator
I Love Magic
sweetfairy
BlOodDeviL
GALAZIA1980
matzika
2850
Cecilia.~
tarantino
Lak
stardust
Eternal Light
Lady21
Μιχαηλ
NEFELI
morgainne
fran
ΑΘΗΝΑΙΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
neraida
Ηλιος
creature
34 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 11, 2011 2:40 am

Ναι εχει και ραβδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NocturnalWiz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
NocturnalWiz


Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 11, 2011 4:44 am

Άκυρο, αθάμια έχει? :Ρ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fosopsi
Πύργος
Πύργος
fosopsi


Αριθμός μηνυμάτων : 1798
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ασχολίες : διάβασμα,υπερφυσική,γρίφοι,γυμναστική,ζωγραφική,αστρονομία,ορειβασία και πολύ ποδήλατο...

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 11, 2011 10:21 pm

ναι εχει αν και αυτη τη περιοδο μου ειχε πει οτι υπαρχει καποια ελλειψη! παρε πρωτα ενα τηλ να ρωτησεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 1:22 am

Στην ομάδα του Zen στο Face μπορείς να είσαι ενημερωμένος σχεδόν σε καθημερινή βάση. big smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
white


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2011

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 1:50 am

χθες που κοιταξα ειχε και αθαμια εκανα ιδη τη δικη μου λιστα εγω και οταν παω Ροδο θα παραγγειλω τα υπολοιπα συνεργα μου Smile πραγματικα καταπληκτικη εξυπηρετηση απο το ζεν Shop και απο την ιδιοκτητρια του....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αυτόλυκος
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Αυτόλυκος


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011
Ασχολίες : Μουσικός,Παίρνω τα βουνά,Ηλιοθέαση,Νέι νταν τσι γκονγκ

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 08, 2011 4:22 pm

Να πω κι εγώ με την σειρά μου ένα μπράβο στους διαχειριστές που μας έκλεισαν την έκπτωση και συγχαρητήρια στο ZEN-SHOP για την ποικιλία,την ποιότητα και την εξυπηρέτηση!Εχθές έκανα μία παραγγελία και σήμερα το πρωί την πήρα κιόλας μαζί με το δωράκι και την ειδική έκπτωση για το φόρουμ μας!Μπράβο και στους δύο και πάλι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 07, 2012 6:38 am

Επισης το zen shop εχει φερει και καποια καινουρια κερια απιστευτα για τα ξορκια μας...

http://www.zen-shop.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=3907&category_id=24&option=com_virtuemart&Itemid=26
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkness
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Darkness


Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011
Ασχολίες : βιβλια, μουσικη, θεατρο

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2012 6:54 am

θα ηθελα να κανω καποιες αγορες απο το καταστημα αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαι 17 χρονων και οι γονεις μου φρικαρουν με την μαγεια και ολα αυτα... Δηλαδη το θεμα δεν ειναι στο οικονομικο.. Αλλα στο τι θα τους πω οταν ερθει το δεμα απο το κουριερ.. Επειδη δεν το εχω καταλαβει πολυ καλα μπορει καποιος να μου εξηγησει τι γινεται με τα εξοδα αποστολης; Και ηθελα να ρωτησω αν εχει καθολου τρελοσκονη στο καταστημα γιατι εψαξα στη λιστα αλλα δεν το βρηκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fosopsi
Πύργος
Πύργος
fosopsi


Αριθμός μηνυμάτων : 1798
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ασχολίες : διάβασμα,υπερφυσική,γρίφοι,γυμναστική,ζωγραφική,αστρονομία,ορειβασία και πολύ ποδήλατο...

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2012 7:02 am

κοιτα επειδη και εγω εχω αυτο το θεμα, κανω της παραγγελιες μου μαζι με τον κολλητο μου που σπουδαζει λαρισα και του τα στελνουν εκει, οποτε ουτε γατα ουτε ζημια, μπορεισ να κανεις και εσυ κατι αναλογο,τωρα τα εξοδα αποστολης κιμαινονται απο 5-8 ευρω εαν θυμαμαι καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkness
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Darkness


Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011
Ασχολίες : βιβλια, μουσικη, θεατρο

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2012 7:10 am

Ευχαριστω πολυ δεν το ειχα σκεφτει αυτο Smile I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragon Blood
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Dragon Blood


Αριθμός μηνυμάτων : 1195
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ασχολίες : Μαγεια

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2012 6:51 pm

Darkness έγραψε:
θα ηθελα να κανω καποιες αγορες απο το καταστημα αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαι 17 χρονων και οι γονεις μου φρικαρουν με την μαγεια και ολα αυτα... Δηλαδη το θεμα δεν ειναι στο οικονομικο.. Αλλα στο τι θα τους πω οταν ερθει το δεμα απο το κουριερ.. Επειδη δεν το εχω καταλαβει πολυ καλα μπορει καποιος να μου εξηγησει τι γινεται με τα εξοδα αποστολης; Και ηθελα να ρωτησω αν εχει καθολου τρελοσκονη στο καταστημα γιατι εψαξα στη λιστα αλλα δεν το βρηκα.

Το Ζεν απο οτι ξέρω δεν έχει τρελόσκονη. Λοιπόν μπορείς να κάνεις την παραγγελία σου και να πεις εσυ τι ώρα θέλεις να έρθει ο Κουριερ έτσι ώστε να μην είναι οι γονείς σου στο σπίτι. .Τα έξοδα αποστολής για Αθήνα είναι 5 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dragonblood.org
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2012 7:29 pm

Περα απο αυτο μπορεις να ενημερωσεις πως θα περασεις να παρεις εσυ το δεμα απο την acs...
Τρελοσκονη και εγω θυμαμαι πως δεν εχει επειδη ειχα ρωτησει...
Παρε τηλ πμως ισως εχει φερει η ισως εχει κατι αντιστοιχο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_woman
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
black_woman


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ασχολίες : ΤΑΧΥΤΗΤΑ!

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 12, 2012 7:35 pm

δεχεστε πληρομες μεσο pay pall ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
feelmagic
Πύργος
Πύργος
feelmagic


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 12, 2012 8:00 pm

Μπορείς να τους στείλης email και να τους ρωτήσεις ή να τους τηλεφωνήσεις. Το κατάστημα δεν είναι του φόρουμ. (Αυτο το αναφέρω γιατί έγραψες "δεχεστε".)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragon Blood
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Dragon Blood


Αριθμός μηνυμάτων : 1195
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ασχολίες : Μαγεια

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 12, 2012 8:06 pm

Απο οτι ξέρω δέχεται το Ζεν πληρωμές μέσω Paypal μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο ή να στείλες ενα email να ρωτισεις. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dragonblood.org
black_woman
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
black_woman


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ασχολίες : ΤΑΧΥΤΗΤΑ!

Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!   Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 12, 2012 10:35 pm

ευχαριστω πολυ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ζen-Shop-Προφορά για τα μέλη του φόρουμ μας!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Aνακοίνωση Kismet Shop 20% έκπτωση για τα μέλη
» Zen-Shop
» Για τις γυναικες του φορουμ
» K.O.M.A. πολιτικοοικονομικο φόρουμ νέων!
» Kismet Shop

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Χρήσιμα Λινκς και Βοτανάδικα-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις