Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο

Πήγαινε κάτω 
+7
Μιχαηλ
Lady21
helmos
Ηλιος
creature
fran
neraida
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 04, 2010 10:46 pm

Δεν ξέρω τι ακριβώς θέλατε να κάνετε,λογικά κάποια επίκληση φαντάζομαι αλλά ναι από όσα λες αυτό νομίζω και εγώ.Ίσως επειδή ο δάσκαλός σου είδε ότι είναι και άλλοι στον ίδιο χώρο το ανέβαλε.Εκτός από την αρνητική ενέργεια,μπορεί απλά να μη το έκανε γιατί χρειάζεται και ησυχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μιχαηλ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Μιχαηλ


Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2010
Ασχολίες : θεματοφυλακας-θεραπεια

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 05, 2010 2:42 am

Ισως έτσι είναι,ισως το μάθω κάποτε.Οι σοφοί και φωτισμένοι ξέρουν κάλύτερα,φτερωτό αιθερικό πλάσματάκι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 05, 2010 8:29 pm

love Μου άρεσε το φτερωτό αιθερικό πλασματάκι! Agkalia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ηλιος
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
Ηλιος


Αριθμός μηνυμάτων : 3627
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2010
Ασχολίες : Μητέρα

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 05, 2010 9:46 pm

Σοφο!Φτερωτο!Αιθεριο!Πλασματακι!Με βρισκεις συμφωνη Μιχαηλ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 05, 2010 9:52 pm

Embarassed Με κάνετε και ντρέπομαι.... kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μιχαηλ
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Μιχαηλ


Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2010
Ασχολίες : θεματοφυλακας-θεραπεια

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Νοε 05, 2010 9:55 pm

Γιαυτό στο προφίλ μου στην ερώτηση του χιούμορ έγραψα καθρέφτης.Αυτό μου δίνεις και στο δίνω πίσω.Βέβαια και κακία να μου έδινες δεν θα στην γύριζα με τίποτα απλά θα ύψωνα τείχη και θα 'εκοβα σύνδεση.Στην περιπτωσή σου όμως αυτό είσαι,αυτό νιώθω.Δρω αυθόρμητα.Καλά κάνεις και σου άρεσε,είδες Ηλιε μου είδες χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Νοε 06, 2010 4:37 am

Eγω δεν καπνιζω παντως Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
S666
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
S666


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 8:25 am

creature έγραψε:
Τι ακριβώς είναι το ηλεεκτρονικό τσιγάρο;; Το έχω ακουστά, αλλά δε το γνωρίζω προσωπικώς!!

Σου παραθέτω ενα video σχετικά με το ηλεκτρονικό τσιγάρο.
Για περισσότερες πληροφορίες ρίξε μια ματιά στο google. Θα μπορούσε να ειναι μια καλή λυση για ολους εμας τους καπνιστές αλλα ειμαι αρκετά ξεροκέφαλος για να αφήσω στην άκρη τον καπνό μου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 5:35 pm

Ευχαριστώ πολύ!!! Και εγώ για να αφήσω στην άκρη το πακέτο μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 10:13 pm

Όλοι είμαστε αρκετά ξεροκέφαλοι για να το κάνουμε!Συνήθεια είναι όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alister
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
alister


Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : maresei na diabazo biblia metafisikou endiaferontos

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 10:19 pm

καλισπερα μηπως ξερει κανεις να ερμηνευει ονειρα;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 10:23 pm

Είσαι σε λάθος ενότητα.Στο μεταφέρω στη σωστή.Γράψε τι είδες και όποιος ξέρει θα σου πει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alister
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
alister


Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ασχολίες : maresei na diabazo biblia metafisikou endiaferontos

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 10:25 pm

σε πια ενοτητα πρεπει να παω;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggeloudi
Πύργος
Πύργος
aggeloudi


Αριθμός μηνυμάτων : 826
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Νοε 29, 2010 10:33 pm

Πήγαινε στα όνειρα και άνοιξε καινούριο θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fosopsi
Πύργος
Πύργος
fosopsi


Αριθμός μηνυμάτων : 1798
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ασχολίες : διάβασμα,υπερφυσική,γρίφοι,γυμναστική,ζωγραφική,αστρονομία,ορειβασία και πολύ ποδήλατο...

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:39 pm

Πρόκειται λοιπόν για μία συσκευή που εμφανισιακά μοιάζει με τα πραγματικά τσιγάρα. Μέσα της όμως, εσωκλείει ένα τεχνολογικό επίτευγμα το οποίο προσομοιώνει το κανονικό τσιγάρο χωρίς να προκαλεί τις καταστροφικές συνέπειες του κανονικού τσιγάρου. Συγκεκριμένα, το ηλεκτρονικο τσιγαρο αποτελείται από μία επαναφορτιζόμενη μπαταρία, τον ατμοποιητή και τα αναλώσιμα φίλτρα - και όλα αυτά, << πακεταρισμένα >> σε μία συσκευή που μοιάζει ακριβώς όπως τα πραγματικά τσιγάρα που αγοράζουμε καθημερινά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fosopsi
Πύργος
Πύργος
fosopsi


Αριθμός μηνυμάτων : 1798
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011
Ασχολίες : διάβασμα,υπερφυσική,γρίφοι,γυμναστική,ζωγραφική,αστρονομία,ορειβασία και πολύ ποδήλατο...

Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο   Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:40 pm

το παραπανω παει στο πλασματακι Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι μπορεί να σώσει τους καπνιστές από τον καρκίνο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο χωρισμός μπορεί να σταματήσει κυριολεκτικά την καρδιά μας!
» Ένα ηλίθιο τεστ αγάπης - κάντε το μπορεί να βγει σε καλό
» για τους θεσσαλονικεις/θεσσαλονικιες...
» Για οσους τους αρεσουν οι νεραιδες
» ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις