Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αμα ο αντρας ειναι.....

Πήγαινε κάτω 
+4
creature
KASANDRA
Luciferus
Astrowitch
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 5:54 am

Σε προσβάλει το ψωμί?????????Μη χειρότερα!Το άκουσα και αυτό!Μήπως εσύ έχεις πονηρό μυαλό και το συνδίασες με κάτι άλλο?Γιατί κανέναν δεν ξέρω στον κόσμο που να τον προσβάλει το ψωμί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 5:56 am

Ηρθα και εγω...
Ειμαι αλλο ενα ατομο το οποιο δεν βρισκει κατι το προσβλητικο στο βιντεακι αυτο.
Ναι εδω ειναι forum μαγειας αλλα και εμεις ανθρωποι ειμαστε που στη καθημερινοτητα μας και βριζουμε,και γελαμε και ενα σωρο αλλα πραγματα οποτε ειναι λογικο να υπαρχουν καποιες ενοτητες με θεμα μας τη διασκεδαση.
Ακομα και αν εσυ τις θεωρεις ασχετες,ειναι ενας τροπος καποιοι ανθρωποι οι οποιοι δεν γνωριζομαστε ολοι μεταξυ μας να ερθουμε πιο κοντα και πανω κατω να καταλαβει ο καθενας μας στοιχεια για το χαρακτηρα του αλλου.
Σεβασμο να δειχνουμε και αν μου επιτρεπεις πιστευω πως το κανουμε ηδη,αλλα σε μια ενοτητα η οποια ειναι ασχετη με τη μαγεια(και καλα κανει)ειναι λογικο να εκφραζομαστε πιο ελευθερα.
Δε νομιζω να ειναι και τοσο κακο πια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
POLY
Στρατιώτης
Στρατιώτης
POLY


Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 5:59 am

Δεν ξέρω πραγματικά αν περισσότερο ενόχλησε το μέλι ή το βούτυρο................ Η φρατζόλα πάντως έμεινε στο απυρόβλητο. Μήπως έφταιγε ο Μάρλον Μπράντο τελικά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KASANDRA
Αξιωματικός
Αξιωματικός
KASANDRA


Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ασχολίες : Ερευνήτρια Αποκρυφισμού

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:00 am

Για να καταλαβω σε προσβαλε οτι αυτη η γυναικα ηθελε να τις κανει ερωτα ο αντρας της?

Η λεξη σεξ σε κλονιζει ?

Εαν ναι ..ειμαι σιγουρη οτι εισαι πολυ μονος στην ζωη ..
και μαντεψε ...ΜΟΝΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ .

ειναι βιντεο χιουμοριστικο αγαπητε κυριε
και μπορεις ανετα να μην ξαναμπεις σε αυτο το ποστ .

Παρακαλω πολυ γιατι εχουμε και πιο σοβαρες ερωτησεις μελων
να τελειωσει η φαρσοκωμοδια της φρατζολας Guns

οτι να ναι ..θα ακουσουμε στα φορουμ ..τι να πω και εγω drunken

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:09 am

neraida έγραψε:
Ηρθα και εγω...
Ειμαι αλλο ενα ατομο το οποιο δεν βρισκει κατι το προσβλητικο στο βιντεακι αυτο.
Ναι εδω ειναι forum μαγειας αλλα και εμεις ανθρωποι ειμαστε που στη καθημερινοτητα μας και βριζουμε,και γελαμε και ενα σωρο αλλα πραγματα οποτε ειναι λογικο να υπαρχουν καποιες ενοτητες με θεμα μας τη διασκεδαση.
Ακομα και αν εσυ τις θεωρεις ασχετες,ειναι ενας τροπος καποιοι ανθρωποι οι οποιοι δεν γνωριζομαστε ολοι μεταξυ μας να ερθουμε πιο κοντα και πανω κατω να καταλαβει ο καθενας μας στοιχεια για το χαρακτηρα του αλλου.
Σεβασμο να δειχνουμε και αν μου επιτρεπεις πιστευω πως το κανουμε ηδη,αλλα σε μια ενοτητα η οποια ειναι ασχετη με τη μαγεια(και καλα κανει)ειναι λογικο να εκφραζομαστε πιο ελευθερα.
Δε νομιζω να ειναι και τοσο κακο πια...
Όχι καλή κυρία, αυτό που με πείραξε δεν ήταν ότι το βίντεο είναι άσχετο με τη μαγεία. Δεν είναι το μόνο βίντεο που είναι άσχετο με τη μαγεία.

Αλήθεια αγαπητή κυρία, στην καθημερινότητά σας όταν βλέπατε βούτηρο και μέλι θα σκεφτόσασταν αυτό που δείχνει ότι σκέφτηκε η ηθοποιός στο βίντεο; Εκτός αν δεν καταλάβατε τι ακριβώς σκέφτηκε...

Γιατί τα υπονοούμενα σχετικά με το σεξ είναι συνιθισμένα στη τηλεόραση - στην οποία κατά βάθος δεν υπάρχει ο παραμικρός σεβασμός κατά τη γνώμη μου. Υπονοούμενα όμως σχετικά με σεξ με μέλια και βούτηρα δεν είναι και ότι καλύτερο για μια σειρά και πόσο μάλλον για ένα σοβαρό φόρουμ μαγείας.

KASANDRA έγραψε:
ειναι βιντεο χιουμοριστικο αγαπητε κυριε
και μπορεις ανετα να μην ξαναμπεις σε αυτο το ποστ .

Παρακαλω πολυ γιατι εχουμε και πιο σοβαρες ερωτησεις μελων
να τελειωσει η φαρσοκωμοδια της φρατζολας

οτι να ναι ..θα ακουσουμε στα φορουμ ..τι να πω και εγω
Εντάξει αγαπητή κυρία δεν θα ξαναμπώ στο τόπικ αφού το ζητήσατε. Δεν έχω να γράψω και κάτι άλλο. Συγνώμη αν τα λεγόμενά μου σας προσέβαλαν περισσότερο απ' ότι το βίντεο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:10 am

Ωραια να στο πω χυμα εγω και χειροπεδες να εβλεπα το μυαλο μου στο sex θα πηγαινε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bill
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2026
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:13 am

xaxaxaxaxaxaxaxaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:15 am

Luciferus, πολύ το τράβιξες το αστειάκι...ΤΕΛΟΣ λοιπόν..Κάθομαι τόση ώρα και βλέπω τι άλλη @@@@ θα πεις.... Λοιπόν, δε βλέπω κανέναν λόγο για να συνεχιστεί μια συζήτηση για κάτι τόσο ανούσιο.... Είσαι ο μόνος που βλέπει κάτι προσβλητικό στο βίντεο... Το σεξ δεν είναι προσβολή..Αν έχεις αυτή την αντίληψη τότε κάνεις ΛΑΘΟΣ....

Η ειρωνεία σου συνεχίζεται....με την έκφραση "αγαπητη κυρία"...και μη μου πεις οτι δεν είναι ειρωνεία.... Το στύλ σου δε μου αρέσει καθόλου και σε έχω βάλει στο μάτι........

Υ.Γ.Σ ε έχω βάλει στο μάτι, όχι επειδή βρίσκεις το σέξ προσβλητικό, αλλά λόγω της ειρωνείας σου.........

ΤΕΛΟΣ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bill
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης



Αριθμός μηνυμάτων : 2026
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:17 am

σωστος ο creature
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:19 am

creature έγραψε:
Luciferus, πολύ το τράβιξες το αστειάκι...ΤΕΛΟΣ λοιπόν..Κάθομαι τόση ώρα και βλέπω τι άλλη @@@@ θα πεις.... Λοιπόν, δε βλέπω κανέναν λόγο για να συνεχιστεί μια συζήτηση για κάτι τόσο ανούσιο.... Είσαι ο μόνος που βλέπει κάτι προσβλητικό στο βίντεο... Το σεξ δεν είναι προσβολή..Αν έχεις αυτή την αντίληψη τότε κάνεις ΛΑΘΟΣ....

Η ειρωνεία σου συνεχίζεται....με την έκφραση "αγαπητη κυρία"...και μη μου πεις οτι δεν είναι ειρωνεία.... Το στύλ σου δε μου αρέσει καθόλου και σε έχω βάλει στο μάτι........

Υ.Γ.Σ ε έχω βάλει στο μάτι, όχι επειδή βρίσκεις το σέξ προσβλητικό, αλλά λόγω της ειρωνείας σου.........

ΤΕΛΟΣ....
Είπα ότι δεν θα ξαναγράψω εδώ, αλλά δεν μπορούσα να μην απαντήσω σε αυτό...

Αλλά πριν απαντήσω, θα είχες την ευγενή καλοσύνη να μου πεις το φύλο σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KASANDRA
Αξιωματικός
Αξιωματικός
KASANDRA


Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ασχολίες : Ερευνήτρια Αποκρυφισμού

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:23 am

Θα σου πω εγω ..

ΑΝΤΡΑΣ .....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΣ ... emoticon11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astrowitch
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Astrowitch


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2010
Ασχολίες : Πνευματικη - Ψυχικη ανυψωση

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:26 am

Και εγω ΑΝΤΡΑΣ ειμαι, ετσι για να σου φυγει η περιεργια........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:30 am

KASANDRA έγραψε:
Θα σου πω εγω ..

ΑΝΤΡΑΣ .....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΣ ... emoticon11

I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:30 am

Λοιπον το θεμα τραβαει πολυ.
Το sex δεν ειναι κατι κακο η προσβλητικο και καλως η κακως στη καθημερινοτητα μας ''πεταμε'' πολλα υπονοουμενα γυρω απο αυτο.
Και φυσικα κανουμε καποια πραγματα για να ξεφευγουμε απο τη ρουτινα οποτε ναι και το βουτυρο και το μελι και οι χειροπεδες και τα μαστιγια και πολλα αλλα μπορεις να τα συσχετισεις με το sex.
Οποτε το να μας προσβαλει ενα απλο video ειναι μεγα λαθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 6:51 am

KASANDRA έγραψε:
Θα σου πω εγω ..

ΑΝΤΡΑΣ .....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΣ ... emoticon11
Ευχαριστώ αγαπητή κυρία αλλά δεν βλέπω κάτι τέτοιο.... Εκτός αν το μετρήσουμε με κριτήριο το πόσο αγενής είναι. Θα ήθελα βέβαια να το πει και ο ίδιος....

Astrowitch έγραψε:
Και εγω ΑΝΤΡΑΣ ειμαι, ετσι για να σου φυγει η περιεργια........
Ευχαριστώ για την ενημέρωση αν και το γράφεις και στο profile σου....

creature έγραψε:
Luciferus, πολύ το τράβιξες το αστειάκι...ΤΕΛΟΣ λοιπόν..Κάθομαι τόση ώρα και βλέπω τι άλλη @@@@ θα πεις.... Λοιπόν, δε βλέπω κανέναν λόγο για να συνεχιστεί μια συζήτηση για κάτι τόσο ανούσιο.... Είσαι ο μόνος που βλέπει κάτι προσβλητικό στο βίντεο... Το σεξ δεν είναι προσβολή..Αν έχεις αυτή την αντίληψη τότε κάνεις ΛΑΘΟΣ....

Η ειρωνεία σου συνεχίζεται....με την έκφραση "αγαπητη κυρία"...και μη μου πεις οτι δεν είναι ειρωνεία.... Το στύλ σου δε μου αρέσει καθόλου και σε έχω βάλει στο μάτι........

Υ.Γ.Σ ε έχω βάλει στο μάτι, όχι επειδή βρίσκεις το σέξ προσβλητικό, αλλά λόγω της ειρωνείας σου.........

ΤΕΛΟΣ....
Αλήθεια... Το σκέφτηκες πριν απαντήσεις προσβλητικά; Όχι δεν είναι ειρωνία το "αγαπητή κυρία" εκτός αν σου φαίνεται τόσο απίθανο το να υπάρχει κάποιος που δείχνει τόσο μεγάλο σεβασμό. Σε άλλο ποστ έχω πει για το ίδιο θέμα... ότι δίνεις παίρνεις. Όταν δηλαδή προσβάλλεις κάποιον όπως έκανες εσύ, δεν έχεις παρά να περιμένεις προσβολές και απ' αυτόν. Και εγώ έχω ήδη πει ότι έχω μία διαφορετική γνώμη για τον σεβασμό. Όταν λοιπόν κάποιος δεν με σέβεται δεν έχω παρά να του ανταποδώσω την ασέβεια που δείχνει στη προκειμένη περίπτωση δυστυχώς μόνο με... ανταπόδωση της προσβολής σου.

Ξέρω, μεγάλος πρόλογος, απλά το έκανα για να σκεφτεί όλα αυτά πρώτα αυτός που θα του περάσει απ' το μυαλό να με κάνει ban....

creature.... Αλήθεια, ξέρεις που γράφω τις δικές σου @@@@@@@? Νομίζεις ότι ειρωνεύομαι όταν μιλάω έτσι στις κυρίες; Δεν με ενδιαφέρει και απ' το γεγονός ότι δεν με ρωτάς αν όντως ειρωνεύομαι πριν με "βάλεις στο μάτι", καταλαβαίνει κάποιος που διαβάζει τη συζήτηση πολλά πράγματα για σένα. Κάποιος λοιπόν που ειρωνεύεται σε ένα φόρουμ, βρίσκεται εκεί μόνο για πλάκα οπότε δεν έχει πρόβλημα μετά από ελάχιστο χρονικό διάστημα να δείξει τι πιστεύει στ' αλήθεια. Εγώ δεν το κάνω. Όντως το θέμα είναι ανούσιο, αλλά πιστεύω ότι και η ελάχιστη λεπτομέρεια μπορεί να προσβάλλει.... Αλλά αυτό δεν έχει σημασία απ' τη στιγμή που οι κυρίες προφανώς δεν θέλουν να μιλήσω άλλο για το βίντεο.

Όχι, το σεξ δεν είναι προσβολή, είναι κάτι προσωπικό. Υπονοούμενα για σεξ στη τηλεόραση μπορεί να είναι αστεία καμιά φορά για κάποιους, αλλά αν είναι τόσο τραβηγμένα (με βούτηρα και μέλια) τότε γίνονται προσβλητικά κατά τη γνώμη μου.

Με έχεις βάλει στο μάτι λόγω της "ειρωνίας μου", οπότε τώρα που σου εξήγησα ότι δεν ειρωνεύομαι και σου ανταπέδωσα τη προσβολή σου τι γίνεται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astrowitch
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Astrowitch


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2010
Ασχολίες : Πνευματικη - Ψυχικη ανυψωση

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:01 am

Αυτο που γινετε ειναι οτι επιτελους σταματαει αυτη η κομωδια που παιζουμε τοση ωρα.

Αν θελεις να συνεχισεις, να στειλεις πμ στα ατομα που θελεις και να λυσσετε εκει τα θεματα σας.

Και να σου προτεινω και μια ωραια λυση, Μην ξαναμπαινεις στην ενοητα Διασκεδαση γιατι μπορει να δεις και κατι αλλο που θα σε προσβαλει.

Μαλλον κατι γινετε με την σημερινη πανσεληνο.....αυτο εχω να πω. Και οι προσβολες ΤΕΛΟΣ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:10 am

Λοιπον...
Ως εδω!!!
Ποιος εισαι εσυ που θα αμφισβητισεις τον αντρισμο του creature?
Επειδη αυτο που ειπες Ευχαριστώ αγαπητή κυρία αλλά δεν βλέπω κάτι τέτοιο.... Εκτός αν το μετρήσουμε με κριτήριο το πόσο αγενής είναι. Θα ήθελα βέβαια να το πει και ο ίδιος.... αυτο δηλωνει!!!
Επισης το που γραφεις τις @@@@@ του καθενως ειναι δικο σου θεμα.
Και ρωταω εγω τωρα....αυτο δεν ειναι προσβλητικο?
Και μη μου πεις πως οπως σου απαντησε απαντας επειδη και εγω μπορω να σου πω πως ΕΣΥ δηλωνεις ευγενης ολοι οι αλλοι δηλωνουμε ανοιχτοι σε καθε ειδος χιουμορ.
Επισης το βιντεακι αναφερεται σε καποιους αντρες που πιστευουν αυτο που ειπες και εσυ εδω
αλλά αν είναι τόσο τραβηγμένα (με βούτηρα και μέλια) τότε γίνονται προσβλητικά κατά τη γνώμη μου..
Σαν συντονιστης και υπευθυνος για το forum εχει το καθε δικαιωμα να βαζει στο ματι οποιον θελει και να παρατηρει τις κινησεις του για να αντιδρασει αναλογα σε καθε προβλημα.
Και δεν ειναι καταχρηση εξουσιας οπως ειχες πει σε ενα αλλα θεμα που ειχαμε συζητησει...
Ειναι υποχρεωση Συντονιστων και Διαχειριστων.
Επισης μια ατακα που ειπε και το aggeloudi και θα συμφωνισω ΑΠΟΛΥΤΑ σε μια ερωτηση που μου εκανες αν θεωρω το βουτυρο και το μελι σεξουαλικο υπονοουμενο εχω να σου πω το εξης...
Αν εβλεπα κατι τετοιο στο τραπεζι μου δεν θα το θεωρουσα και πολυ απλα θα το ετρωγα!!!
Οταν το δω στο κρεβατι μου ομως το θεωρω και το χρησημοποιω αναλογως.
Μου δινεις την εντυπωση πως δεν εχεις και πολυ φαντασια και πως εχεις πολυ κλειστο μυαλο.
Επιλογη σου να το εχεις.
Αλλα επιλογη μας να μην το εχουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
creature
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
creature


Αριθμός μηνυμάτων : 1437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:14 am

Στα @@@@@ που γράφεις τις @@@@@ μου, εγώ δε κάθομαι να ασχολούμε με ανούσια πράγματα όπως εσύ!!! Όσο για το οτι δε φαινεται οτι ειμαι αντρας, μπορεις να ερθεις να στο αποδείξω... Που θα πεις και οτι δε φαίνομαι για αντρας, παλιο παπάρα.. Εχω πολλά να σου πω, αλλά θα σεβαστώ το χώρο που βρίσκομαι...

Προσπαθείς να μας το παίξεις οτι είσαι και καλά, κάποιος, αλλά αν όντος ήσουν δε θα λειτουργούσες με το "οφθαλμός αντί οφθαλμού και οδόντος αντί οδόντα"..Αρα μη προσπαθείς να δείξεις κάποιο επίπεδο, επειδή δε το έχεις...Πιστεψέ με, αυτοί που θέλω να καταλάβουν πράγματα για μένα τα έχουν καταλάβει και ξέρουν τι ανθρωπος είμαι..Για κάποιους άλλους σαν εσένα, δε μου καίγεται καρφί τι καταλαβαίνουν..!!!

Μάθε λοιπόν πρώτα τι είναι ειρωνεία και τι προσβολή,επειδή τα έχεις μπερδέψει(οταν μου λες οτι είναι το βιντεο προσβλητικό και το έχεις κάνει ολόκληρο θέμα) και μετά μίλα μου... Το "αγαπητή μου κυρία" είναι ειρωνεία, καθώς το χρησιμοποιείς από την στιγμή που η KASANDRA σε αποκάλεσε "αγαπητέ μου,κύριε"...Χρησιμοποιείς λοιπόν αυτή την προσφώνιση από εκείνη την ώρα και ειρωνεύεσαι...

Ξέρεις καλά οτι έχω δίκιο και μη κάνεις τον αθώο...Αν ήσουν εσύ σωστός, θα ήμουν και εγώ μαζί σου!!

Astrowitch, καλέ μου, το σταματάω εδώ, επειδή το ζητάς εσύ και επειδή εσύ άνοιξες αυτό το τόπικ, αρα εσύ κάνεις κουμάντο!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την creature στις Τετ Αυγ 25, 2010 7:17 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:14 am

Και σε φόρουμ του Αγίου Όρους να είμασταν δε γινόταν αυτό!Όλοι μας κάνουμε σεξ και είναι ότι πιο φυσιολογικο,εσύ γιατί το θεωρείς προσβλητικό...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luciferus
Επικινδυνο μελος
Luciferus


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:39 am

creature έγραψε:
Στα @@@@@ που γράφεις τις @@@@@ μου, εγώ δε κάθομαι να ασχολούμε με ανούσια πράγματα όπως εσύ!!! Όσο για το οτι δε φαινεται οτι ειμαι αντρας, μπορεις να ερθεις να στο αποδείξω... Που θα πεις και οτι δε φαίνομαι για αντρας, παλιο παπάρα.. Εχω πολλά να σου πω, αλλά θα σεβαστώ το χώρο που βρίσκομαι...

Προσπαθείς να μας το παίξεις οτι είσαι και καλά, κάποιος, αλλά αν όντος ήσουν δε θα λειτουργούσες με το "οφθαλμός αντί οφθαλμού και οδόντος αντί οδόντα"..Αρα μη προσπαθείς να δείξεις κάποιο επίπεδο, επειδή δε το έχεις...Πιστεψέ με, αυτοί που θέλω να καταλάβουν πράγματα για μένα τα έχουν καταλάβει και ξέρουν τι ανθρωπος είμαι..Για κάποιους άλλους σαν εσένα, δε μου καίγεται καρφί τι καταλαβαίνουν..!!!

Μάθε λοιπόν πρώτα τι είναι ειρωνεία και τι προσβολή,επειδή τα έχεις μπερδέψει(οταν μου λες οτι είναι το βιντεο προσβλητικό και το έχεις κάνει ολόκληρο θέμα) και μετά μίλα μου... Το "αγαπητή μου κυρία" είναι ειρωνεία, καθώς το χρησιμοποιείς από την στιγμή που η KASANDRA σε αποκάλεσε "αγαπητέ μου,κύριε"...Χρησιμοποιείς λοιπόν αυτή την προσφώνιση από εκείνη την ώρα και ειρωνεύεσαι...

Ξέρεις καλά οτι έχω δίκιο και μη κάνεις τον αθώο...Αν ήσουν εσύ σωστός, θα ήμουν και εγώ μαζί σου!!
Εντάξει... οι κυρίες είπαν να τελειώσει εδώ το θέμα οπότε δεν το συνεχίζω. Μπορείς βέβαια να στείλεις pm αν θες να δούμε και αν μπορείς να δείξεις ότι είσαι άντρας και από κοντά όπως ισχυρίζεσαι. Βέβαια, η ανάγκη σου να το παίξεις μάγκας ως moderator σε τύφλωσε άλλη μια φορά αφού δεν κατάλαβες ότι δεν είπα ότι δεν είσαι άντρας, είπα ότι δεν βλέπω αντρισμό σε εσένα απ' το λίγο που σε ξέρω (το ένα post), αλλά ανούσια αγένεια.

Και έτσι για να ξέρεις... το "αγαπητή κυρία" το έλεγα από πολύ πριν δημιουργηθεί αυτό το topic. Δεν έχεις παρά να κοιτάξεις τα παλιά μου posts. Το ότι δεν τα κοίταξες πριν πεις τη μαλακία λέει πολλά για τη κρίση σου...

Ζητώ μόνο ένα συγνώμη στα άλλα μέλη και ειδικά τις κυρίες του φόρουμ που έπρεπε να διαβάσουν αυτά που διάβασαν από μένα σε αυτή τη "συζήτηση". Αν όμως ένας moderator αντί να φροντίζει να μην υπάρχουν αντιπαλότητες στο φόρουμ δημιουργεί αντιπαλότητες.... σε μεγάλο βαθμό η ευθύνη δεν είναι δική μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:52 am

Ωραια εξακολουθω να πιστευω απο τον τροπο σου πως η αγενια ειναι ολη προς το μερος σου!!!
Θιγεις θεματα αντρισμου και θα επρεπε να ντρεπεσαι.
Το θεμα το τραβηξες πολυ!!!
Εγω προσωπικα παυω να ασχολουμε και καλε μου ΑΣΤΡΟ χιλια συγγνωμη για ολο αυτο που εγινε.
Απο σεβασμο προς εσενα και μονο κλειδωνουμε την ενοτητα στην οποια μονο οι
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ και οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ μπορουν να γραψουν.

Locked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:53 am

Ένα μόνο θα σου πω εγώ...λες ότι είσαι ευγενής και αποκαλείς τις γυναίκες "αγαπητές σου κυρίες" αλλά η λέξη μ@@@@@ δε μου δείχνει κανένα απολύτως σεβασμό και ευγένεια από μέρους σου!Να την κλειδώσουμε την ενότητα παιδιά?Αρκετά τράβηξε το πανηγύρι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 7:55 am

Μαζί γράφαμε κουμπαρούλα I love you Μες στο μυαλό μου ήσουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 8:02 am

I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KASANDRA
Αξιωματικός
Αξιωματικός
KASANDRA


Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ασχολίες : Ερευνήτρια Αποκρυφισμού

Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμα ο αντρας ειναι.....   Αμα ο αντρας ειναι..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 25, 2010 8:14 am

Καλεεεε... τι τεστοστερόνη επεσε βραδυατικα ..
και θα καει γρηγορα το μελισοκερι ..που εχω μπροστα μου .. emoticon11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αμα ο αντρας ειναι.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Βίντεο και Εικόνες-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις