Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood..

Ελάτε μαζί μας στο εκπληκτικό ταξίδι για την εκμάθηση της μαγείας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Νεραιδα...

Πήγαινε κάτω 
+2
χριστινα
neraida
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΔευ Αυγ 09, 2010 8:40 pm

Βρηκα αυτη τη φωτογραφια στο net και τη βρηκα πολυ ενδιαφερον...
Ηθελα να τη μοιραστω μαζι σας...
Νεραιδα... Derbyshire-fairy2

Νεραιδα... Derbyshire-fairy1

Νεραιδα... Dead-fairy-closeup1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 8:16 am

Την είχα δει και εγώ...πιστεύω ότι είναι φέικ για ένα και μόνο λόγο.Τα φτερά έχουν μείνει ανέπαφα αν και είναι προχωρημένο στάδιο αποσύνθεσης το "πλάσμα"...λογικά δε θα έπρεπε να έχουν εξαυλωθεί και να έχουν μείνει τα κόκκαλα των φτερών μόνο?Δε θα μπορούσε να έχει απλά φτερά όπως πχ μία μύγα γιατί σίγουρα χρειαζόταν κόκκαλα για να αντέξουν το βάρος και να μπορεί να πετάξει,σαν τα πουλιά Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χριστινα
Στρατιώτης
Στρατιώτης
χριστινα


Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
Ασχολίες : το κιθαρονι μου...

Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 4:27 pm

οπως και να χει ειναι πολυ εντυπωσιακο.. Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neraida
Βασιλιάς/ισσα
Βασιλιάς/ισσα
neraida


Αριθμός μηνυμάτων : 3319
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 9:35 pm

Δε νομιζω βρε κουμπαρα...
Πισω αν δεις εχει και καρτελες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΤετ Αυγ 11, 2010 5:53 am

Της αστυνομίας?Ε και?Λίγα έχουμε δεί?Άντε καλέ δεν τα πιστεύω εγώ αυτά μέχρι αποδείξεως του εναντίου.Σου έχω άλλες τόσες τεκμηριωμένες αποδείξεις ότι είναι φεικ...θα σου πω το πιο απλό...αν υπήρχαν δε θα την έδειχναν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lady21
Έμπειρος Στρατιώτης
Έμπειρος Στρατιώτης
Lady21


Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2010

Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 12:57 pm

και μενα ψευτικη μου μοιαζει.

και τα φτερα μαλλον ειναι απο φυλλα.. whistle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
< kostas >
Πύργος
Πύργος
< kostas >


Αριθμός μηνυμάτων : 1101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 3:55 pm

Αποκλειεται να ειναι αληθινη γιατι τετια πλασματα ειναι αορατά...μονο με το τριτο ματι της βλεπεις....και αν οι ιδιεσ γουσταρουν να εμφανηστουν.



.θα σας περασω ενα link με το τριτο ματι... Wink αλλα δε ξερω που να το βαλω.... Shocked αν ανοιγαται ενα καινουργιο topic στον (Εσωτεριμος&Ψυχηκες δυναμεις)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrazos rotos
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης
abrazos rotos


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2010

Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 8:35 pm

Σίγουρα είανι φέικ . Αυτά κατασκευάζονται με τη μέθοδο που βαλσαμώνεις ΄ζώα. Δεν είανι το μόνο τέτοιο δείγμα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clairans
Αξιωματικός
Αξιωματικός
Clairans


Αριθμός μηνυμάτων : 2049
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2010
Ασχολίες : γνωση και ομορφια της ζωης....

Νεραιδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεραιδα...   Νεραιδα... I_icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 7:31 pm

το ειχα δει κι εγω αυτο το θεμα... αλλα μετα ειδα την συνεχεια του κι απογοητευτηκα.... για δειτε... http://www.argoliki.gr/index.php/epikairotita/themata/brethike...nekri-neraida.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νεραιδα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καλώς ορίσατε στο Dragon Blood.. :: Κανόνες για τη χρήση του Dragon Blood :: Καθιστικό του Δρακόσπιτου :: Βίντεο και Εικόνες-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις